Як відновити енергію і підвищити свою енергетику: поради, методики. Як вирахувати свою енергію? Як діагностувати витік енергії?

У даній статті мова піде про те, як підвищити свою енергію.

Кожна людина має свою власну енергетику. Вона може змінюватися протягом життя або навіть дні. Впливати на неї можуть як внутрішні, так і зовнішні фактори, а занепад енергії тягне нас вниз, позбавляючи потенціалу. Тому в даній статті ми розглянемо методи, які допоможуть нам відновити і підвищити енергію.

Поняття енергії людини: її природний запас

Час від часу з тих чи інших причин млявим і втомленим відчувають себе багато. Це пов'язано з великою робочої навантаженням, з надлишком інформації та багатьма іншими факторами. Надмірна відповідальність, часті стреси, нестача відпочинку дуже негативно позначаються на енергетиці людини. Тому потрібно знаходити вихід, як відновити і поповнити енергію, до яких методів краще вдатися.

Енергія

Йде розподіл енергетичного потенціалу на:

 • фізичну енергію. Це той запас, що дає нашому тілу можливість пересуватися і нормально функціонувати. Тобто, він виконує життєву роль;
 • творчу або вільну енергію. Вміє розумову або творчу грунт. Ця енергія задає наш життєвий потенціал в цілому, а також посилає нам бажання діяти.

І кожен з цих видів енергетичних потребує своїх способи підвищення енергії. Тому необхідно правильно зрозуміти, що ж позбавляє вас життєвих сил.

Крім того, ви повинні розуміти, що ми маємо 4 базових тіла, що відповідають за енергетичний потенціал:

 • фізичне тіло
 • астральний чи емоційний
 • ментальне тіло думок
 • ефірне тіло — це наша захисна аура

Більше інформації про ауру людини ви можете прочитати в нашій статті «Шари аури та їх значення».

Кожна енергетична оболонка людини має своє значення

Як вирахувати свою енергію за датою народження?

 • Така формула на дату народження має трохи іншу версію, ніж у звичних розрахунках. Необхідно не складати числа між собою, а множити їх! Тобто, наприклад, ми маємо 27 березня 1984 року:
  • березень – це 03 місяць. І важливо до числа місяці додати (не сумувати) число дня народження. Отримуємо 0327
  • хоча калькулятор прибере перший нуль, результат залишається незмінним
  • і вже на це число ми множимо рік! 1984 * 0327 = 648768
  • а тепер складові цього числа ми складаємо між собою 6+4+8+7+6+8 = 39

Результат:

 1. Якщо ваше число нижче 21 – це говорить про слабкий енергетичному потенціалі. Вам необхідно працювати над собою, щоб підвищити свою енергію. Саме такі люди виступають енергетичними вампірами. Вони інтуїтивно тягнуться до донорів. Але не завжди це втілення зла, це можуть бути добрі й чуйні люди, які просто потребують додаткової життєвої енергії.
 2. Показник від 21 до 30 – це середній і нормальний запас енергії від природи. Причому чим вище цифра, тим краще енергетика. Важливо не опускатися нижче цього рівня і зберегти свій запас. Життя такої людини можна назвати спокійним і розміреним, як і сам характер власника. А їх оптимізм не дає місця зневірі.
 3. Більше 30 – це дуже сильне природне біополе. Ви навіть можете поповнювати чужі запаси енергії, виступаючи енергетичним донором. Такі люди наділені владною вдачею і сильною енергетикою. Вони завжди в роботі, в знаннях та мають широке коло спілкування. Такі людям необхідний вихід надлишку енергії!

Важливо: якщо у вас низька енергетичне поле – не турбуйтеся! Над собою можна і потрібно працювати! Тим більше, тільки дата народження не має фундаментальної основи. Більшою мірою на наш потенціал впливають інші чинники, зокрема і спосіб життя!

Кожен з нас має свій природний резерв енергії

Як діагностувати витік енергії?

 • Заведіть блокнот або зошит, робіть записи кожен день! В ідеалі ведіть «щоденник енергії» цілий місяць. Але іноді діагностувати пробої можна через 1-2 тижні.

Важливо: Ви не повинні перечитувати свої помітки, поки не закінчите тест.

