Особливості марки гель-лаків Coscelia

Вибираючи для свого манікюрного набору гель-лак, важливо звертати увагу не тільки на колір виробу, але і на його якість, адже від цього залежить і краса нігтів, і їх здоров'я. Багато воліють уникати китайської продукції, яку можна замовити на «Алиэкспресс». Досить популярним продуктом сайту є гель-лак виробництва Coscelia.

Як вибрати?

Якщо майстер вибирає гель-лак для роботи з клієнтами, то необхідно віддавати перевагу трифазним різновидам. Вони відрізняються високою ціною, але і якість манікюру виявляється на висоті. Однак підійде цей варіант тільки досвідченим майстрам – для початківців він складний. Тим, хто тільки почав займатися корекцією нігтів, більше підійде покриття, схоже на гель-лак.

Саме ця продукція компанії Coscelia і цінується багатьма покупцями.

Фірма пропонує велику кількість різноманітних квітів, серед яких кожен зможе знайти для себе найбільш прийнятний варіант. Гель-лаки Coscelia дуже добре підійдуть тим, хто виконує манікюр сам собі. В даний час на сайті пропонується 40 кольорів, серед яких і матові і блискучі відтінки. Ціна здивує кожного користувача.

Відгуки

Якщо досліджувати відгуки споживачів про гель-лаку Coscelia, то більшість з них є позитивними. Серед переваг, які виділяють дівчата, можна відзначити деякі цікаві моменти.

  • Лак густий, він дуже добре і рівно лягає в два шари, не розтікається.
  • Компанія пропонує дуже насичені кольори – жінкам подобаються відтінки з блискітками, які красиво виблискують на сонці.
  • Доступна ціна – важливий фактор при виборі продукції для домашнього використання.
  • Споживачам подобаються легкі пластмасові флакончики, які легко відкриваються і мають відмінну наповнюваність.
  • Відзначається рівне нанесення топа, бази та гель-лаку. Виріб лягає однотонно, без смуг і просвітів.
  • На думку дівчат, це дуже якісний продукт. Через два тижні після нанесення на покритті не з'являється подряпин, тріщин, відколів.

Гель-лаки Coscelia – це оптимальний вибір для початківців модниць. Крім того, його застосування значно економить час на походи до майстра.

Дівчата можуть робити манікюр самі. Порівняно з візитами в салон робити манікюр будинку виходить дешевше. Надається широкий вибір кольорів.

Дама сама може розподіляти свій час, а не чекати тижнями своєї черги на корекцію.

Серед відгуків зустрічаються і негативні думки. Більшість з них пов'язані з тривалою доставкою товару: кому-то продукція прийшла вже через два тижні, а окремим покупцям довелося чекати по два місяці. У рідкісних випадках споживачі отримували гель-лаки, трохи витекли з упаковки, хоча все ж частіше відзначається акуратність доставки. Також в деяких випадках спостерігається неповна відповідність кольору, зазначеного в каталозі, хоча багато хто це пояснюють ефектами комп'ютерного екрану.

Загальні рекомендації

  • Фахівці все ж рекомендують використовувати топ і базу американських і японських виробників, а в якості кольорового гель-лаку цілком підійде китайська продукція.
  • Слід пам'ятати, що часта заміна гель-лаку може спровокувати руйнування нігтьової пластини – це пов'язано з особливостями частого застосування рідини для зняття покриття нігтьової пластини.
  • При застосуванні гель-лаку Coscelia немає необхідності в додатковому покритті – він не втрачає свій блиск до самого оновлення манікюру.

Відео огляд гель-лаку у відео нижче.