Ваги і Рак: характеристика і сумісність знаків в різних сферах життя

Належність людини до певного знака зодіаку за Західним гороскопом не тільки здатна охарактеризувати його як особистість, але і підказати, з якими іншими знаками взаємодія є найбільш сприятливим. Оскільки кожен знак відповідає за одну з чотирьох стихій, особливу увагу необхідно приділяти стосункам між протилежними представниками, наприклад, Раками і Вагами. Гороскоп розглядає взаємозв'язок цих знаків з різних точок зору і допомагає визначити найбільш відповідну поведінку з боку обох знаків для максимально сприятливого взаємодії.

У цій статті докладно розглянемо, які взаємини між Вагами і Раками можуть скластися найбільш успішно, чого слід уникати у спілкуванні, і наскільки сумісні дані знаки в любовних зв'язках.

Характеристика знаків зодіаку

У кожному з вищезазначених знаків переважають певні якості. А також важливе значення відіграє статева приналежність представників знаку, оскільки із-за особливостей гендерної психології, ті чи інші риси можуть домінувати або проявлятися слабкіше.

Такий знак зодіаку, як Рак, уособлює стихію води. Ці люди можуть проявляти різні емоції, але, навіть незважаючи на певні сплески, прагнуть до спокою. Для них важлива взаємність з боку партнера і спільний рух вперед.

Представниці прекрасної статі, які є Раками за знаком зодіаку, проявляють наступні якості:

 • Вони досить чутливі особи, іноді занадто недовірливі. Такі дами схильні сприймати все близько до серця.
 • Незважаючи на це, правилом таких дівчат є – не показувати іншим, що у них щось не так. Вони нечасто прямо заявляють про свої проблеми комусь, крім близьких друзів.
 • Коло спілкування у Раків великий, оскільки вони викликають симпатію у багатьох людей. Такі дами також намагаються обходитися без сварок при спілкуванні.
 • Всупереч стереотипам, дівчата, народжені під цим знаком, зазвичай не запізнюються на зустрічі та побачення, тому що у них розвинена пунктуальність.
 • Представниці знака відповідальні, але деяким з них притаманна схильність не доводити почате до завершення.
 • Професії творчого характеру притаманні цим леді. Вони можуть відмінно працювати самі на себе, так і в колективі. Незважаючи на можливість побудувати кар'єру, Раки все ж віддають перевагу фінансової стабільності, а не постійного просування по службі.
 • У відносинах дівчата цього знака м'які і тактовні. Для них важливу роль відіграє взаємність у прояві почуттів, тому такі дівчата не вживаються з агресивними і цинічними людьми.
 • Для них характерна вірність. Такі партнери не шукають пригод на стороні, навіть якщо у сімейних чи любовних відносинах не найкращий період. Вони воліють шукати компроміси.
 • Для дам Раків важливим аспектом відносин є повага та взаємодопомога з боку партнера. Його моральна підтримка здатна допомогти дівчині впоратися з різними завданнями.
 • Така дівчина сама прагне підтримувати свого улюбленого людини в різних життєвих ситуаціях.
 • У побуті жінки, народжені під цим знаком, є дуже енергійними. Вони встигають стежити за порядком, готувати. Ці заняття не представляють для них великої праці в сімейному житті.

Але варто пам'ятати, що такий партнер схильний до ревнощів. Не бажаючи ділити увагу свого молодого людини з іншими, дама Рак може проявляти власництво по відношенню до свого чоловіка або хлопця.

У чоловіків цього знака зодіаку проявляється наступний набір якостей:

