Спати головою — в яку сторону потрібно по християнськи, православному, Фен-Шуй, Васт, згідно Вед: правильне розташування голови під час сну. Чи можна спати головою до дверей, вікна на схід, південний схід і північний схід, до батареї, іконам, дзерка

Опис впливу напрямки голови під час сну по Фен-Шуй, ведам і Ісламу.

Зміст

Багато люди досить забобонні. Саме тому вони вірять у прикмети і різноманітні повір'я. Навколо таїнства сну ходить багато чуток і домислів. У цій статті ми спробуємо розібратися, як правильно спати.

В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку по-християнськи, по-православному: поради фахівця

Взагалі у православних канонах нічого не сказано, в яку сторону під час відпочинку варто повертати голову і як правильно стелити постіль. Але відомо, що померлої людини виносять вперед ногами. Тому священнослужителі рекомендують не лягати так, щоб ноги дивилися в бік дверей.

Священнослужителі вважають, що перед сном потрібно помолитися, подякувати Богові за день і лягти спати з хорошими думками і позитивним настроєм на наступний день.

В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку по-християнськи, по-православному: поради фахівця

В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку по Фен-Шуй: поради фахівця

Фен-Шуй встановлює багато вимог до спального місця. Фахівці вважають, що в спальні не повинно бути електроприладів, а в бік ложа не повинні бути спрямовані гострі меблеві кути. Крім того, ложе краще всього розташовувати по діагоналі. Так буде видно відвідувачів спальні.

Правила:

  • Не варто встановлювати ложі, щоб ноги дивилися в бік дверей. Адже в Китаї так виносять з кімнати небіжчиків
  • Крім того, на вікнах повинні висіти щільні штори. Спати потрібно в темряві
  • Під ліжком має бути вільний простір, що сприяє циркуляції повітря
  • Узголів'я повинно бути щільно притиснута до стіни, а біля ніг не повинно бути високого бортика
В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку по Фен-Шуй: поради фахівця

В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку по Васт: поради фахівця

Васт – це індійське вчення. Згідно цієї релігії сон — час для відпочинку та наповнення енергією. Щоб добре виспатися, потрібно враховувати безліч факторів.

Правила сну Васт:

  • Не можна спати темечком на Північ. Представники Васт вважають, що це руйнує тонку енергетичну оболонку, яка може стати причиною хвороби.
  • Найкраще спати так, щоб голова була спрямована в бік Сходу. Таким чином, життєва енергія відновлюється швидше всього.
  • На Захід спати не варто, це може призвести до посилення егоїзму.
В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку по Васт: поради фахівця

В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку згідно Вед: поради фахівця

Веди – це зовсім не релігія, а стародавні істинні знання. Згідно цього вчення, відпочивати потрібно головою на Південь або Схід. Це стане причиною насичення життєвою енергією. Під час сну ви зможете очиститися від брудних і поганих думок.

В яку сторону правильно спати головою в квартирі, будинку згідно Вед: поради фахівця

Багато релігії вважають, що найбільш невдалим розташуванням ліжка є те, коли голова спрямована на Північ або Північний захід. Саме в цьому напрямку відбувається руйнування та виснаження аури. Людина стає сприйнятливим до хвороб.

Куди не можна спати головою?

Не можна спати: ногами до дверей або головою?

Взагалі обидва положення вважаються невдалими. Справа в тому, що згідно забобонам, не варто спати так, щоб нижні кінцівки були спрямовані в бік дверей. Адже саме так виносять покійників. Але при цьому і головою до виходу спати не варто.

За Фен-Шуй тім'ячко має бути захищене від протягів і інших повітряних потоків. Саме тому фахівці рекомендують купувати ложе з високим узголів'ям і ставити ліжко головою до стіни.

Не можна спати: ногами до дверей або головою?

Чи можна спати головою до вікна?

Більшість релігій і старовинних навчань свідчать, що не варто спати головою до віконця. Це пов'язано з тим, що в нічний час по землі вештається нечиста сила. Вона може заглядати і проникати крізь вікна у хату. Саме тому людина може позбутися сну, життєвої енергії. У нього можуть початися проблеми зі здоров'ям. Крім того, в області віконного отвору бувають протяги, що загрожує простудними захворюваннями.

Чи можна спати головою до вікна?

Чи можна спати головою на схід, південний схід і північний схід?

У людини голова під час сну повинна бути спрямована на північ або північний схід, це вважається найбільш правильним положенням тіла, яке приносить користь здоров'ю і покращує самопочуття. Якщо спальню неможливо перепланувати, слід повернути узголів'я ліжка на схід.

Чи можна спати головою на схід, південний схід і північний схід?

Чи можна спати головою до батареї?

Ні в яких навчаннях не вказано можна або не можна відпочивати так, щоб голова була спрямована в бік елементів опалення. Але медики вважають, що сон біля труб опалення може бути неспокійним. Це пов'язано з тим, що в цій області дуже сухе повітря. Якщо немає можливості зробити перестановку в кімнаті, просто під час сну надягайте на батарею картонну коробку або відбивачі тепла.

Чи можна спати головою до батареї?

Чи можна спати головою до ікон?

Так, саме так і радять спати священнослужителі. Вважається, що від ікони виходити Божа енергія і відпочиваючий очищається від поганих думок. Багато хто вважає, що не можна спати ногами до ікон, але служителі церкви заперечують такі прикмети. Вони вважають, що в такому положенні людина завжди буде дивитися на ікони і згадувати про Бога.

Чи можна спати головою до ікон?

Чи можна спати головою до дзеркала?

Вважається, що дзеркало – якийсь провідник у потойбічний світ. Саме за межею існує інший світ. Представники всіх енергій і релігій вважають, що під час сну взагалі не можна відбиватися в дзеркалі. Це гальмує поширення позитивної енергії. Відповідно перед сном варто накривати дзеркало.

Чи можна спати головою до дзеркала?

Навколо сну і відпочинку існує безліч забобонів і прикмет. Але представники церкви вважають, що прикмети вступають в силу тільки тоді, коли ви в них вірите.

ВІДЕО: Правильний сон