Ваги і Риби – союз Води і Повітря

Астрологія – справа дуже тонка і дуже цікаве. Багато вірять, що людську долю вирішують виключно зірки. Саме тому більшість людей схильні перевіряти сумісність між знаками, щоб організувати свою долю. Говорячи про сумісності Риб і Ваг, багатьом може здатися, що ці знаки досить різні, щоб бути разом. Однак, незважаючи на чуттєвість Риб і витонченість Ваг, вони можуть стати ідеальними союзниками як в любовних, так і в кар'єрних справах.

Характеристика

Ваги і Риби – знаки досить різні. Говорячи про Вагах, слід згадати про їх нерішучості, але в той же час потребі в гармонії і порядку. Саме тому вони часто схильні змінювати свої рішення у пошуках найбільш сприятливих. Їх відрізняє надмірна тяга до справедливості, що поєднується з деякою сором'язливістю. У зв'язку з цим представник цього знака повітряного часто не наважується висловити свою думку. Однак, даний знак вважається дуже привабливим, веселим.

Нерідко у них виникає почуття кохання «з першого погляду», але часто воно виявляється хибним, з-за чого знак нерідко перебуває в депресії.

Риби ж – знак більш недовірливий і емоційний. Такі люди часто переживають за дрібниці, а діють виключно згідно інтуїції. Це дуже загадкові люди, наміри яких вгадати дуже складно. При спілкуванні з ними нерідко створюється враження, що вони самі не знають, чого хочуть від життя – ця риса робить даний знак схожим з Вагами. Риба будь-якої статі не відрізняється своєю уважністю і стабільністю настрою. Нерідко воно залежить від місячного дня. Ваги і Риби дуже різні, але противоположностям властиво притягатися. Саме тому пару, що складається з Риб і Ваг, можна нерідко зустріти. І часто такий союз знаків зодіаку є вельми щасливим і вдалим.

Поведінка в дружбі

Рівень сумісності даних знаків в дружбі швидше середній, ніж високий. В цілому такі взаємини дуже сприятливі, так як є спільні інтереси. Це може бути мистецтво, спорт, азартні ігри і навіть містика. Як правило, проводячи час за такими заняттями, знаки більше захоплені справою, а не спілкуванням один з одним. Один Риби схильний до частих мріям і змін у настрої, що нерідко може обурити гармонійних Ваг. У таких «друзів» досить часто трапляються дрібні сварки. Вони можуть бути відмінними приятелями, але не друзями.

Великої дружби між такими знаками категорично бути не може.

А ось дружба між чоловіком Рибою і жінкою Вагами цілком реальна і триває вона, як правило, досить довго.

Обидва представника з самого дитинства є вкрай мирними і доброзичливими, що зближує їх. Такі дружні стосунки сповнені турботою, веселощами і взаєморозумінням. Такі люди діляться своїми секретами і дають один одному корисні поради.

Сумісність у любовних стосунках

З любовними відносинами справа йде трохи складніше, ніж з дружніми. При знайомстві знаків може здатися, що вони відмінно сумісні і просто створені один для одного. Це пов'язано з великою кількістю спільних інтересів і захоплень. Однак, спільні теми для розмов швидко закінчуються і настає незручна тиша. У подальшому спілкуванні між знаками виникає все більше суперечок і розбіжностей.

Сприятливий союз може утворитися лише в тому випадку, якщо знаки будуть проводити разом не особливо багато часу. Тільки тоді спорів можливо уникнути.

Якщо говорити про парі хлопець Ваги – дівчина Риби, то на початку відносин ці кохані будуть проводити досить велику кількість часу. Найчастіше місцем їх зустрічей є різні концерти або картинні галереї. Розвиваються такі відносини дуже швидко. Чим більше часу вони проводять один з одним, тим швидше вони дізнаються, наскільки схожі їхні думки та дії. Але незважаючи на ці подібності, бажання у таких знаків різні, що і викликає подальші розбіжності.

Великою проблемою є ще й загадковість Риб. Їх мотиви і переживання часто нічим не обґрунтовані. Їм дуже важливо почути підтримку в свою адресу, а для Ваг такі дії є нерозумними. Замість ласкавого розради, вони видають лише жорстке і логічне обґрунтування проблеми, а для Риб це рівносильно образи. Як правило, розставання в такій парі відбувається досить швидко, але тихо і без зайвих істерик. Веселий і товариський хлопець Ваги продовжує жити як ні в чому не бувало, а ось чутлива дівчина Риби буде страждати ще довго.