 • Ця людина, як правило, обережний при знайомстві з новими людьми. Друзів і супутницю життя він вибирає уважно, не розкриває свого характеру відразу. Тому він часто справляє враження закритого і навіть відразливого людини.
 • Однак у компанії зі своїми близькими хлопець, що народився під знаком Раку, досить веселий і товариський.
 • Молода людина цього знаку є майстром по частині залицянь. Він здатний робити безліч красивих і романтичних жестів, якщо дама йому по-справжньому подобається.
 • Але незважаючи на цю здатність, додаткову симпатію у хлопців Раків викликають леді, які самі здатні зробити перший крок.
 • Прийнятною не для всіх рисою характеру є ставлення чоловіка Раку до зрад. З боку партнера він вважає це зрадою, проте сам не проти різноманітити своє сексуальне життя. Незважаючи на те, що духовно він залишається вірний одному партнеру, іноді він проявляє легковажність у фізичному плані.
 • Ті ж, хто залишаються вірними своїй другій половинці в усіх сенсах, будуть ідеальними чоловіками. Вони проявляють максимум поваги і намагаються бути компромісними у відносинах.
 • Як і представниці жіночої статі, які народилися під знаком Рака, чоловіки також можуть вважатися домосідами. Вони не проти іноді повеселитися в галасливій компанії, але в більшості випадків все ж віддають перевагу тихим сімейним вечорами.

Терези, на відміну від Раку, належать до стихії Повітря. Незважаючи на те, що їм часто приписують таку якість, як врівноваженість (виходячи з назви знаку), далеко не у всіх воно по-справжньому розвинене. Вони підвладні змінам настрою і не завжди здатні стримати свій егоїзм по відношенню до партнера. Однак, як у жінок, так і у чоловіків проявляються різні особливості.

Представники сильної статі, що з'явилися на світ під знаком Терезів, володіють наступним набором якостей:

 • Для них велике значення має внутрішній світ партнера. Дама повинна бути різнобічною і мати нестандартну точку зору на речі.
 • Такі хлопці рідко відокремлюють фізичну зв'язок від духовної, тому секс без кохання для них у більшості випадків нецікавий.
 • Ваги не сприймають, щоб порушували їх особисті межі. Не можна вимагати від таких чоловіків звіту про всіх діях. А також вони не люблять повного підпорядкування своїм інтересам. Їм подобається, коли партнерка поділяє його захоплення, але при цьому має і свої.
 • Хлопці цього знака досить вимогливі до інтелектуальних якостей партнера. Додатковим плюсом є пристосованість жінки в побуті.
 • У сімейних відносинах такий чоловік потребує натхнення з боку дружини. Він є опорою в побуті, але при цьому буває досить відстороненим від спільного життя.
 • Прийняття рішень – слабка сторона хлопців Ваг. Вони довго роздумують і сумніваються. А також часто намагаються перекласти відповідальність на партнера.

Дівчата, народжені під цим знаком, дещо відрізняються від представників чоловічої статі.

Їм можуть бути властиві такі прояви характеру:

 • Така дама є справжньою душею компанії. Вона намагається приділити увагу всім, з-за чого іноді справляє враження вітряної особи.
 • При цьому такі дівчата дуже трепетно ставляться до любовних почуттів. Вони намагаються всіляко уберегти і зберегти свої стосунки.
 • Критику потрібно підносити обережно, тому що вони сприймають вкрай негативно. Результатом може стати віддалення такої дами від критикує її людини.
 • Таким леді притаманне періодично впадати в депресію. У цей період їх краще не турбувати навіть з приводу домашніх обов'язків. Якщо в звичайному стані Ваги виконують їх справно, то в депресивному партнер повинен взяти цю функцію на себе, поки представниця Ваг не накопичуватиме енергію.
 • Після появи дітей у житті жінок Терезів головним завданням стає збереження сприятливої атмосфери в домі.
 • Як правило, для таких леді також притаманний маніакальний синдром у відношенні як вдома, так і роботи. Вони гранично завантажують себе справами, виконуючи їх надміру. Результатом може стати вищезгадана депресія.

