Рак і Діва: особливості союзу Води і Землі

Раку і Діву об'єднує багато спільного. Представники цих знаків можуть стати одне для одного партнерами, кращими друзями чи коханими. Але гармонійніше всього їх відносини будуть у шлюбі. Саме сім'я – головне в житті для вогняного та водяного знака. Представники двох різних стихій з ранніх років прагнуть створити власний світ, прихований від чужих людей, але завжди відкритий для близьких.

Характеристика знаків

Діва і Рак – знаки, дуже схожі між собою. При цьому не можна назвати однаковими, але вони прекрасно поєднуються і доповнюють один одного.

Раку протегує Місяць, це нічне світило впливає на настрій представників цього знака протягом всього його життя.

Раки дуже чутливі, ранимі й добрі. Вони швидко можуть прив'язатися до людини. У Раків добре розвинена інтуїція, яка часто допомагає їм уникати неприємностей і прикростей.

Раки дуже чуйні, вони ніколи не підуть перші на конфлікт і не стануть ображати кого-небудь. Краща розвага для них пікнік з друзями на березі річки або озера.

Представники водної стихії завжди задкують назад, вони не вміють і не люблять приймати швидких рішень. Ракам треба все обміркувати, тільки після цього вони зможуть прийняти рішення.

Зворушити Раку дуже легко, він володар доброго серця. До іншим, навіть незнайомим людям, вони завжди ставляться дуже доброзичливо.

Представники водної стихії дуже прив'язані до свого будинку, вони чудові батьки. У своєму житлі вони ховаються від всіх негараздів і займаються творчістю або мріють. До своїм дітям Раки дуже прив'язані і завжди ставляться до них з особливою любов'ю і турботою.

Відчувати себе в безпеці для представника стихії води дуже складно. Його прекрасна уява може перетворити навіть невеликі неприємності в серйозну проблему.

Дів відрізняє гострий розум і діяльний характер, а також висока чутливість. Представники стихії Землі можуть бути надто неспокійні, стурбовані станом свого здоров'я і практичні.

Народжені під цим знаком люди спокійні, віддають перевагу самотність. Однак мрійниками їх назвати складно, оскільки ілюзій у них немає. Вони по своїй натурі одинаки, не прагнуть потрапити в світське суспільство.

Часто представники цього знака залишаються холостяками. Але навіть сильна закоханість ніколи не зможе затуманити розум, вони завжди бачать недоліки свого партнера і часто критикують його.

Сидіти на одному місці тривалий час представник стихії Землі нездатний, його нервозність може передаватися оточуючим. Зовні спокійні земні люди всі свої переживання ховають всередині, а ця звичка може спровокувати розлад органів травлення та нервової системи.

Діви наділені акуратністю, методичністю і ясно мислять, але сильно переживають як свої, так і чужі помилки. Завдяки своїм діловим якостям вони часто домагаються високих посад і гарного положення в суспільстві.

Представники даного знака цінують пунктуальних, економних, винахідливих і правдивих людей. Свою любов вони висловлюють спокійно і рівно, не кидають гроші на вітер.

Для представника цього знака дуже важливі вироблені ними звички, які встановлюються для них раз і назавжди. Вони прагнуть самостійно побудувати своє життя, не хочуть залежати від інших і покладаються тільки на свої сили.

Люди, народжені під цим сузір'ям, зазвичай фізично здорові, витривалі люди. Але з-за великої кількості роботи і постійних переживань вони схильні до розвитку нервових хвороб.

Сумісність у любовних стосунках

Загадковий і чутливий Рак привабливий для Діви. Поруч з представником стихії Землі він веде себе дуже галантно, намагаючись приховати свою невпевненість. Рак чудово розуміє, які почуття відчуває земний чоловік, і користується цим.

Діви холодні в емоційному плані, тому свої почуття вони виявляють досить безладно. Земний знак не здатний проявляти по відношенню до близької людини пристрасть або ніжність. Однак уміє бути дбайливим, що є дуже важливим фактором для Раку. Інтимне життя такого союзу не можна назвати захоплюючою, але кожного цього більш ніж влаштовує.

Пристрасть відсутній у відносинах між Раком і Дівою, але вони підходять один одному і поступово можуть стати дуже хорошими партнерами і подружжям.

Представники різних стихій прекрасно сумісні. Їм завжди дуже цікаво проводити час разом. Рак наповнить відносини емоціями і почуттями, а представник земної стихії – раціональністю і тверезим мисленням.

