Ліва і права сторона тіла: езотерика і енергетичні потоки

Про те, як розділене поле людини і яка частина тіла відповідає за які енергетичні позиції, розказано в статті.

Людині властиво виявляти цікавість до вивчення прихованих здібностей свого тіла і освоєння таємничих законів світобудови. Так людині вдалося встановити, що його оточує тіло поле з електромагнітними частотами. Електромагнітне поле людського тіла складається з двох половин з межею поділу проходить уздовж хребетного стовпа та грудної клітки. Кожна зі сторін відповідає за свій набір формування якостей і функцій в людині.

Права сторона тіла: чоловіча енергія

Права половина – індикатор емоційного балансу, пов'язана з проявом творчого потенціалу і фантазії, пізнання і цікавості, прагнення до новизни і духом авантюризму.

Людське тіло містить у рівній мірі дві енергії – чоловічу і жіночу енергетику. В правій стороні протікають енергетичні потоки чоловічої енергії.

Поділ сторін
<>Ця енергія має свої особливі прояви:
  1. Прагнення до влади, управління амбіціями та іншими якостями, що впливають на досягнення цілей і перемог.
  2. Розвиток розумових і фізичних здібностей. Відповідає за витривалість та інтелект.
  3. Відтворює ставлення людини до навколишнього середовища – його сприйняття зовнішнього світу.

Чоловіча енергія часто асоціюється з енергією сонця – покровительствующее початок, проявляє активність. Також чоловіча енергія гарантує кар'єрне зростання, авторитет у суспільстві, успішне матеріальне становище. Спостерігатися ці якості можуть у представників обох статей.

Не варто розглядати чоловічу енергію як статевої ознака – даний термін характеризує чоловічі або жіночі риси, властиві кожній людині. З точки зору езотерики – тіло має безпосередній зв'язок між внутрішнім конфліктом людської свідомості і виниклими проблемами у відповідній стороні організму.

Порушення балансу

Причиною розбалансованості потоків енергії можуть виступати:

  • Відсутність самовпевненості і пов'язані з цим конфліктні ситуації в родині.
  • Неможливість проявляти чоловічі якості.
  • Нереалізованість у кар'єрі.
  • Неясність у визначенні сексуальної орієнтації.
Може бути розбалансованість

Ліва сторона: жіноча енергія

Ліва половина – стимулює логічне мислення, керує мовленнєвої областю, формує почуття відповідальності, цілеспрямованості та інстинкту самозбереження. Також відомо, що ліва сторона відповідає за інтуїцію.

Більш детальне вивчення електромагнітного поля і його впливу частот на стан людини – дає езотерика. Вважається, що фізичне тіло людина набуває в результаті сукупності дій в минулих втіленнях і поставлених цілей нинішньої життя. З цього випливає, що тіло – це головне бездоганне пристрій для здійснення духовних завдань. Але все ж, незважаючи на свої обдарування – тіло вразливий механізм. Фізична та енергетична оболонка тіла податлива до впливу негативних факторів.

Це часто виражається виникненням хвороб в організмі. До того ж можна помітити, що схильна до хвороб тільки одна із сторін тіла. Прояв цих явищ пояснюють езотеричні вчення. В їх основі існує визначення, що права сторона тіла належить потоків чоловічої енергії, а ліва – жіночої енергії. Все що відбувається з організмом людини, побудоване на зрівноважуванні балансу цих енергій між собою. Будь-яке відхилення в ту або іншу сторону – призводить до ряду порушень, у тому числі для здоров'я людини.

Ліва — жіноча сторона

Жіноча енергія, часто уособлює собою місячну енергетику. Всупереч сонячної активності – місячна жіноча енергія м'яка, заспокійлива. Ця енергія об'єднана з гармонією і ніжністю. Її енергетичні потоки проходять по лівій стороні тіла.

Однаково як у жінок, так і у чоловіків, ліва сторона відповідає за співчуття, вміння знаходити підтримку, висловлювати покора, купувати, вислуховувати і покладатися на свій досвід, виявляти опіку і турботу, творити і творити щось прекрасне. Ліва сторона – це втілення мудрості, чуйності та стриманості.

Гармонійне енергетичне поле ліворуч допомагає:

  1. Втілювати в життя свої творчі плани, розвивати талант.
  2. Опікати тих, хто потребує, проявляти милосердя, займатися благодійністю.
  3. Переживати яскраві почуття, відчувати повною мірою різні емоції.

Потоки жіночої енергії пов'язані з внутрішнім світом людини – його підсвідомістю, передчуттям і розвитком інстинктів.

Дисбаланс енергії

Для чоловіків, пригнічення жіночої енергії в собі – означає невміння виразити свої емоції. Такі чоловіки, часто позбавлені співчуття і почуття прихильності, не вміють виявляти ласку і турботу. Проблеми з жіночою енергетикою – виражаються черствістю характеру і відсутністю творчого мислення. Також можна спостерігати виникнення хвороб по лівій стороні тіла.

До порушення енергетичних потоків у жінок — наводить нереалізований материнський інстинкт. У цьому випадку, жінка не може повноцінно реалізувати свою жіночу функцію. Щоб врівноважити внутрішню енергію – жінка повинна проявити свою жіночність, знайти об'єкт для виявлення своїх почуттів турботи і ніжності.

Частини енергетичного тіла

Варто відзначити, що ліва сторона – це пряме відображення відносин з жіночою статтю: сестрою або матір'ю, дружиною і дочкою, подругами або коханими. Будь-які конфліктні ситуації, накопичені образи, агресія або неприязнь до жінки або чоловіка – можуть внести розбалансування в енергетичні потоки.

Тому, щоб встановити причину такого порушення – необхідно переглянути свої стосунки з протилежною статтю. Щоб контролювати енергетичні потоки і привести їх до гармонійного взаємодії треба намагатися не піддаватися негативним емоціям, не тримати почуття образи і не вступати в конфліктні ситуації з протилежною статтю.

Відео: Ліва і права сторона людини