Структура аури людини: значення 7 шарів аури, характеристика кожного шару

У даній статті мова піде про 7 шарах нашої аури і їх тлумачення.

Зміст

Аура людини являє собою енергетичний кокон, що немов огортає нашу тілесну оболонку. Її можна читати як код, в якому прописана вся інформація про рівні психіки людини, про його емоційний настрій, характер, звички, бажання і т. д. Сприймає цю інформацію людина через кольори і відтінки випромінюваного світла. Кожен конкретний відтінок несе в собі певний сенс, заряд космічної енергії. Але наше енергетичне поле включає в себе і кілька оболонок – шари аури. Про них сьогодні і піде мова в даному матеріалі.

Про що говорить кожен шар аури: повна характеристика рівнів структури езотеричного віяння

Трохи торкнемося тему, що саме багатошаровість аури не робить її тільки одного кольору. Хоча у кожного з нас є свій основний колір, який і задає наш характер, і навіть керує нашою можливою долею. А визначити його можна самостійно, про що докладніше написано в нашому матеріалі «Значення кольорів аури і методи їх визначення».

Важливо: Чим вище життєва енергія і духовна сила людини, тим яскравіше кольору, більше розмір оболонок і сильніше сама аура.

Енергетичне сяйво виступає якоюсь захисною оболонкою з космічної Всесвіту

Всі ці оболонки взаємодіють між собою так само, як і енергетичні точки людини. Всього у людини 7 шарів аури:

 • перший рівень — це ефірне тіло, що є основою абсолютно всього. Тобто, це базова частина, яка є навіть у тварин;
 • далі йде рівень, що відображає емоції. Це показник настрою і почуттів людини;
 • 3 шар – ментальне тіло, яке межує з почуттями, а також з свідомістю, що контролює наше перебування в середовищі;
 • після йде астральна оболонка. Вона призначена для можливості обмінюватися енергією з іншими — дарувати і приймати любов, добро;
 • п'яте поле є ефірним двійником – точно повторює енергетику людини, як сполучна ланка з Всесвіту;
 • небесне тіло – це шостий рівень, який є не у кожного. Він притаманний духовно розвиненим людям;
 • і остання сходинка – атмічну тіло, являє собою духовний союз Бога і Всесвіту. Його можна досягти при заняттях медитацією і йогою.

При цьому кожен непарний рівень аури має певне обрис і чітку структуру, як стоячі хвилі світла. А ось парні шари більше схожі на рідину, тому перебувають у русі. Але не варто вважати, що стійкі непарні «рамки» не рухаються – вони мерехтять, немов безліч микролампочек або точок. При цьому виконують важливу функцію – направляють «рідку» енергію. І всі ці шари перебувають у тісному взаємозв'язку, виходячи трохи за межі попереднього ряду, ніби доповнюючи один одного.

Ілюстрація структури аури

Варто також відзначити, що шари аури дуже тісно пов'язані з нашими чакрами. А їх засмічення впливає на чистоту випромінювання самого біополя. Тому пропонуємо вам прочитати нашу статтю на тему «Роль чакр і як їх вшанувати самостійно?».

Але давайте ж детальніше вивчимо кожен шар аури, довідавшись про його вплив на наше життя і здоров'я, а також ключове вираження свідомості.

Важливо: Обов'язково потрібно враховувати, що старт йде від щільного або грубого тіла. Тобто, це фізична оболонка, що нам видно, і з допомогою якої ми пересуваємося. Також дана сфера харчується їжею, і енергією вищерозміщених шарів аури.

1 шар аури – Ефірне або Життєве тіло: «Я існую за моїм переконанням!»

 • Це нижня межа між нашим матеріальним тілом і сонячною енергією з протилежною полярністю. При цьому енергетичні посили настільки тонкі, що нагадують слабкі світлові випромінювання як від включеного телевізора без картинки. Має зв'язок з 1 вихором Муладхара.
 • Дана енергетична тілесність повторює кожну молекулу нашого тіла – це найтонша копія анатомічної будови фізичного тіла з усіма органами. Оскільки дане життєве тіло виступає каналом для підживлення космічною енергією наших щільних оболонок. Саме повноцінний потік і правильне мерехтіння з частотою до 15-20 разів на хвилину забезпечить людині здоров'я.
Групування
 • При цьому варто зазначити, що харчування життєвої енергії і відтворило матерію, а не навпаки. Цей шар аури становить приблизно до 5 см з мінімальним відхиленням у 2,5-5 мм від тіла.
  • Також є дані, що весь перший шар має 3-7 грамів ваги. Американські вчені методом експерименту на надчутливих вагах відзначають, що після смерті аура покидає тіло. Звідси і незначне зменшення ваги. А ще на кладовищі часто можна зловити відчуття приведення чи чужий аури. Справа в тому, що вона вмирає й розкладається. Але на 9 день, перебуваючи недалеко від фізичного тіла.
 • Серпанок нижнього ярусу забарвлюється в сіро-блакитний колір. При цьому інтенсивність до того чи іншого відтінку вказує на душевну тонкість людини. Наприклад, якщо людина ніжний і чутливий, то його перший шар аури буде забарвлений в світло-блакитний відтінок, а якщо особа жорстка – сірий.
 • Саме цей шар відповідає за наше здоров'я, задоволення і комфорт, але негативна сторона – це можлива фізична біль.