Перебуваючи у відносинах, Діва і Рак не зможуть випробувати масу почуттів. В основі їх тандему завжди буде знаходитися спільна практична діяльність, а не пристрасть і ніжність. Прагматичність представників даних знаків сприяє досягненню сприятливого становища в суспільстві. Стабільне матеріальне становище необхідно і представнику стихії Землі, і його партнеру.

Відносини партнерів, засновані на стабільності в емоційній сфері, легко можуть перетворитися в міцні сімейні узи.

Зустрівшись у зрілому віці, Рак і Діва зможуть стати одне для одного близькими людьми, оскільки представник стихії води, втомлений від насиченої романтикою життя у молодості, буде шукати спокою, а представник земної стихії, як ніхто інший, буде мати потребу в роздумах.

Йти на жертви заради партнера представникам даних знаків у відносинах не потрібно. Залишаючись самими собою, Рак і Діва знаходять в особі улюбленого свою другу половинку. Кожен з них є доповненням іншого. Згодом цей союз може стати глибше і ніжніше, і представники різних стихій вже не зможуть прожити без них.

Сумісність чоловіка Раку і жінки Діви складається досить благополучно. Поруч із земною дівчиною Рак буде відчувати себе в цілковитій безпеці і зможе швидко закохати її в себе. Представник стихії Води забуде про своїх постійних страхи і стане більш врівноваженим.

Розсудливість і тактовність представника стихії Землі справляють величезний вплив на поведінку партнера, він починає вірити у свої сили і перетворюється на милого, делікатного і галантного кавалера.

Натомість світ почуттів відкриває перед коханою і чоловік Рак. Спочатку земна жінка відповідає холодно на залицяння представника водної стихії, але згодом ці двоє дуже зближуються, але жінка не порушує особисті межі свого коханого. Дівчина може задати напрямок почуттів і думок чоловіки і відкрити такі риси його характеру, які раніше були невідомі.

Гладке і спокійне озеро нагадують взаємини чоловіка Раку і жінки Діви. Пристрасть і буря емоцій в цьому союзі поступається місце взаємоповазі та взаєморозумінню.

Сумісність чоловіка Діви і жінки Раку дещо інша. Невпевнений в собі земний чоловік, зустрівши одного разу жінку Раку, не зможе повірити своєму щастю. Чоловік дуже боязкий і сором'язливий, часто не має достатнього досвіду в стосунках з протилежною статтю.

Мрійлива й трошки водна жінка викликає у молодої людини потяг і справжній захват, він вважає її принцесою з казки. Свою сентиментальність дівчині Раку не варто приховувати від партнера, так як йому подобаються такі прояви почуттів коханої. Представник стихії Землі завжди знаходиться в пошуку такої жінки, характер якої буде відповідати його внутрішнього світу.

Найбільше в своїй обраниці чоловік цінує спокій. Але коли він помітить, що його кохана ще і дуже чуттєва, він буде убитий.

Сумісність цих двох знаків досить сприятлива. Чоловік подарує своїй обраниці мінливість в настрої і занадто яскраве вираження почуттів, оскільки водна жінка володіє такими якостями, як ніжність і дбайливість. Земний чоловік завжди підставити надійне плече Раку і заспокоїть, коли кохана буде плакати.

Перспектива сімейного життя

Сімейна пара Діви і Раку будуть жити мирно в любові та злагоді. Для представників цих знаків дуже важлива домашня затишна обстановка, оскільки дуже багато часу вони проводять в своєму житлі. Раку і Діву можна назвати справжніми ревнивцем, але відкрито піти на конфлікт ніхто з них не готовий.

Чоловік Діва найчастіше займає лідируючу позицію в сім'ї. Представник земної стихії може піддавати критиці дії Раку, який, у свою чергу, дуже бурхливо реагувати на зауваження.

Чутливому Раку ставлення Діви здається холодним і байдужим. Прагнення дружина бути коханим зрозуміло представнику стихії Землі, але мінятися, щоб догодити йому, Діва не стане. Це може стати переломним для пари моментом. Можливий навіть розлучення, особливо якщо дружина Рак почне шукати взаєморозуміння і любов в іншому місці.

Обоє вміють заощаджувати та накопичувати гроші, не люблять витрачатися, тому у фінансових питаннях у пари справжня ідилія. Розподілу бюджету сім'ї зазвичай займається ощадливий Рак, представник стихії Води ніколи не буде витрачатися на надмірності.

