Як замаскувати відрослий гель-лак?

В даний час більшість дівчат з усього різноманіття способів виконання декоративного покриття нігтів віддають перевагу гель-лаку. Таке покриття вигідно відрізняється довговічністю і великою різноманітністю кольорів і структур. Але по мірі росту нігтьової пластини гель-лак починає срастать разом з нею.

Тому навіть такому міцному матеріалу потребує оновлення.

Способи виправлення

Існує два основних варіанти коригування частини, що відростила нігтя: частковий і повний. Для виконання кожного з них можна відправитися в манікюрний салон або провести процедуру самостійно в домашніх умовах.

Часткова корекція не передбачає повного зняття старого покриття. Це, швидше, вдале доповнення до вже наявного декору біля основи нігтя. Час зрощення пластини дуже індивідуально, і варіюється від декількох тижнів до місяця. При виконанні часткової правки період експлуатації існуючого покриття збільшується ще на два тижні.

Повністю замінити гель-лак – більш трудомісткий і тривалий процес. Цей спосіб підходить дівчатам, які віддають перевагу часту зміну дизайну і форми нігтя.

Необхідно відзначити, що це покриття необхідно періодично (раз у три місяці) знімати повністю для того, щоб оздоровити нігтьові пластини, наситити їх вітамінами. Цей період відмінно підходить для виконання відновлюють масок і компресів для рук і нігтів.

Часткова корекція

Виправлення невеликої ділянки нігтя через зростання або відколу можна провести достатньо швидко і в домашніх умовах. Етапи роботи включають:

  • видалення кутикули;
  • вирівнювання оброблюваної поверхні;
  • зняття одного шару гель-лаку;
  • нанесення праймера;
  • накладення бази на всю поверхню;
  • фарбування гель-лаком;
  • проміжну сушіння;
  • нанесення фінішного покриття;
  • остаточне висушування.

Для згладжування колірного переходу лак краще брати на тон темніше. Його можна нанести із заступом на основні шари, що створить враження нерозривного покриття.

Повне зняття

Для створення нового покриття необхідно повністю видалити старий гель-лак за допомогою поліестерової тканини і спеціальної рідини. Рясно змочені відрізи тканини накладають на гель і обертають фольгою на нетривалий час – 10 хвилин. Потім видаляють залишки покриття пушер. Альтернативою даної процедури може стати шліфування та спилювання.

Далі, також слід видалення кутикули і звичайна обробка нігтя пилочками. Для зняття пилу з поверхні використовується баф і антисептик. Потім, як і при будь-якому манікюрі, пластина покривається основою.

І нарешті, можна перейти до дизайнерського фарбування та декорування поверхні. Покриті колером 2-3 рази, нігті будуть виглядати яскравіше. Готовий манікюр поміщають під лампу для просушування.

В кінці необхідно зміцнити декор топовим покриттям, яке ретельно сушать. Важливим моментом є зволожуючий живильний масло або крем для шкіри навколо пластини і кутикули.

Безгелевый спосіб виправлення

Існує кілька варіантів, які максимально економлять час і допомагають трохи видозмінити початковий дизайн нігтя.

Деякі сучасні стилі дизайну дозволяють гармонійно доповнити отросшее покриття. До них відноситься місячний тип і манікюр-рамочка. Ці види декору дозволяють зафарбувати іншим контрастним кольором підстава робочої поверхні.

Краще всього для процедури підійде лак з блискітками металевого або золотого кольору. Вони універсальні за своєю сполучуваності і відмінно вписуються в тренди сезону.

Педикюр

В даний час обробка гель-лаком нігтів на ногах користується все більшим попитом. І звичайно, при відростанні нігтя також виникає потреба в корекції. Буде справедливим відзначити, що педикюру така процедура необхідна набагато рідше – 1 раз в 2-3 місяці. Це пояснюється більш повільним зростанням нігтів.

Сам процес нічим не відрізняється від корекції на руках. Але тут потрібно пам'ятати, що часткове спилювання допускається тільки при відсутності хворобливих відчуттів при натисканні на ніготь. Крім того, пилочка не повинна чіпляти кутикулу під час обробки. Так, відрослий гель-лак знімається у всіх місцях, де відходить старе покриття. А потім проводиться стандартна процедура декорування і сушіння.

Користуючись такими лайфхаками можна виправити і значно урізноманітнити дизайн. При цьому скорочується і час його створення.

Як замаскувати відрослий гель-лак, дивіться у відео нижче.