Побачити ефірне тіло можна, якщо поспостерігати за плечем людини на чорному або темно-синьому, а також на білосніжному (сірий тон виключаємо) тлі. При тривалому всматривании, можна розгледіти пульсацію туманних променів світла. При цьому енергія не стоїть на місці, хвилеподібно вона буде спускатися вниз по руці.

Кокон

2 аурический шар – Емоційне тіло: «Я відчуваю себе згідно з моїми переконаннями!»

 • Матерія являє собою ще більш тонкий потік енергії, який знаходиться вже між фізичним тілом і душею. А якщо говорити точніше, то це чуттєва чакра Свадхистхана. Саме ця сфера, що і випливає з самої назви, говорить за наші бажання, які формують наші почуття і емоції. Деякі джерела іменую його астральним шаром.
 • Дана сфера не має обрисів тіла або стійкою фігури. Це безперервне протягом згустків енергії! Але астральна енергія аури вміє трохи ширше хмара – від 5 до 10 см. до Речі, згустки залежать від темпераменту і стану людини. Наприклад, запальні і імпульсивні люди мають більш щільні енергетичні згустки. У спокійного людини це протягом більш спокійне і м'яке. Також варто зазначити, що колір цих скупчень енергії повністю залежить від емоцій:
  • негатив зафарбовує їх у темні кольору з червоними або брудними відтінками. Наприклад, бордовий або сірий, коричневий;
  • а ось позитивна енергетика відтворює світлі тони.
 • Але може бути суміш з різних квітів. І навіть може відрізнятися щільністю, адже будь-яка душевна, емоційна негативна хвиля виводить нас із стану врівноваженості. А це впливає на аурную енергію.

Важливо: Ці згустки негативно впливають на наше здоров'я! Ось чому так важливо відпускати образи і прощати людей. Отходчивость розсмоктує ці ущільнення. У той час як прихована злість, ненависть, образа та інші негативні моменти створюють затвердіння енергетичних згустків!

 • Цей шар ще виділяється своєю поверховістю. Тобто, йде поділ на добрі, погані й проміжні рівні, що займають нижні 5-6 поверхів Тонкого світу. Це такий «посудину карми», куди потрапляє душа людини. Але ця аура також гине після смерті, правда, на 40 день. І ось тут може відбутися затримка, якщо в цьому астральному посудині є камені або борги, що не відпускають душу. А все це дуже тісно пов'язано з негативними скупченнями!
Будь-які негативні емоції призводять до деформації аури і до саморуйнування!

Ментальне тіло – це 3 шар людської аури: «Я думаю згідно з моїми переконаннями!»

 • Ментальний рівень аури виходить за межі відчуттів і з'єднаний з нашим мисленням, розумом. До речі, і возз'єднується з чакра сонячного сплетення — Маніпура. Вважається, що дана аурная сфера дуже добре розвинена у мислителів, людей наукових професій, а також дослідників. А от у тих, хто займається фізичною працею, дана оболонка дуже слабо підготовлена.
 • Цей потік має зразкові контури тіла, але все ж не має такої чіткої форми, як в першому шарі. Оскільки відсутня щільність. Займає даний рівень 7-8 поверх Тонкого світу. Дане тіло гине разом з людиною і всіма накопиченими знаннями приблизно на 90 день після фізичної смерті!
 • Але все ж можуть виникати слабкі згустки — мислеформи, що більше схожі на щільне скупчення енергії. Вони складаються з наших стійких переконань і думок. При цьому мислеформи тісно пов'язані з емоційним тілом. Тому під впливом емоцій вони можуть забарвлюватися в різні кольори. Наприклад, негатив дає брудний фон. При цьому незавершені або нестійкі думки мають розмиті контури.
 • Ментальне тіло — це група яскравих променів, пофарбовані в золотистий, жовтий або сонячний колір, які виходять з верхньої частини людського тіла, частіше з голови. Товщина цього рівня аури може виростати від 10 до 20 см. Ментальне тіло має свою конструкцію: воно включає в себе наші ідеї, в ньому можна розглянути всі наші розумові образи.
Потік думок

Астральне або Інтуїтивне тіло являє собою 4 шар нашої аури: «Я бажаю згідно з моїми переконаннями!»

