Характеристика жінки Тельця-Пацюки

Жінка Телець, народжена в рік Пацюка, сильна духом і рішуча. Вона володіє природною упевненістю в собі, але при цьому не позбавлена адекватної самокритики. Якщо ця жінка прийняла рішення у своєму житті, то її зупинить тільки танк. Незважаючи на таку мужню рису характеру, вона надзвичайно вразлива й довірлива. Її дуже просто обдурити або ввести в оману, але не тому, що Телець-Щур дурна – просто вона відкрита людям і ніколи не чекає від них підступу.

Приблизно до сорока років жінка Телець знаходиться у владі Венери. Схильність до марнотратства, непостійність, волелюбність – якості народжених під заступництвом планети. В молодості легковажна і може наламати дров. Телець-Щур з легкістю вкладає свої гроші в сумнівні фінансові підприємства, легко закохується, легко приймає на віру все нове і незвичайне. Незважаючи на такі риси, вона любить свою сім'ю і робить все можливе для благополуччя близьких.

З віком вона стає більш приземленою і господарської. На передній план виходять комфорт і впевненість у завтрашньому дні. Телець-Щур втомлюється від любовних пригод і знаходить себе у творчості. Фундаментальність і запасливість Щури беруть верх.

Любовна сумісність

Жінка Телець-Щур володіє потужним чарівністю та харизмою. Це якраз той тип жінки, який поети оспівують у віршах, а художники прагнуть втілити на своїх картинах. У неї багато шанувальників, які готові згорнути гори, але вона любить вибирати не з них. Ця жінка схильна вибирати тих, хто доставляє в подальшому багато страждань.

Хороша сумісність в любові зі знаками:

 • Діва
 • Риби,
 • Ваги,
 • Рак,
 • Козеріг.

  За східним гороскопом підійдуть:

  • Бик,
  • Щур,
  • Дракон,
  • Собака,
  • Свиня,
  • Мавпа.

   Особливо вдалим буде союз з чоловіком Козерогом, народженим в рік Мавпи. З ним жінка Телець-Щур буде відчувати себе захищеною і щасливою. Спокійний і розважливий Козеріг буде працювати на благо сім'ї і здатний закривати очі на недоліки в характері коханої. Він захистить свою жінку від сумнівних особистостей і буде берегти її душевну рівновагу. Володіє чудовим почуттям гумору, він стане їй прекрасним співрозмовником.

   Хорошим варіантом для сімейного життя стане чоловік Діва-Дракон. Цей чоловік ідеальний для сім'ї, він з радістю підтримувати свою другу половинку у всіх починаннях. Мрійливий і творчий, він стане для жінки джерелом натхнення.

   Незважаючи на свою мрійливість, такий чоловік міцно стоїть на ногах. Жінка в цьому союзі буде для нього не лише дружиною та матір'ю дітей, але й близьким другом.

   Любовна несумісність

   Стихія Тільця – Земля, а це означає, що з повітряними знаками, за винятком Ваг, у них складні відносини. Їм буває важко почути і зрозуміти один одного. Також не всі вогненні знаки знаходять спільну мову з ними.

   Невдалий союз очікується зі знаками:

   • Лев,
   • Стрілець,
   • Близнюк,
   • Водолій.

   За східним гороскопом:

   • Тигр,
   • Кіт,
   • Змія,
   • Коза,
   • Півень.

   Найбільш небажаний союз з чоловіком Левом, народженим в рік Кота. Телець для Лева – видобуток, так само, як і Щур для Кота! Саме такі відносини і будуть переважати в цьому союзі. У ці відносини Телець-Щур буде даремно вкладати свою душу. Жінка буде в них іграшкою, яку чоловік Лев-Кіт не покине, поки не вип'є до дна всю її енергію.

   З іншими знаками Телець-Щур має нейтральну сумісність. Це означає, союз можливий за умови, що обидва партнери будуть бажати цих відносин і працювати на них.

   Ділова сфера

   Телець-Щур не кар'єристка, вона не любить підкорятися чужому думку, схильна посперечатися з начальством, що не обіцяє їй просування по кар'єрних сходах. Незважаючи на це, у неї будуть прекрасно складатися стосунки з колегами, і свою роботу вона намагається виконувати максимально якісно. Начальство буде цінувати в ній надійного фахівця, а колеги будуть цінувати її за доброзичливе ставлення і товариський характер, але особливих висот Телець-Щур у кар'єрі не досягне. Зате ця жінка досягне успіху у веденні власного бізнесу. Тут їй зіграє на руку потужна харизма і самовіддача.

   Телець-Щур часто знаходить себе у творчості. Вона настільки захоплена результатами своїх творінь, що їй з легкістю вдається передати цей стан оточуючим. З творчих професій їй підійдуть будь-які, де необхідна тонка ручна робота. Також вона зможе реалізувати себе в поезії і написанні романів.

   Ця жінка – одна з небагатьох, хто зможе досягти фінансового добробуту завдяки власній творчості.

   Рекомендації

   Для жінки Тельця-Щури надзвичайно важливо душевну рівновагу. Вона абсолютно не здатна адекватно і тверезо діяти в стресовій ситуації, тому перш, ніж прийняти яке-небудь важливе рішення, завжди необхідно спочатку прийти в себе і абстрагуватися від проблеми. Важливо навчитися бачити суть проблеми без перебільшень і накручування. Ця жінка дуже енергійна, і якщо у неї не буде інтересів або улюбленого хобі, крім роботи, Телець-Щур стане дратівливою і прискіпливою до всіх.

   Жінці Тельцю-Щура гостро необхідно навчитися відчувати свої потреби і бажання. У характеристиці такої жінки важливу роль відіграє сугестивність, їй легко нав'язати почуття провини або помилкове почуття обов'язку. Якщо вона не потоваришував зі своїм внутрішнім світом і не навчиться визначати свої потреби, то може прожити чуже життя.

   Придушення власних бажань може призвести до того, що Телець-Щур стане жорстокою і дріб'язковою. Тому для гармонійного розвитку особистості потрібно навчитися поважати себе, свою точку зору і свої інтереси.

   Характеристику знака Щур дивіться у наступному відео.