Жінка Стрілець, народжена в рік Півня: характеристика особистості та сумісність

Жінки, народжені під сузір'ям Стрільця в рік Півня, володіють унікальними здібностями оточувати себе гідними людьми. Це обдаровані талановиті особистості, які прогнозують розвиток найбільш складних життєвих подій. Вони товариські, відкриті душею, неординарні, динамічні, бажані гості в будь-якій компанії.

Особливості характеру

Мають цілеспрямованим характером, завжди впевнені у собі і своїх діях, живуть повноцінним життям. У поставлених цілях досягають бажаних результатів, ніж заслуговують на повагу близького оточення. При цьому Стрільці не переслідують мети добитися слави, скоріше – це бажання побачити світ, жага пізнання, спілкування з новими людьми.

Жінки цього знаку здатні вести за собою людей, причому, для цього їм достатньо одного слова, погляду або посмішки. Винятковий дар переконання, дарований їм самою природою. Все інше зробить здатність показати свою рішучість, настій, працездатність і ділові якості. Пріоритетом у житті є бажання існувати в ореолі поставлених цілей і можливостей. Мабуть – це головна особливість Стрільців, народжених в рік Півня.

Досягнувши бажаного, спокусниці – Стрільці спрямовується за новими враженнями. Причому неважливо, що це або хто буде черговий суперидеей. Головне – динамічний розвиток подій, приносить внутрішнє задоволення, дає відчуття ризику, адреналіну і ейфорії.

Як ще одна можливість утримати птицю – щастя в своїй руці.

У відносинах

Звичайно жінкам – стрільцям лестить чоловічу увагу, вони люблять подарунки і визнання. Чоловіки цікавлять їх, тільки в якості чергової перемоги. Бажання домогтися визнання чоловічого, є частим стимулом для численних романів в молодому віці.

Відчуття спортивного інтересу втрачає свою актуальність тоді, коли з'являється бажання обзавестися сім'єю, відчути радість материнства, створити тихий надійний світ.

Гороскоп сумісності підкаже, на які знаки зодіаку слід звернути увагу:

 • В парі з яскравим вогняним Овном можливі незабутні короткочасні стосунки. Це буде любовний роман, наповнений палкими зізнаннями, ніжними зустрічами і бажання провести решту життя разом. Відносини можуть закінчитися також блискавично, як і почалися, причини появи нового об'єкта обожнювання у обох партнерів. У цьому Овен і Близнюки неймовірно схожі один на одного, причому розставання ніяк не позначається на подальшому спілкуванні. Вони здатні зберігати дружні стосунки протягом багатьох років.
 • Яскрава самодостатня дівчина – Стрілець захопить Тільця з першої хвилини спілкування. Через мить він буде готовий дістати їй з неба зірку, провести по Чумацькому шляху і подарувати весь світ. У таких відносинах вона недооцінює серйозність намірів Тільця, він здається їй занадто суворим, захопленим роботою та накопиченням капіталу. Їй в цей час необхідно обожнювання, захоплення, визнання її індивідуальності і таланту.
 • У союзі з Близнюками жінці Стрільцеві доведеться віддати пальму першості коханій людині. Тільки в таких умовах можливий розвиток подальших стосунків. Обидва знака яскраві, цілеспрямовані, мають іскрометним почуттям гумору, спільними інтересами, ставленням до життєвих цінностей. Для них сім'я – це надійна фортеця, в якій вони шукають заспокоєння, душевного спокою і щастя.
 • У союзі з чоловіком – Рак чекає розчарування. Для неї – це чоловік з іншої планети. Він обережний, постійно знаходиться у стані роздумів і вибору, не здатний приймати спонтанних рішень. Для Стрільця він не зможе стати тією людиною, заради якого вона поступитися своїми інтересами і буде прагнути продовжити відносини.
 • Відносини з чоловіком Левом жінка буде берегти як зіницю ока. Обидва знака володіють стовідсотковою сумісністю. Вони впевнені в собі, фізично розвинені, постійно перебувають у русі, прагнуть до досягнення нових вершин. Вони здатні розуміти один одного з моментально. Ніколи не сваряться через дрібниці, а вирішення побутових проблем переносять у легку побутову жарт. Їх об'єднує любов до подорожей, бажання пізнавати навколишній світ, доброчинність, любов до тварин та сімейні цінності.
 • У відносинах з Дівою будуть деякі складності. Чоловіка цього знаку жінка – Стрілець здасться занадто активною, можливо вульгарною. Йому більше підійде спокійна ніжна партнерка, спроможна зберігати тепло домашнього вогнища і виховувати дітей. Діви не легкі на підйом, важко вирішуються на нові справи. Такі відносини не можуть відбутися, так як партнери не здатні знайти точок дотику в спілкуванні і інтересах.
 • Терези зможуть стати надійним другом і партнером по бізнесу, але не більше того. Зайва емоційність, нерішучість, скрупульозність і педантичність даного знака – це неоціненні якості для ведення спільного бізнесу. Для близького спілкування, особливості характеру Ваг здадуться для Стрільців занадто претензионными.
 • У союзі зі Скорпіоном, обом знаків доведеться навчитися поступатися один одному, інакше їх чекає неминуче розставання. Причиною для розриву може послужити різкість, амбіційність, прискіпливість партнера. Обидва знака володіють схожими рисами характеру, у Скорпіона домінує бажання керувати обставинами. І якщо жінка буде надавати емоційний опір, він може перетворити сучасну життя в низку чвар, незгод, брехні, ревнощів і обману.
 • В любовному союзі зі Стрільцем, чекають цікаві, неординарні, наповнені подіями взаємини. У тандемі, зустрічаються два темпераменту, наділені жагою життя і здатності дивитися на світ широко відкритими очима, але кожен з них у певний момент життя має піти своєю дорогою, яка не перетинається з інтересами партнера.
 • Характеристика союзу з Козерогом не обіцяє щасливих відносин. Консерватизм Козерогів стане на шляху стрільців, спраглих експериментів і нових вражень. Їм разом буде нудно і одноманітно, що незмінно приведе до пошуку нових відносин у обох знаків.
 • Зустрівши такого чоловіка, як Водолій, жінка Стрілець відчує повну свободу дій, захист і турботу. Обидва партнера неординарні особистості, здатні на авантюрні експерименти. Пара може прожити до глибокої старості, зберігаючи взаємоповага, вірність і любов.
 • Астрологічний знак Риби повна протилежність Стрільцям, але такий союз може відбутися в тому випадку, коли жінці необхідно піклуватися про кохану людину. Протилежності, як відомо, притягуються, і з'являється можливість створити рівний гармонійний союз.

За східним гороскопом

Максимальна сумісність за східним гороскопом у Стрільців – Пєтухов є зі знаками зодіаку, народжені в рік Мавпи, Коні, Щури і Тигра. Слід проявляти обережність при спілкуванні з Козою, Котом, Свинею.

Сумісні вони з Драконом, змією, Собакою і Биком.

Недоліки

Стрілець – Півень – надто прямолінійна, справедлива і патологічно відповідальна особа. Такого ставлення до життя вона вимагає від своїх рідних і близьких, часом не розуміючи, що така життєва позиція не характерна для інших знаків Зодіаку.

Її нетерпимість, емоційність і запальність шкодять кар'єрі і служать причиною більшості непорозумінь в особистому житті. Чарівним красуням цього знака необхідно навчитися стримувати свої претензії і величезне бажання досягти мети, у що б то не стало. Інакше запускати салют своєї перемоги вона буде в гордій самоті.

Нездатність поступатися, йти на компроміс, категоричність – це слабкі сторони знака, з якими він таємно бореться протягом усього життя. Будучи впевнена в своїй правоті, вона здатна виявляти рідкісне впертість, часом, втрачаючи улюблених людей, роботу та кар'єру.

В професії

Стрільці – Півні не переносять рутиною роботи, обирають професію, яка задовольняє життєву позицію, дає можливість побудувати карколомну кар'єру і досягти високого соціального статусу. Їх приваблює політична діяльність, наука, сучасні технології, міжнародні відносини.

Це обдаровані педагоги, наставники, великі письменники фантасти і музиканти.

Підводячи підсумки

Жінка – Стрілець, народжена в рік Півня – войовнича Амазонка, наділена відважними і безкомпромісними рисами характеру. Це прекрасна любляча дружина, яка зберігає відносини, не дозволяючи випадковим сварок порушити сімейний світ. Стрілець – унікальна особистість, любляча мама, прекрасна господиня, вірний друг, здатний прийти на допомогу в самій складній ситуації. Зберігає позитивний настрій протягом усього життя.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.