Подружжя завжди мають достатню кількість заощаджень, накопичених на крайній випадок, тому часто друзі та родичі звертаються до них за матеріальною підтримкою.

Дружба

Рак і Діва можуть стати справжніми друзями, адже для цього вони мають масу передумов. Вони нічого не ділять і не намагаються довести один одному. Діва володіє веселою вдачею, який часто допомагає Раку позбавитися від депресії.

Такі друзі можуть накопичити кошти і витратити все, влаштувавши вечірку. Безкорислива Діва і здатний на гарні вчинки Рак не будуть шкодувати про минуле і не зроблене. Вони будуть насолоджуватися поточним моментом.

Рак і Діва завжди намагаються захищати один одного і приходити на допомогу у важку хвилину. Вони дбайливо ставляться до свого союзу і приховують його подалі від чужих цікавих поглядів.

Запасливість Раку і вміння заробляти Діви сприяє формуванню взаємної поваги між друзями. Коли перед ними стоїть вибір – піти на веселу вечірку або на ділову зустріч, кожен з них, без сумніву, обере другий варіант. Діва завжди готова прийти на допомогу Раку, а представник стихії Води, в свою чергу, високо цінує не тільки його незалежність у фінансовому плані, але і здатність розвеселити і заспокоїти. Разом ці двоє відчувають себе чудово.

Діва – прекрасний співрозмовник, вона вміє слухати і чути. Представника земної стихії зовсім не бентежать постійні зміни настрою у приятеля Раку.

Дуже часто приятельські стосунки між представниками цих двох знаків переростають у відносини. Але навіть якщо цього не станеться, їх дружба збережеться на довгі роки.

Взаємодія в роботі

Спільна діяльність представників стихії води і вогню буде плідною і принесе багато корисного. Цей тандем краще за всіх уміє заробляти гроші. Добрі відносини між Раком і Дівою – база для створення бізнесу. Оскільки представники цих двох знаків не тільки хороші, але й друзі, їм легко буде знайти спільну мову в будь-якій сфері.

Співпраця цих двох принесе користь самим представникам знаків. Їм цікаво працювати разом. Вони обидва прагнуть до успіху і досягають його, нехай не зовсім швидко. Цей тандем не вплутуватися в авантюри, швидше, вони будуть керуватися роками перевіреною тактикою.

Якщо Рак стає підлеглим Діви, то їхні взаємини будуть досить рівними. Начальник буде симпатизувати старанному працівникові не стане зайвий раз робити йому зауваження. Поступово, завдяки прихильному відношенню керівника, Рак сам може зайняти керівну посаду.

Між начальником Раком і підпорядкованої Дівою завжди складаються прекрасні відносини. Часто Діва стає заступником свого керівника, оскільки дані знаки володіють схожими цілями і якостями характеру, а також відмінно розуміють один одного.

Відносини дитини і батьків

Рак і Діва – люди, які дуже трепетно ставляться до своєї сім'ї і своїм дітям, вони можуть мати дуже сильну тривогу один за одного, тим більше якщо один з них батьків, а інший – його дитина.

Батько Діва дуже уважний до свого дитині Раку, він завжди підтримує малюка і не дає впасти у відчай і оступитися. Незважаючи на те що Діви зазвичай неспокійні самі по собі, з-за того, що намагаються прорахувати розвиток подій наперед, у відносинах з власним чадом це якість буде проявлятися не дуже яскраво.

Батько Рак добре розуміє свого боязкого дитини Діву, тому малюк часто буває улюбленцем у мами чи тата. Своє чадо представник стихії Води буде вчити менше критикувати оточуючих і більше звертати уваги на власні недоліки.

Батько Рак завжди з особливим трепетом і симпатією ставиться до своєї дитини Діві.

Мама Рак вміє створити в будинку затишок і спокійну атмосферу. Вона чудово розуміє все, що відчуває її малюк. Дочка Діва дуже уважна і часто перевантажує свою свідомість враженнями, а мама може допомогти впоратися з емоціями малятку.

Часто Діві просто необхідно розповісти кому-то все, що в неї на душі. Батько Рак завжди з радістю буде відгукуватися на цю потребу малюка. Діва завжди прагне робити правильні вчинки, з-за цього представник земної стихії може випускати головне. Мама Рак зможе спрямувати його думки в потрібний напрямок і підтримати свого малюка.