Сумісність у коханні

Якщо розглядати два вищезгаданих знака на предмет сумісності, то можна зробити наступні висновки щодо того, наскільки вони підходять один одному:

 • Коли жінка народилася під знаком Терезів, а чоловік є Рак, то така пара в цілому виходить досить гармонійною. Але з боку дівчини важливо не проявляти зайвого натиску в процесі знайомства. Зближення має статися з часом само собою, якщо люди один одному цікаві. В даному поєднанні знаків партнери навряд чи до кінця відкриються один перед одним. Іноді це може провокувати конфлікти між ними, тому слід уникати різких проявів невдоволення, а обговорювати все спокійно.
 • Коли хлопець є Вагами, а дівчина на Рак, у любовних стосунках можуть виникнути труднощі. Насамперед, вони пояснюються різницею в інтересах, причому вона може перешкодити не в самому початку відносин. Коли представники знаків тільки закохалися, ними рухає бажання дізнатися один одного і завоювати симпатію, але з часом відсутність точок дотику завадить повернути іскру у відносини. А також дівчину Раку, якій дуже важлива увага, може відштовхнути звичка партнера багато в чому бути дещо відстороненим. Тому в такому випадку дані знаки важко назвати сумісними.

Перспектива сімейного життя

Якщо розглядати відносини чоловіка Раку і жінки Ваг у шлюбі, то можна помітити, що з'являється висока ймовірність конфліктів на побутовому ґрунті з-за розбіжностей в поглядах на ведення господарства. Якщо для Раку на першому місці стоїть практичність і комфорт, то його дружина Ваги може іноді нехтувати ними на користь естетики. Їх союз будується на духовних засадах, які також позитивно впливають на сексуальну сторону стосунків. Для обох знаків секс і любов поєднуються в гармонійному ансамблі.

Якщо дама є Рак, а молодий чоловік, народжений під знаком Терезів, то їм доцільно вступати у шлюб, тільки за умови, що вони знайомі довго і знають всі особливості характерів один одного. Жінка Рак – досить пристрасна коханка, і якщо на перших порах сексуальне життя буде задовольняти обох, то потім з-за різних потреб можуть виникнути проблеми.

Але до невдачі у більшості випадків призводить необережність у словах з боку чоловіка і підвищена сприйнятливість з боку дружини. Ці якості можуть привести до конфліктів і образ.

Взаємовідносини у дружбі

Коли дама народжена під знаком Терезів, в дружніх взаєминах може здатися, що вона веде себе кілька поверхово і вітряно. Це абсолютно не буде влаштовувати одну Раку. З-за свого сприйняття він вважатиме, що така подруга не цінує їх відносин і веде себе легковажно. Краще, щоб між знаками формувалися приятельські зв'язки, а не близька дружба.

Якщо Рак є представниця прекрасної статі, то між цими знаками рідко зав'язуються дружні узи. Це пояснюється не тільки різницею в інтересах, але й закритістю леді. У результаті розмови замість жвавих стають більш формальними, що сприяє втраті інтересу до спілкування з боку обох знаків.

Взаємодія в роботі

У процесі побудови кар'єри доводиться взаємодіяти з різними людьми. Найбільш поширеними типами кар'єрних взаємовідносин є начальник — підлеглий і колеги, які займають рівні посади.

Коли в цих парах присутні люди, що з'явилося на світ під знаками Рак і Ваги, відносини набувають такі риси:

 • У колег, народжених під цими знаками, в роботі можуть бути баланс і взаємодопомога, які в результаті приведуть до ефективного результату. Команда з цих знаків буде відмінною, якщо обидва візьмуть під контроль свої емоції і виявлять певну делікатність у спілкуванні один з одним.
 • А от коли Ваги є начальником, то гармонійна обстановка буде можлива, якщо такий бос буде висловлювати критику в м'якій формі. Раки чутливі і вороже сприймають різні негативні відгуки про свою роботу. Додатковим стимулом до успішного співробітництва буде здатність начальника заохочувати трудові успіхи підлеглого.

Відносини дитини і батьків

Своєрідно складаються стосунки між батьками і дітьми, народженими під цими знаками. Коли мати є Вагами, а дитина Рак, то вона буде намагатися створити таку атмосферу, при якій дитина не залишиться обділеним увагою. При цьому вона зазвичай парна позначає межі дозволеного. Оскільки малюк, народжений під місячним знаком, що володіє високим рівнем чутливості, така мати намагається заспокоїти його, відволікаючи від проблем різними заняттями.

Подібні матері також приділяють велику увагу інтересам дитини і не забороняють йому займатися тим, що подобається. А прагнення до справедливості, яка з народження розвинене у представників знаку Рак, схвалюється матір'ю Вагами.

