Стильний дизайн нігтів у формі піки і техніка їх створення

Довгі гострі нігті подобаються не всім. Хтось воліє короткі закруглені, граючи з кольором і дизайном; комусь по душі вічна класика – французький манікюр. Однак є дівчата, які можуть і хочуть мати запаморочливу довжину нігтів, надаючи їм форму стилета або піки.

Особливості

Це дуже екстравагантний манікюр, особливо якщо на ньому виконаний складний дизайн. Дуже важливо не «перемудрувати» з прикрасою нігтів, інакше оригінальність перетвориться на вульгарність і вульгарність. Оскільки у стилетів сама форма є елементом дизайну, краще не перевантажувати її достатком деталей. Якщо ви хочете виконати складний декор, доцільніше зробити його акцентом на одному нігті, залишивши інші однотонними. Тоді і форма, і довжина будуть підкреслені найкращим чином.

Однієї з різновидів «стилета» є «піку». Це найбільш гостро заточена форма, вона може бути виконана як на відносно коротких, так і на довгих нігтях. За рахунок своєї гостроти «піку» ніяк не може бути віднесена до практичної формі. Однак її ефектний вигляд заперечувати не можна.

Короткі «піки» можна зробити на натуральних нігтях, а довгі (більше 0.8-1 см) зажадають нарощування гелем або акрилом. Це потрібно для того, щоб мінімізувати ризик поломки нігтя. Форма «стилет» і «піку» в тому числі) характеризується здатністю ламатися під «корінь», це одночасно і неестетично, і дуже болісно. Гель або акрил зміцнює нігтьову пластину, роблячи її малоуязвимой для зачіпок і механічних пошкоджень.

Тим не менш, носити таку форму нігтів потрібно обережно, так як будь-травматичне вплив на них може стати фатальним. Крім того, сам ніготь теж може наносити пошкодження: предметів одягу, речей, людей. Мамам малюків і жінкам, чия робота пов'язана з тісним контактом з дітьми, слід зупинити вибір на іншій формі опіла нігтьової пластини, так як ніжна шкіра дитини легко травмується навіть короткої «пикою».

Вибираючи «піку» як варіант оформлення нігтя, слід врахувати вимоги організації, в якій ви працюєте. Багато компаній чітко прописують дрес-код, в якому зазначені форма і колір манікюру. Якщо ж у вашому офісі таких вимог немає, можна сміливо носити «стилети».

«Піки» дуже йдуть дівчатам-власницям коротких широких нігтів, так як вони візуально витягують пальці і руки роблять більш витонченими. А ось щасливицям з довгими і тонкими пальчиками краще вибрати іншу форму, так як «піки» можуть перетворити ручки в «граблі».

Якщо ж ваші пальчики короткі і щільні, замість «пік» підійде м'який квадрат або мигдаль. Кожна з цих форм візуально витягне пальці і зробить нігті красивими. Однак якщо ваша маленька ручка і пухка, то «стилети» (недовгі) можуть дуже навіть підійти.

Тонкощі виконання

Вибираючи «піки» для оформлення манікюру, краще довірити цю роботу майстра нігтьового сервісу, що має достатній досвід і кваліфікацію, оскільки ця форма опіла складна у виконанні і вимагає певних навичок. Натуральні нігті слід обпилювати тільки скляними або керамічними пиляннями, метал їх травмує. Опил проводиться виключно в одному напрямку, пиляти туди-сюди не потрібно, оскільки вільний край і так досить крихкий в силу своєї гостроти, він може розшаруватися.

При формуванні «піки» вільний край обпилюється таким чином, щоб кути залишалися гострими. Згладжувати їх не потрібно, в цьому особливість цієї форми. Для того щоб обпиляти «піку», довжина вільного краю не повинна бути менше 6-8 мм

Дизайн

Для нігтів-пік підійде будь-який дизайн, який використовується для інших форм.

  • Френч за рахунок оригінального опіла буде виглядати більш екстравагантно, але при цьому класично.
  • Однотонне покриття зробить руки привабливими.
  • «Місячний» манікюр може бути виконаний в яскравих кольорах, так і в нейтральних. Може, взагалі, бути покрита тільки лунка, а сам ніготь залишений «голим».
  • Дуже актуально виглядає на «піках» геометрія, краще використовувати білий і чорний колір, підкреслюючи їх тонкими смугами блискіток.
  • Ліплення і складні акваріумні візерунки зараз не дуже модні, а ось «бите скло» і «луска дракона» – досить.
  • Комбінація глянсового та матового покриття не втрачає своєї гостроти, як і градієнт. Останній можна комбінувати з «котячим оком», геометрією, стразами та камінням.
  • Техніка «литво» і рідкі камені можуть дуже ефектно підкреслити форму «піки», однак використовувати їх для всіх десяти пальців не слід. Краще виділити один ніготь, так цей вид дизайну буде виглядати ще цікавіше.

Дизайн нігтів у формі піки у відео нижче.