Маленькій Діві необхідно, щоб хтось був на її боці, оскільки із-за своєї самокритики представник цього знака сам для себе є найлютішим ворогом. Батько Рак буркотливий, але дуже прив'язаний до сім'ї і дітям. У малюка з татом зазвичай встановлюються добрі стосунки, оскільки чоловік Рак вміє співчувати і дбати, а дитині Діві потрібно знати, що він улюблений.

Представники деяких знаків зодіаку дуже часто не приділяють уваги емоційному стану своїх дітей, але Діва до них не відноситься. Мами Діви зазвичай дуже стурбовані тим, що відчуває їх малюк Рак, який у нього настрій.

Спостережна представниця стихії Землі уловлює найдрібніші деталі в поведінці своєї дитини. Тому Рак поруч з мамою завжди відчуває себе в безпеці, в той час як вона поважає його тонку душевну організацію.

Мама Діва ніколи не сидить без діла, вона постійно піклується і клопочеться про своїх близьких і рідних. А дитині Раку життєво необхідна материнська турбота. Але не варто виконувати всю роботу за малюка, оскільки цим можна розбалувати чадо.

Діва повинна обмежувати своє бажання постійно віддавати, щоб малюк міг подорослішати. Дитина Рак зазвичай дуже чуйний і, швидше за все, з радістю буде виконувати всі прохання матері.

Батько Діва не упустить можливості покритикувати свого дитини Раку. А чутливий малюк буде сприймати його слова дуже близько до серця, засмучуватися і губитися. Батькові слід звертатися зі своїм чадом як можна м'якше, оскільки будь необережно сказане слово може глибоко поранити Раку.

Якщо глава сім'ї навчиться бути менш прискіпливим стосовно своєї дитини, то між ними виникнуть дуже добрі, довірчі відносини.

Враховуємо східні знаки

На сумісність Раку і Діви сильно впливає знак східного гороскопу. В його основі 5 елементів, таких як: Вода, Земля, Метал, Вогонь і Дерево. Між собою вони взаємодіють по-різному. Між представниками одних елементів може виникнути симпатія і співробітництво, інші, навпаки, будуть постійно сваритися і відштовхувати один одного.

Народженим в різні роки людям будуть протегувати знаки тварин, які будуть наділяти своїх приймачів певними якостями характеру. Кожен звір, у свою чергу, представляє певний елемент-стихію.

Людина, що народилася в рік, яким відповідає елемент Вогонь, ніколи не зможе подружитися з представником води. Їхній союз може чинити згубний вплив на кожного з партнерів.

При цьому людина, народжена у рік, відповідний стихії Води, обов'язково подружитися з тим, хто народився в рік Дерева. Водний людина завжди буде допомагати розвиватися і рости Дерева, як це відбувається в природі.

Враховувати сумісність знаків східного гороскопу дуже важливо, оскільки ця інформація може бути дуже корисною для тих, хто будує сімейні або партнерські взаємини.

Можливі конфлікти

Настрій Раку змінюється так само часто, як і місячні цикли, даний факт підтверджують численні відгуки їхніх партнерів.

Діви зазвичай більш стійкі і стабільні. З-за того, що у відносинах переважає природний конфлікт, пов'язаний з мінливістю й стабільністю двох партнерів, побудувати гармонійні взаємини зможуть далеко не кожен народжений під сузір'ям Рака або Діви.

Емоції представника водної стихії, які він не може приховати, часто є причиною конфліктів між Раком і Дівою. У водяного знака, в свою чергу, викликає нерозуміння те, як колись мила і добра Діва перетворилася в холодну і відчужену особистість, яка абсолютно позбавлена співчуття.

Діви часто страждають від того, що не можуть контролювати критичні зауваження, якими вони щедро нагороджують оточуючих їх людей. Особливе сприйняття світу і скрупульозний аналіз будь-якої своєї дії – відмітні особливості представника цього знака. Критикувати і вивчати Раку Діва буде з особливою увагою. Представнику стихії Води потрібно буде запастися терпінням і витримкою, щоб його емоції не вийшли у відповідь на Діву.

Рак також має в запасі чимало випробувань для Діви. Представник водної стихії не проти флірту, тому часто дає своїй другій половинці приводи для ревнощів.

Ще більше про сумісності Раку і Діви дивіться у наступному відео.