 • У вас повинно бути 4 стовпчика:
  • ваше фізичне здоров'я. Тобто, мається на увазі ваше самопочуття. Можливо, щось боліло або просто хотілося спати
  • емоційний стан. Необхідно коротко описати, які емоції на даний момент вас переповнювали
  • зробіть аналіз своїх дій. Тобто, конкретно, що ви робили в певний відрізок часу
  • і ваше ментальний стан. Це ваші думки, бажання і мрії, а також проекції на майбутнє, які ви прокручували в голові
 • І ось важливо робити такі записи кожні 3 години! Протягом дня у вас вийде 5-6 позначок. Адже у кожного з нас свій графік. Але обов'язково через потрібний час записуйте все по пунктах. При необхідності навіть ставте собі нагадування або будильник. У нічний час, звичайно, робити цього не потрібно.
 • Після закінчення тесту потрібно буде на основі цих даних скласти свій графік. Так ви зрозумієте, коли падає ваш заряд, які дії чи емоції, так і, в цілому, стане ясно про вашому енергетичному потенціалі.
Зрозумійте, куди йде потік енергії

Куди дівається енергія?

 • Звичайно, крім рутинної і важкої роботи, відсутність відпочинку, неправильне харчування і шкідливі звички позбавляють нас фізичної енергії. Неймовірно, але навіть сутулість блокує канали енергії, тим самим перекриваючи її потік
 • Також не забуваємо, що всі хвороби руйнують наше біополе, погіршуючи тим самим і нашу енергетику
 • Всі негативні емоції по типу, заздрість, гнів, смуток або депресія відбирають більшу частку енергії, порушуючи цілісність нашого біополя
 • Образа або почуття провини «гризе» нашу енергію зсередини!
 • Всі внутрішні конфлікти і переживання, а також невирішені проблеми минулого та вболівання за майбутнє
 • Наше ментальне тіло може страждати від надлишку думок і рішень у себе в голові. Тобто, ви часто йдете в мрії або роздуми над проблемами, які не мають значення
 • Наше ефірне тіло страждає від відсутності контакту зі свіжим повітрям і повноцінним відпочинком!

Важливо: Хворе фізичне тіло не може мати здорову ауру і сильну енергетику! Тому ніякі практики вам не допоможуть, поки ви не вилікуєте свої недуги. Тому медитувати і підвищувати свою енергію під час застуди не потрібно. Але робота над собою, очищення та поповнення енергії здатне поліпшити стан хронічно хворої людини!

Займіться своїм очищенням, як духовним, так і фізичним!

Як заповнити свою енергію і підвищити енергетичний потік: методики, поради

Є різні энергопрактики, які добре допомагають справлятися з енергетичним занепадом. Можна виділити і користуватися основою цих навчань.

Важливо: найціннішими та ефективними практиками виступають йога і медитація. Завдяки їм ви починаєте гармонізувати з Космосом, навколишніми людьми і, найважливіше, з самим собою!

А щоб швидко підвищити свою енергію, достатньо 10-15 хвилин для очищення своїх думок. Обмежте зовнішній дратівливий чинник, включіть приємну музику і пориньте в себе. Робити це можна не тільки вдома, але й у себе на роботі. Але при цьому важливо дихати животом»!

Виходячи з таких знань, ми можемо поповнювати свою енергетику наступними способами:

 • від стихії землі. Дуже добре частіше бувати на природі, ходити босоніж. Вживати продукти, які виробляються безпосередньо на землі. Це фрукти, овочі, крупи, злаки, а також і інші натуральні продукти – масло, топлене молоко;
 • від стихії води. Як можна більше плавати в природних водоймах. Це можуть бути річки, озера, моря. Намагатися пити воду з колодязів, джерел. При цьому краще не вживати алкогольні напої та каву. Дуже корисно додавати в ванну морську сіль, яка очищає зовсім негативну енергетику, та ще і просочує вашу шкіру корисними компонентами;
Медитуйте!
 • від стихії вогню. Корисно запалювати свічки, медитувати поруч з ними або просто вдихати аромат при використанні улюблених ароматичних масел;
 • від стихії повітря. Варто зауважити, що погана звичка у вигляді куріння дуже погано впливає на енергетику людини. А заповнити її допоможе вдихання чистого морського, або свіжого гірського та лісового повітря. Також вчіться дихати через ніс і видихати через рот. До речі, рекомендовано освоїти «усвідомлене» подих! Саме правильне дихання поповнює наші запаси енергії і навіть підвищує імунітет;
 • також ви можете отримати заряд від дерев. Тому так важливо гуляти на свіжому повітрі, бажано в лісі. І ми неодноразово чули про користь медитації на природі. А більше інформації ви знайдете в нашому матеріалі «Дерева цілителі і їх енергія»;
 • отримувати енергію від Сонця і Космосу. Чудово, якщо у вас є можливість частіше бувати на сонечку і вживати сонцелюбиві овочі і фрукти. Щоб зарядити себе потрібно також правильно дихати. Але при цьому ви повинні подумки харчуватися енергією Сонця, вбираючи її в чакру Маніпура. Вона розташована в області живота. Для енергії Космосу необхідна чакра Вишуддха, що розташована в області горла.