 • Це тіло можна описати як групу з грудок світла різних відтінків, часто повторюють кольори другого рівня аури. Тому деякі джерела називають їх однаково.
 • Але більше всього на цьому рівні нашої аури переважає рожевий відтінок, який символізує любов. Та й всі кольори більш чисті та яскраві. Відстань від тіла – 20-45 див. В зв'язку з чакрою душі – Анахата.
 • Повернемося до істинного кольору. Саме з допомогою цього шару відбувається обмін енергією між людьми. Між ними летять грудки енергії у формі хмар світла. З допомогою астрального тіла ми вміємо віддавати і отримувати почуття — любов і доброту. До речі, про це енергетичному обміні пропонуємо прочитати матеріал на тему «Особливості енергетичної зв'язку».
 • Роль даної сфери важко переоцінити. Адже вона об'єднує нас з вищими вимірами! Також 4 шар допомагає будувати відносини між людьми, Богом і навіть собою, своїм тілом. Гармонія даного колірного кокона дає нам впевненість в собі і задоволення своїм життям. А також спонукає бажати кращого і більшого.

Важливо: З цього шару аури і всі наступні яруси не вмирають і не розкладаються після смерті, а переходять на новий рівень в залежності від діянь людини.

Взаимообменный потік

Ефірний двійник або шаблон, Кармічне, Каузальне тіло – це 5 шар нашої аури: «Я буду вірити!»

 • Його часто називають шаблоном або двійником з-за того, що він містить в собі все, що має людина у фізичному плані. Навіть не так – це проекція майбутнього фізичного тіла. Але виглядає вона як негатив на фото. Відстань доходить до 50-60 см від фізичної оболонки.
 • Даний космічний шаблон нашого тіла своєї деформацією розповість нам про можливих недуг і душевних проблемах. Але також може і повідомляти про наближення дискомфорту або збою. Але далеко не всі можуть це побачити.
 • Цей шар аури виконує таку функцію — підтримання та оновлення першого шару аури людини. Сам 5 шар за формою нагадує овал, який покриває все тіло і кінцівки. Підтримує зв'язок з вихором натхнення і творчості – Вішудха.

Дуже важливу роль грає звук. Точніше в цьому шарі він і створює матерію. Тому звукотерапія на даному рівні має найбільшу ефективність. Структура схожа на прозорі лінії на чорному або темно-синьому тлі.

 • Це проекція нашої унікальності, немов копія нашого душевного стану. Також вважається, що це Божественна воля всередині кожного з нас, яку варто прийняти. Це деяка матриця, в яку закладені неусвідомлені вчинки і шаблони.
5 сфера вже говорить про Вищу

Небесне або Буддхичне тіло – це 6 шар аури: «Мені подобається те, у що я вірю!»

 • Являє собою емоційну частину духовності людини. Знаходиться на відстані 60-80 см від тіла. Саме на цьому ауральном рівні ми можемо отримувати задоволення від молитви, медитації та інших духовних практик. Тому в тісному зв'язку з чакрою третього ока – Аджна.
 • Коли ми досягаємо цього стану, то можемо чітко відчувати зв'язок і контакт із Всесвітом, наповнюватися світлом, відчувати його у всьому, приймати контакт з Богом. Саме при розвиненому шостому полі чоловік здатний на безкорисливу любов, яка об'єднує любов людську, земну і духовну.
 • Небесне чи духовне тіло являє собою світло, що має відтінки пастельних тонів. У ньому переважають відтінки золота, а також срібла. Шостий шар не має форми – це просто потік світла, що випромінюється від тіла.

Розвиток 6 шару допомагає нам вирішувати проблеми на рівні інтуїції з допомогою вищої зв'язку. Також відбувається переоцінка цінностей і усунення помилкових шляхів. Розвинуте буддхичне тіло виключає вплив карми і подвійності.

Звільнення від карми

Атмічну або Кетерное тіло – це 7 шар аури: «Я вірю!»

 • Його можна описати як ментальний аспект духовності людини. Обволікає тіло на відстані від 40 до 105 див. Але енергетично розвинених людей може виходити і більше.
 • Якщо добре розвинути 7 рівень, то можна відчути сильну зв'язок з Творцем і Вищим Розумом. Цей шар аури має форму яйця з захисною плівкою на 1-2 див. Він включає в себе з'єднання золотих і срібних променів світла, які підтримують всі рівні аури.
 • Світловий потік переміщається по всьому тілу, уздовж хребта і живить енергією всі тіло. Є основним джерелом життєвих сил людини. Підтвердженням цього виступає зв'язок з чакрою Сахасрара – Божественна душа/корона.
 • Це найсильніший шар аури, що захищає людину від усіх зовнішніх атак. Але також він підтримує зв'язок між космічною місією і минулим життям. Наприклад, колір пояса біля шиї допоможе розповісти вам про минулі діяння, що запустили ваше нинішнє становище.
 • Це атмічну тіло містить у собі план житті кожного з нас, а також дає сигнали про можливості його втілення.
Найвища точка — знайти своє справжнє Я!

На завершення варто зазначити, що різні дослідження і навчання можуть трохи видозмінювати самі назви кожного шару аури. Але їх зміст у будь-якому випадку залишається незмінним і слід схемою: від тіла, через почуття і думки, кармічні причини, наша душа возз'єднується з Творцем і знаходить своє справжнє «Я»!

Відео: Невидимі шари аури