Молоді представники знаків між собою категорично несумісні. У разі якщо мова йде про парі хлопець Риби і дівчина Ваги, то варто сказати, що відносини в такому разі спокійніше не будуть.

Конфліктів також уникнути не можна. Дівчина повітряного знака відрізняється своєю вередливістю і частою зміною бажань. М'якотілий хлопець Риби буде намагатися догодити своїй дамі, що зробити практично нереально.

На початку стосунків справи складаються так само, як і у пари «хлопець Ваги, дівчина Риби», однак, подальше спілкування буде відбуватися кілька довше. Грайливий характер Ваг заманює і привертає Риб, яких так і тягне провести час з новою дівчиною. Надалі у хлопця відкриваються очі, він розуміє, що догодити своїй дівчині йому просто не під силу. Підсумок, як правило, один – розставання.

Якщо говорити про можливий шлюб цих знаків, то він здатний бути досить тривалим. Але трапляється це лише з людьми більш похилого віку, здатними акуратно зважувати свої рішення і не скандалити зайвий раз. Молодих людей спіткає вкрай сумна доля розлучення. Ці знаки відмінно підходять один одного для подружнього життя. У такому союзі дуже розвинене взаєморозуміння і турбота, а в будинку панує спокійна і затишна атмосфера.

За чистоту і порядок в будинку відповідає жінка Риби. Це відмінна господиня, любляча дружина. Чоловік Терези відповідає за громадську думку.

Йому вкрай важливо, щоб навколишні сім'ю люди вважали їх шлюб ідеальним, а самого чоловіка – успішним і впливовим. Дружина Риба у цьому плані чоловіка категорично не розуміє, чого в знаків нерідко відбуваються сутички, але шлюб це вплинути не здатне.

В інтимному житті проблем не спостерігається, навпаки, поєднання знаків досить цікаве. Слід сказати, що до такого важливого кроку вони не вирішуються дуже швидко, адже їх спільно проведений час і без цього цікаве і насичене. Тут дуже важливо знайти «золоту середину» і обговорити один з одним бажання й уподобання. Адже Рибам важлива ніжність і прояви любові, а ось Ваги хочуть у цій справі бути справжнім лідером. Визначивши роль в цій справі, партнери зможуть досягти цієї ідилії.

Для Риб і Ваг головне, щоб все було романтично і атмосферно, а пристрасть стоїть на другому місці. У шлюбі між цими чоловіком та жінкою дуже важливо наявність терпимості до чужих недоліків, а також розуміння. Адже якщо знаки почнуть переробляти один одного, що нічим хорошим це не закінчиться. У барі, де хлопець Риби, а дівчина Ваги шлюб практично такий же. Домашні обов'язки точно так само лягають на Риб, а ось його обраниця буде витрачати вільний час не на допомогу чоловікові, а на магазини або подруг. Спочатку чоловіки досить терпляче ставляться до таких дружин, але результат все одно один – розлучення.

Ще однією особливістю є дивина чоловіка Риби в період зростаючого місяця. В цей час його просто неможливо впізнати. З мрійливого і романтичного кавалера він перетворюється в грубого і вибагливого тирана.

Для дружин Ваг таке явище є шоком, з-за чого вони нерідко покидають будинок, забравши з собою дітей.

Секрети гармонійного шлюбу

Як зазначалося раніше, головною умовою успішного шлюбу між цими знаками є взаєморозуміння і терпіння один до одного. Дуже важливо, щоб вони почали вчити один одного вести себе «правильно», інакше обидва представника просто вспылят, і на цьому стосунки закінчаться. Тим не менш, цей чинник не є головним. Є ще безліч інших «підводних каменів» і секретів. Рибам слід повчитися стримувати свої почуття і емоції, так як нерідко з-за їх прояви Ваги нервують і лаються. А водяний знак здатний спалахнути через крайньої товариськості повітряного. Риби часто ревнують свого партнера в силу його чарівності і безлічі «дружніх» стосунків з іншими жінками.

