Каучукова база для гель-лаку: особливості та рекомендації по застосуванню

Нанесення гель-лаку для нігтів здійснюється в три етапи: спочатку нігтьова пластина покривається базою, потім пігментним покриттям і фінішним матеріалом. Від базового шару залежатиме естетичність і довговічність манікюру або педикюру. Саме тому вибору основи приділяється особлива увага. Останнім часом багато салонні майстри віддають перевагу каучукової базі для гель-лаку. Розглянемо її особливості, переваги і тонкощі нанесення.

Що це таке?

Каучукова база – прозора густа маса. Її головне призначення полягає у вирівнюванні нігтьової пластини та її підготовки до нанесення гель-лаку. Застосування базового матеріалу – необхідна умова для створення ідеального манікюру.

Він виконує одразу кілька функцій:

 • є «сцепляющей» основою для нігтя і пігментного покриття;
 • вирівнює нігтьову пластину, надаючи їй бажану форму;
 • захищає ніготь від проникнення пігментних компонентів, що входять до складу гель-лаку;
 • формують естетичну арку (деякі види баз підходять навіть для нарощування невеликих сколів на нігті);
 • забезпечує міцність, оберігаючи декоративне покриття від тріщин, сколів та інших дефектів.

Основа під лак здатна на тривалий термін забезпечити нігтям доглянутий вигляд і надійно захистити їх від негативного впливу зовнішніх факторів. Такий матеріал – знахідка для власниць тонкого і ламкого нігтьових пластин.

Чим відрізняється від звичайної?

Каучукове базове покриття відрізняється від класичного насамперед складом, який багато в чому визначає якість цього матеріалу. Один з головних компонентів бази – рідкий каучук.

Завдяки цьому становить, каучукове базове покриття, на відміну від звичайного, має кілька особливостей.

 1. Має більш щільну і густу консистенцію, за рахунок якої вдається швидко вирівняти нігтьову пластину перед нанесенням декоративного шару.
 2. Не покривається тріщинами в процесі експлуатації, в той час як застосування інших видів баз не може гарантувати ідеальну поверхню після нанесення.
 3. Не розтікається і лягає рівно, обумовлюючи більш легку і швидку роботу з матеріалом.
 4. Каучукове покриття відрізняється еластичністю. За рахунок такої особливості база здатна «рухатися» по мірі росту нігтів.
 5. Робить ламкі і тонкі нігтьові пластини більш міцними.
 6. Дозволяє гель-лаку надійно зафіксуватися на нігтьовій пластині.
 7. Швидко сушиться під УФ або LED-лампами. Для полімеризації покриття вистачить 60 секунд.

При нанесенні бази на основі каучуку покриття виходить еластичним, завдяки чому нігті зберігають свою пластичність. Це дозволяє нігтьової пластини не зламатися при випадкових ударах.

Застосування каучукових основ сприяє нанесенню гладкого лакового шару і забезпечує йому красивий блиск. Такі бази абсолютно нешкідливі. При дотриманні всіх правил зняття або покриття вони не завдадуть нігтя шкоди. Єдиний недолік таких матеріалів полягає в їх більш високу вартість у порівнянні з звичайними базами.

Рекомендації по використанню

База для нігтів на основі каучуку – густий матеріал з щільною текстурою. З-за цієї особливості він наноситься не так легко, як традиційні основи. Користуватися каучуковим базовим покриттям слід правильно. При допущенні помилок або помилок можливо «скочування» матеріалу, його нерівномірне нанесення або отримання неестетичного манікюру.

Тонкощі нанесення каучукової бази.

 1. Підготовка нігтьової пластини. На цьому етапі здійснюється видалення кутикули та надання форми нігтям за допомогою пилки.
 2. Після виконаних дій нігтьова пластина знежирюється за допомогою спеціальних засобів. Очищення від бруду та жиру необхідно для більш кращого зчеплення нігтя з базовим матеріалом.
 3. Покриття нігтя бескислотным праймером (не потребує просушування в спеціальною лампою).
 4. Нанесення базового шару. Матеріал наноситься втирающими рухами за допомогою пензля. Шар повинен бути дуже тонким. Мета першого покриття – «запечатка» торця, недопущення залисин.
 5. Після висихання наноситься наступний шар базового покриття. Його функція вирівнююча. За допомогою засобу потрібно зробити ідеально рівне покриття. Для цієї мети не варто брати занадто багато бази. Досить краплю матеріалу розподілити по всьому нігтя. Велика кількість взятого кошти часто призводить до його розтіканню за межі нігтя.

