Чоловік Телець-Кролик: характеристика особистості та сумісність

У чоловіка Телець-Кролик (Кіт), на думку астрологів, саме гармонійне поєднання знаків зодіаку і року народження. Кожна жінка мріє, щоб її обранець виявився прекрасним сім'янином, вірним супутником і надійною опорою. Саме такими якостями наділена людина, що народилася під сузір'ям Тельця в рік Кролика.

Що притаманне знака?

Згідно з характеристикою, це м'який, спокійний, розважливий чоловік. Для нього дуже важливий внутрішній спокій і гармонія. Телець-Кролик (Кіт) терплячий і практично ніколи не критикує інших. Живе за принципом: «у кожного є своя голова на плечах». При виникненні конфліктних ситуацій цей знак демонструє чудеса дипломатії. При цьому з опонентами вельми тактовний. Завдяки таким якостям Телець-Кролик (Кіт) практично завжди користується повагою у оточуючих.

Чоловік Телець-Кролик (Кіт) — швидше, домосід, ніж любитель гучних зборищ. Але незважаючи на зовнішнє і внутрішній спокій, не можна назвати цей знак тихонею: така людина досить впевнений у собі, завжди намагається знайти вихід із скрутного становища. Але варто відзначити, що цей чоловік рідко в нього потрапляє, так як виявляє розсудливість і обережність. Адже для нього так важливо внутрішню рівновагу, а непотрібні неприємності здатні його порушити.

В дружбі Телець-Кролик (Кіт) вірний, справедливий і завжди готовий прийти на допомогу. Спілкування з ним приносить велику радість для співрозмовника, оскільки в ньому поєднуються такі якості, як товариськість і делікатність. Він не стане робити своєму другові образливих закидів. Такт і м'якість характеру притаманні всім Кролям. Зазвичай ця людина не шукає спілкування спеціально, але й не відмовляється від нього.

Чоловік Телець дуже відповідальний, тому при виникненні великої кількості справ може відмовитися від оточуючих. Така обставина зазвичай не подобається його найближчого оточення. Але що поробиш — в цей момент він зайнятий виключно своїми думками. Так буде, поки Телець не розгребе завал справ. Все це приносить йому стабільність у фінансовій сфері. Для чоловіка Кролика (Кота) це вкрай важливо з-за великої любові до комфорту і розкоші, яка іноді з ним грає злий жарт.

Незважаючи на те, що матеріальні блага грають для Тельця величезне значення, роботу він вибирає за своїм інтересам.

Варто відзначити, що будь-яка сфера діяльності, яку чоловік Телець-Кролик (Кіт) обирає, в більшості приносить йому успіх.

Які стосунки з протилежною статтю?

Чоловік Телець-Кролик (Кіт) здатний зачарувати обраницю з перших хвилин знайомства. Інтуїтивно він добре відчуває, що потрібно супутниці, щоб завоювати її. У любові чоловік вибірковий і намагається знайти половинку, близьку по духу. Випадкові зв'язку стомлюють цієї людини.

Союз Кота з Пацюком стоїть під великим питанням, оскільки Щур вважає, що для досягнення результату можна використовувати будь-які методи, навіть нечисті. Кота такий стан речей мало влаштовує: він звик до справедливості в усьому. До того ж авантюри, затеваемые Пацюком, можуть порушити його душевну гармонію, а йому це не потрібно.

Супутниця Бик для Кота як ковток свіжого повітря. Вона прекрасна господиня, прагне забезпечити затишок в будинку, де так любить перебувати Кіт. Недоліком у цій парі може з'явитися зайва ревнощі жінки Бика. Щоб союз продовжував існувати, парі необхідно вчитися відвертим розмовам.

Шлюб Кота і Тигра обіцяє бути вдалим, якщо Тигр навчиться бути терпиміше і не стане пригнічувати Кота, яким це не подобається. А взагалі, у партнерів багато спільних інтересів і тем для розмов. А їх схожість в мисленні допомагає краще розуміти один одного.