Для дитини, народженої під знаком місяця, батько Ваги відіграє роль помічника. Володіючи природного практичністю, такий батько відволікає свого сина чи дочку від різних переживань, характерних для Раків. Але в періоди непослуху батькові слід бути вкрай обережним у виборі слів для зауважень, інакше у дитини можуть з'явитися комплекси.

У тих випадках, коли дитина належить до представників знаку Терези, а один з батьків є Рак, з боку останнього найчастіше йде прояв турботи. Вона може носити не тільки позитивний, але і негативний характер, так як дитині буде здаватися, що відбувається втручання його особистий простір.

Якщо представницею місячного знаку є мама, то вона повинна проявляти якусь твердість у процесі виховання дитини. В іншому випадку з'являється ризик виростити його розпещеним і непристосованим до труднощів. Таким матерям варто навчитися контролювати свої емоції, а також проявляти турботу в розумних межах. Представниці водяного знака не завжди схильні до спілкування, в той час як маленькі Терези люблять бути серед людей. Тому з боку матері важливо надавати дитині можливість побути в компанії однолітків.

Коли батько, згідно з гороскопом, є Рак, то він може протягом певного часу закривати очі на дитячі пустощі, особливо якщо у нього гарний настрій. Але в той же час такий батько іноді буває досить запальним. Батьки не можуть приділяти дитині весь вільний час, оскільки їм потрібно усамітнення для збереження емоційного балансу.

Східний гороскоп

Важливу роль для цих двох знаків також грає східний гороскоп. Його дані можуть незначною мірою впливати на сумісність партнерів у різних відносинах.

Сприятливо, як правило, все складається у Раку і Ваг, якщо:

 • За східним гороскопом їх знаки – Кінь і Собака. Такий союз є гармонійним, тому що дама завжди зможе спрямувати емоції свого кавалера в потрібне русло. А також для обох представників цих знаків характерна вірність у стосунках.
 • Непоганий також союз Півня і Дракона. Дракон є лідером у стосунках, але це не заважає обом партнерам здійснювати спільні плани. Ще у стосунках багато експресії. Якщо її спрямувати у потрібне русло, пара буде по-справжньому яскравою та красивою.
 • Такий союз, як Кабан і Тигр, практично приречений на успіх. Ці знаки буквально притягує один до одного. Вони перебувають у гармонії як на фізичному, так і на духовному рівні, володіють потенціалом для шлюбу і довгострокових відносин.

Якщо враховувати сумісність за Східним гороскопом, то певних труднощів між Раками і Вагами може не виникнути.

Можливі конфлікти

     Згідно з відгуками людей, які були частиною союзу Раку і Ваг, найбільш поширені розбіжності виявлялися на наступній ґрунті:

     • Постійний контакт таких людей один з одним і відсутність можливості для кожного побути наодинці з собою перетворював накопичується надлишок енергії в негативний. В результаті виникали конфлікти, тому що люди починали просто відчувати взаємне роздратування.
     • Якщо Рак, якому по душі стабільність, припиняє займатися саморозвитком або вступає на шлях стагнації, Терезам складно залишатися поруч з такими партнерами. Тому що повітряний знак вельми зацікавлений в тому, щоб інтелектуальні якості супутника перебували на належному рівні.
     • Раки часто не можуть стримати своє власництво, тим самим втручаючись в особисте простір Ваг, що провокує скандали. Потім з боку водяного знака, як ланцюгова реакція, з'являється ревнощі, яка може призвести відношення до краху.
     • Концентрація Ваг на свої захоплення іноді змушує Раків відчувати себе непотрібними. При цьому для обох властиво проявляти егоїзм, ставлячи свої інтереси вище інтересів партнера. У результаті відбувається поступове розчарування одне в одному.

     У підсумку можна зробити висновок, що такі знаки, як Рак і Ваги являють собою досить складне поєднання. Для збереження теплих відносин з обох сторін кожен з партнерів повинен докладати зусилля. Важливо замінити прояви егоїзму на пошук компромісу, а також поважати партнера і його захоплення.

     Про те, що думають астрологи про сумісності Раку і Ваг, дивіться далі.