Після цього покриття необхідно просушити в лампі (приблизно хвилину в УФ-пристроях і 30 секунд LED-приладах). Після сушіння нігті повністю готові до нанесення гель-лаку.

Рейтинг найкращих брендів

Каучукові бази випускають десятки виробників, що займаються виготовленням продуктів для створення нігтьового дизайну. Матеріали різних торгових марок володіють деякими характерними рисами. Одні засоби мають позитивні відгуки, інші – більше негативних відгуків. На підставі думок фахівців і простих любителів красивого манікюру з гель-лаком був складений рейтинг кращих брендів.

Лідером списку стала продукція Kodi. До її переваг відносять щільну консистенцію, завдяки якій можливо наносити тонкий, так і потовщений шар. Засоби марки Коді відрізняються приємним солодким запахом, зручною роботою. Бази розливаються в надійну тару, яка щільно закривається і легко відкривається. До мінусів матеріалів Kodi відносять їх важке видалення.

Рядком нижче розташувалися камуфлирующие каучукові бази BlueSky. Володіють більш легкою консистенцією, ніж продукти торгової марки Kodi. Завдяки такій особливості, з засобами «впорається навіть новачок. До недоліків баз від BlueSky відносять їх неможливість завуалювати явні дефекти нігтьової пластини. Крім цього, кошти мають різкий запах, що також відноситься до мінусів.

Далі в рейтингу розташувалися камуфлирующие бази Irisk. Такі матеріали призначені для вирівнювання нігтя і додання пластині бажаної форми. Дані кошти ідеальні для створення французького манікюру. Вони не тільки ущільнюють нігтьову пластину і запобігають проникнення в неї фарбувального пігменту, але і підсилюють природний відтінок нігтя.

Нижче розташувалися матеріали Bloom. Їм віддають перевагу менше число споживачів з-за високої вартості. Засоби цієї лінійки відрізняються дорожнечею через включення до складу дорогих інгредієнтів. Ті, хто випробував на собі кошти Bloom, відзначають їх високу якість. Нерідко засоби торгової марки Bloom використовують в елітних салонах краси.

Замикає список лідерів, що входять в топ-5, бази Jessnail. Такі матеріали мають середню щільність. Це ідеальний варіант для здорових або ослаблених нігтів. За допомогою цих засобів можливо вирівняти нігтьову пластину, позбавити її від різних недосконалостей або зберегти природну товщину нігтя.

Відгуки

Каучукові бази – вибір більшості салонних майстрів. Їх вибирають за зручність в нанесенні, довгий термін зберігання, відмінний вирівнюючий ефект.

До інших переваг споживачі покриттів на основі каучуку відносять наступні:

 • рівномірне покриття нігтьової пластини без залисин;
 • відсутність розтікання;
 • швидке висихання;
 • економічний витрата;
 • хороша стійкість (не менше 3 тижнів при дотриманні правил нанесення);
 • зручна пензлик;
 • ефект «самовирівнювання»;
 • створення рівних відблисків на світлі;
 • зміцнюючий ефект.

Деякі споживачі негативно відгукнулися про використання каучукових покриттів. Частина покупців відзначили утворення пухирів при нанесенні матеріалу і незручне нанесення надмірно густих гель-лаків.

В цілому ж споживачі залишають позитивні відгуки на каучукові бази для нігтів. Їх використання – запорука ідеального манікюру. Віддаючи перевагу матеріалам на основі каучуку, можна забезпечити стійкість і довговічність декоративного покриття.

Огляд каучукової бази для гель лаку Kodi Professional Rubber Top дивіться у наступному відео.