Союз Кролика з Кроликом не дуже вдалий з-за схожості характерів. Їх меланхолійний темперамент заважає розвитку відносин. В цьому союзі відсутній рухома сила. Однак дружба цих двох людей, цілком можливо, триватиме довгі роки.

Жінка Дракон підходить Коту як не можна краще. Вони доповнюють один одного в сексуальному плані. Обидва намагаються створити комфорт в будинку і прагнуть до фінансової стабільності.

З партнеркою Змією також можливий вдалий союз. Змія мудра по своїй натурі і знає, в який саме русло варто направити енергію Коту. Завдяки цьому чоловік здатний досягти небувалих висот, наприклад, у професійній сфері. Все це робить Змію привабливою для Кота.

Жінка Кінь темпераментна по своїй натурі, чого не скажеш про спокійному чоловікові Кролика. Однак їх союз обіцяє бути яскравим, цікавим і контрастним. Кіт не звик йти по головах, тому Кінь здається йому занадто зухвалою особливою. У цілому цим людям є чому один в одного повчитися.

Сумісність чоловіка Кота і жінки Кози дуже хороша. Обидва намагаються облаштувати своє житло і люблять комфорт і розкіш. Каменем спотикання в цій парі може стати небажання обох партнерів брати на себе відповідальність за створений союз.

З жінкою Мавпою не занудьгуєш. Вона весела і грайлива. Мавпа прагне «вертіти» чоловіком, чого Кролик допустити ніяк не може. Кіт швидко втомлюється від такої темпераментної особи, якій постійно не сидиться на місці. Загалом, шанси створити міцний союз у цих двох людей небагато.

Жінка Півень — досить примхлива особа, яка прагне виділитися з натовпу. Кіт-домосід ж прагне обмежити її свободу, з-за чого у пари можуть виникнути проблеми. Однак ревнощі частіше захоплює Півня, так як Кіт дуже цікавий для протилежної статі. Але їй варто заспокоїтися, адже Кролик – вірний знак.

Союз жінки Собаки і чоловіки Кота небажаний. У цій парі можливі конфлікти з-за неохайність Собаки, чого Кіт не може витерпіти, адже будинок – це улюблене місце дозвілля Кота. Обидва знака відчувають недовіру один до одного, через що можливі суперечки і сварки.

Згідно з гороскопом Жінка Свиня — дуже сприятливий знак для Кролика.

Вона здатна внести в його життя мир і спокій, який так необхідний чоловікові Коту.

Як закохати?

Особливий наряд зовсім необов'язковий, щоб чоловік Кіт вас помітив. У жінці для нього важлива м'якість і дипломатичність. У бесіді з Кроликом намагайтеся більше слухати, ніж говорити. Намагайтеся не пригнічувати його ініціативи і тим більше не перебивайте. Кіт дуже вихований і тактовний, він навряд чи вам зробить зауваження, але навряд чи йому сподобається таке ставлення. Якщо чоловік Кіт не заводить бесіду, почніть її першою. Кролик ніколи не відмовиться перекинутися слівцем, а то й іншим, хоча особливо товариським його теж не назвеш.

Кіт трепетно ставиться до свого дому. Похваліть інтер'єр в його квартирі, а гучній вечірці віддайте перевагу тихий вечеря біля свічок — Кролик це оцінить. Ідеальна для нього партнерка, яка любить порядок і затишок. Неохайність партнерки – це крах для відносин. Будьте терплячі і ласкаві. Якщо ви зможете створити оазис спокою для обранця, чоловік Кіт буде підкорений. Хаос для нього стомлюючий.

Партнер Кіт дуже привабливий для протилежної статі, але не варто його ревнувати. Чоловік вірний Кіт у відносинах і не стане міняти сімейну ідилію на швидкоплинне захоплення.

Детальніше про чоловіків Тільцях ви дізнаєтесь із наступного відео.