Чоловік Терези, народжений у рік Змії

Чоловіків Ваг-Змій характеризує нетиповий спосіб мислення і особливе сприйняття світу. Він розташовує до себе людей завдяки своєї притягальної таємничості. Цікаво й те, що така особистість вдало поєднує в собі природну мудрість, філософське мислення і врівноваженість.

Характеристика

Чоловік Змія-Ваги відрізняється здоровим оптимізмом. Він здатний у будь-якій ситуації-створити загадкову атмосферу, яка ще довго буде дивувати людей. Оточуючих може притягувати здатність такої людини міркувати мудро, і передбачити результат деяких подій. Уміння мислити стратегічно є головною особливістю цієї особистості.

Зовні юнак виглядає легким і легковажним, але це не заважає йому обзаводитися корисними зв'язками. Такі люди вміють будувати довгострокові плани, не виносячи на публіку своїх грандіозних ідей. Чоловік Змія-Ваги здатний домогтися багато чого, так як вміє правильно розцінювати власні сили і можливості і застосовувати таланти у вигідному справі.

Більшість людей навіть і не підозрюють наскільки потайний і далекоглядний чоловік знаходиться в їх оточенні.

Загалом юнак легкий у спілкуванні і може знайти спільну мову з будь-яким опонентом. Ця здатність дозволяє хлопцеві знаходити корисних людей, через яких в подальшому він зможе реалізувати вигідні ідеї. При цьому навряд чи людина запідозрить, що такий милий і чуйний хлопець використовує його в корисливих цілях.

Представник цього гороскопа прекрасно знає про свої недоліки, але вміє ретельно їх приховувати. Тому абсолютно неможливо дізнатися, що чоловік Змія-Ваги часто страждає невпевненістю та страхом самотності.

Така людина часто вимагає справедливості, але сам не відрізняється щирістю та відвертістю. Він може бути затятим борцем за правду і здатний мотивувати людей до певних дій, але при цьому завжди переслідує якусь власну мету.

Сім'я і шлюб

Чоловік, народжений у рік Змії під знаком зодіаку Терези, цінує сім'ю і прагне створити в будинку комфортну атмосферу. Ще в дитинстві він проявляє себе слухняним і спокійною дитиною, здатним поважати старших. Такий дитина знає ціну речам, а тому дбайливо ставиться до іграшок. Спокійний норов малюка не сприймає грубого відношення до нього, так як фізичні покарання і постійні крики серйозно похитнутися його нервову систему.

Чоловік Терези-Змія свідомо вступає в шлюб і для сімейного життя шукає партнерку, яка відповідає його ідеалам. Змусити таку людину одружитися нереально, юнак ніколи не стане пов'язувати життя з нелюбою жінкою.

Глава сім'ї хоче відчувати свою значущість у родині, а тому всі рішення приймає самостійно. З таким чоловіком можна не турбуватися про завтрашній день і не переживати за забезпеченість майбутніх дітей.

Чоловік Терези-Змія не потребує сторонньої допомоги у вирішенні проблем. Найчастіше дружина і діти навіть не здогадуються про те, що родині погрожують важкі часи.

Бажання чоловіка захистити домочадців і захистити їх від зовнішнього світу часто призводить до того, що родичі повністю перекладають справи і проблеми на плечі глави сім'ї.

Сумісність у коханні

Представнику цього гороскопа потрібна жінка, з якою можна створити надійний союз. З цієї причини він може довгий час перебувати на самоті, відсіваючи потенційних партнерок. Якщо юнак не закоханий у дівчину, то ніколи не стане терпіти таких відносин.

Чоловікові Змії-Терезам легко зрозуміти підходить та чи інша дама на роль його коханої чи ні. Уміння аналізувати ситуацію і дивитися вдалину, дозволяють хлопцеві виділяти потрібну кандидатуру з натовпу.

Він легко заводить стосунки з дівчиною і вміє показати себе з кращого боку. З коханою жінкою юнак здатний розкритися і довірити коханої всі таємниці. А тому розрив переносить важко, і довгий час вирішується на нові відносини.

У ліжку такий чоловік намагається виглядати пристойно і скромно. Спочатку він повністю поступається партнерці, але через певну кількість часу бере керування в свої руки. Поступово займаючи лідируючу позицію, юнак поневолює даму. Робить він це настільки хитро, що партнерка не відчуває його домінування.

Для побудови довгострокових і гармонійних відносин чоловікові Змії-Терезам варто звернути увагу на дівчину Бика, Барана, Кролика-Водолія, Дракона-Стрільця і Півня-Лева. З дамами, народженими під знаками зодіаку Козеріг, Діва або Телець такий чоловік не зможе знайти спільну мову, так як обидва партнера постійно будуть боротися за лідерство у відносинах.

Численні відгуки говорять про те, що з жінками, які володіють сильним характером, у чоловіка Змії-Ваг ніколи не складуться гармонійні стосунки.

Кар'єра і фінанси

Чоловік Змія-Ваги легко домагається поставлених цілей за рахунок того, що вміє обзаводитися корисними зв'язками. Він чітко знає, чого хоче від життя, і здатний реалізувати всі свої плани. Така людина керується розумом і кмітливістю, що допомагає йому підніматися по кар'єрних сходах.

Для досягнення поставлених цілей представнику цього гороскопа варто навчитися стримувати свої емоції і не приймати поспішних рішень. У спілкуванні з партнерами чоловікові необхідно проявляти повагу, і уникати прояву жорсткості. Тільки освоївши навички спілкування з людьми і навчившись поважати думку інших, Змія-Ваги побудує гарну кар'єру і забезпечить собі безбідне життя.

Детальніше про чоловіка Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.