А про значення й правильне очищення чакр ви можете прочитати в нашій статті «Як самостійно почистити чакри?»

Самим сильним потоком енергії готова поділитися природа

Як підвищити фізичну енергію?

 • Звичайно ж, нормалізуйте сон і подбайте про повноцінний відпочинок. А для цього потрібно не тільки висипатися, але і вміти розслаблятися. Тому завжди знаходите час для відпочинку вашого тіла.

Важливо: Не засиджуйтеся в соціальних мережах дуже довго. І завжди лягайте спати! Саме з 10 години наша фізична енергія отримує потужний космічний заряд. А ось пробуджуватися найкраще зі сходом сонця. Ви будете прокидатися з природою, а значить харчуватися і її енергією.

До речі, як навчитися вставати рано вранці, ви можете прочитати поради у нашій статті «Як правильно лягати спати, щоб рано прокидатися?»

 • Про духовний відпочинок також не забуваємо – знайдіть хобі або підіть у творчість. При цьому ви повинні розуміти, що ніяка енергія не зникає без сліду! Будь енергетичний потік перетворюється в іншу сторону. Тому так важливо навчитися контролювати свої думки і бажання, посилаючи негатив на користь.
 • До речі, методика сублимирования енергії допомагає позбавитися від шкідливих звичок, які в буквальному сенсі смокчуть з нас енергію. Це пиво вечорами, що віднімає не тільки ввечері, але і сили вранці; це і соціальні мережі або новини. Потрібно вчитися відсівати непотрібну інформацію, щоб вбирати тільки важливі знання.
 • До поганого енергетичного результату приводять безконтрольні статеві зв'язки. Статевий акт може виснажувати, якщо з партнером ви недостатньо близькі. А от почуття любові навпаки допоможе вам заповнити свою енергію.
Займайтеся спортом
 • Харчуйтеся правильно, як ми і писали, від продуктів землі. Це друга базова складова фізичної або життєвої енергії. Будь-яка шкідлива їжа засмічує нашу ауру, знижує енергетичний потенціал і погіршує самопочуття.
 • Крім того, велику роль приділяйте воді! Найпростішою, негазованої або кип'яченою, а сирій воді. Її користьнезамінна для нашого організму і для енергетики. Повірите, вона краще магазинних енергетиків здатна пробудити і наповнити енергією.
 • І звичайно ж, не забувайте про очищення організму. Зараз є різні методики очищення свого тіла. В тому числі і східні практики, і спеціальні дієти. Не забувайте, щоб наповнити посудину новою енергією, слід «закрити» дірки в самому посудині. А шлаки та інші скупчення створюють пробої в нашому енергетичному запасі.
 • Як можна частіше гуляйте на свіжому повітрі і провітрюйте кімнату! Це не повчання доктора – це потреба вашого ж організму і його енергії. Запам'ятайте, вуглекислий газ забирає заряд, погіршує пам'ять і роботу мозку, а також робить нас млявими! До речі, з цієї ж причини не забуваємо, що зелені квіти в будинку допомагають очищати ваше приміщення від вуглекислого газу. Правда, вибирати їх потрібно також правильно.

Кожна людина при самоаналізі може краще всіх психологів світу розібратися в тому, що збавляє в ньому енергію. Варто лише обчислити все те, що забирає ваші життєві сили. Навіть якщо на перший погляд може здатися, що це не так важливо або не має вагомого значення. Насправді, склавши докупи всі ці моменти і ситуації, ми починаємо бачити, що з таких різних дрібниць і відбувається наше емоційне вигорання. Тим більше, якщо це стосується ситуацій изо дня в день що повторюються.