Якщо ж чоловік Ваги піде на зраду, то він буде це ретельно приховувати, хоча жінка – Риби дізнається про це завдяки своїй тонкій інтуїції. Розкривши всі карти, знаки не будуть з'ясовувати стосунки – надто вже вони не люблять надмірну агресію. Найімовірніше, вони мовчки розійдуться, без зайвих сварок і скандалів.

Щоб зради не сталося, чоловікам Терезам слід обережно вибирати собі друзів і стежити за своєю поведінкою, а також не забувати про своє сімейне життя.

Але і за Рибами гріх зради також є. Ці натури, як говорилося раніше, вкрай романтичні і мінливі в настрої, а також у своїх бажаннях. Найчастіше, отримавши те, чого вони так давно хотіли, вони вибирають новий об'єкт уваги. Порада тут лише одна: Рибам потрібно цінувати те, що у них є тут і зараз. Крім того, Терезам і Рибам слід якомога частіше прислуживаться до думки близьких людей, адже захоплені одне одним, вони не відразу помічають цілком помітні для інших людей нюанси.

Взаємини на роботі

В силу своїх спільних інтересів і захоплень, ці знаки зможуть стати відмінними колегами або партнерами по бізнесу. Більш того, такий діловий союз найбільш сприятливий для створення і розвитку спільного бізнесу. Такі партнери відмінно розуміють один одного, а їх загальні ідеї дозволяють справі просуватися далеко вперед.

Знаки вкрай не люблять конфлікти, з-за чого всі рішення приймаються після тривалого обговорення та ретельного зважування всіх «за» і «проти».

Логіка і гармонійність Ваг чудово доповнює інтуїцію Риб, а це досить хороший і рідкісне поєднання. Вони доб'ються успіху абсолютно в будь-якій справі, будь то мистецтво або сучасні технології. Важливо, щоб такі ділові стосунки не перетекли в любовні, інакше всі досягнуті результати здатні просто розвалитися на частини. Потужним бізнес-союзом є партнерство між Рибою чоловіком і Вагами жінкою. Як і у випадку з попередньою парою, інтуїція Риб сприятливо впливає на всі рішення, а легкість в спілкуванні Ваг розряджає гнітючу обстановку.

Між такими людьми ніколи не буває конкуренції, адже обидва вони дуже миролюбні. Тим не менш у Риб інтерес до грошей практично повністю відсутня, а от у Терезів – навпаки.

Нерідко, матеріальне становище для даного знака стає мало не метою всього життя.

Можливі конфлікти

Згідно з відгуками на багатьох астрологічних сайтах, головним джерелом конфліктів є вічне протиріччя між знаками. Нерідко довірливі Риби, клюнувши на чарівність Ваг, починають шкодувати про вибраному партнері. Саме тому перед тим як оформити свої відносини, ці люди повинні добре дізнатися один одного. Буває і таке, що егоїстичні Ваги використовують довірливих Риб для якої-небудь мети. Водний знак протистояти подібним діям просто не в силі.

Як говорилося раніше, Риби зі своїми вічними загадками і переживаннями стають справжньою мігренню для логічних Ваг. Конфлікти часто виникають саме на цьому ґрунті, адже водному знаку витримати грубий відповідь буває дуже непросто. Сварки виникають ще і на основі всіх завдань, покладених на Риб. Це стосується всіх можливих домашніх справ, за які Терези відмовляються відповідати. Але в силу своєї мовчазності і боязкості Риба терпить всі труднощі, а Ваги користуються цим. У результаті один із знаків не витримує і залишає іншого.

Ще однією великою проблемою є дуже часте спільне проведення часу. Чим більше часу було проведено спільно, тим більше недоліків ці партнери розкривають один в одному.

Краще дізнатися все відразу, ніж потім страждати все життя. Союз Риб і Ваг буває вкрай важким і болісним. Молоді партнери схильні до частих сварок, які згодом призводять до розставання. Більш старші люди здатні знаходити компроміс – основу, на якій відносини і подальший шлюб зможуть триматися увесь час. Головною проблемою між цими людьми є відсутність взаєморозуміння. Однак, знайшовши його, відносини між знаками здатні помітно покращитися, а їх життя – налагодитися.

Гороскоп сумісності Ваг і Риби дивіться у відео.