Слідкуйте за спиною і диханням

Як заповнити вільну енергію?

Важливо: Займатися творчою енергією потрібно тільки після очищення свого фізичного тіла. І запам'ятайте найперше головне правило – виключіть спочатку витік енергії.

 • Не вступайте в конфлікти. Конфліктують ті люди, які не здатні до самостійного поповнення своєї енергетики. Вдаючись до конфліктних ситуацій, вони живляться чужою енергією. Є такий термін, як «енергетичний вампіризм».При відповідної реакції на конфлікт ви позбавляєте себе своєю ж енергії.
 • Тому вибирайте собі правильне коло спілкування. Отримуйте заряд від сильних і позитивних людей.
 • Найбільш затратною частиною в плані енергетичних витрат в нашому житті є наше психоемоційний стан. Дуже важливо берегти своє психічне здоров'я та емоційну стабільність. Адже якщо людина постійно перебуває у стресі вдома, на роботі та в інших сферах життя, це забирає просто величезну частину енергії. Тому краще уникати ситуацій і людей, які вам неприємні і примушують відчувати себе некомфортно. Це дозволить почувати себе краще і зберегти дорогоцінну енергію.
 • Не варто постійно скаржитися на долю, потрібно знаходити в усьому хороші сторони і плюси. До нас все повертається бумерангом. Якщо ви будете випромінювати позитивні посили, той натомість отримаєте хорошу вдачу. Також пропонуємо вам прочитати матеріал «Як навчитися радіти життю?».
Направте свою енергію на позитив
 • Почуття образи і неприязні руйнує хорошу енергію. Варто дуже добре опрацювати всі неприємні ситуації і навчиться їх відпускати. Будь-які емоційні каміння у вигляді негативної енергії, безпідставних переживань або роздумів про минуле – це ваш вантаж, баласт, що заважає вам рухатися далі і енергетично розвиватися.
 • Навчіться приймати рішення, не оглядаючись при цьому назад! Якщо ви так вчинили в той момент, означає – для вас тоді це було правильне рішення! Але буває і так, що ви довго не можете зважитися на щось, постійно всередині себе сумніваючись. Цим самим ви позбавляєте себе енергії! Ви рассеиваете її на порожні переживання і стреси, що повільно «спалюють» нас зсередини!
 • Не забувайте дякувати долі! Навіть гіркий досвід дає нам коштовні знання. Але вчіться правильно говорити Космосу «спасибі», що дав вам цей цінний урок. А для цього перенаправляйте свої думки на позитивний бік. Не зациклюйтеся на невдачах! Вони бувають з усіма. Важливо – як ви до них ставитеся!
 • Не впускайте у своє життя гнів і агресію. Вчіться контролювати свої емоції. А для цього рекомендуємо наш матеріал «Як навчитися керувати своїм гнівом?».
 • І запам'ятайте – що ви віддаєте, то ви і отримуєте! Більше допомагайте просто так іншим людям, женіть зі своєї голови дурні плани і думки. Можна зайнятися благодійністю.
 • Майте завжди мета і бажання. Це наш життєвий двигун! Якщо у вас немає ніяких цілей, значить ви духовно мертві. При цьому ніколи не втрачайте віри і любові!
Вір, молися, люби!

Самий простий спосіб, як відновити енергію?

 1. Прийміть зручну позу, увімкніть заспокійливу музику і дихайте спокійно
 2. Уявіть перед собою сонячний куля, що обертається проти годинникової стрілки
 3. Тепер важливо показати, що він росте, висмоктуючи з вас весь негатив. Щоб легше було, нехай це буде чорний дим
 4. Але тепер він починає обертатися в іншу сторону, віддавати вас сонячні промені позитиву і енергії
 5. Уявіть, як сонячна енергія просочує ваш організм
 6. А тепер подумки підніміть кулю в небо. І там вже він переробить ваш негатив на сонячні випромінювання

Варто розуміти, що вдихання свіжого повітря і пиття води з джерела не допоможе, якщо при цьому ви постійно відчуваєте негативний настрій. Потрібно навчити себе бачити хороші сторони. Тоді разом із зусиллями вам повернеться вся сильна позитивна енергія.

Відео: Сильна медитація, як повернути енергію?