Чоловік Риба, народжений у рік Дракона: характеристика і сумісність

Чоловік Риба-Дракон – цікавий чоловік. Емоційний і активний, сміливий і справедливий, він ніколи не змириться з тим, що йому здається неправильним. Зірка Риби нагородила його глибокої і вразливою душею, яка здатна полюбити і зробити свою обраницю найщасливішою.

Характеристика

Чоловік Риба-Дракон – сильна і незворушна особистість. Він наділений напористістю, швидкістю, цілеспрямованістю. Даний знак легко пристосовується до будь-яких ситуацій. Ще він егоїстичний, себялюбив – такі якості роблять його справжнім эгоцентристом, якого не завжди розуміють оточуючі. Складний і напористий характер дозволяє йому не докладати багато зусиль для досягнення цілей. Чоловік здатний легко вирішити все задумане.

Хлопець, народжений у рік Дракона, – життєрадісний і енергійний чоловік, душа компанії. Він завжди прагне до справедливості і прагне влади. Що стосується дружніх відносин, то тут він проявляє м'якість і податливість.

Чоловік Риба володіє добре розвиненою інтуїцією, що допомагає мислити адекватно і реально. Всі дії представника цього знака Зодіаку прораховані з особливою обережністю і мудрістю. Відносини з людьми складаються вдало. Але спілкування відразу припиняється у разі найменшої частки лицемірства і фальші в його адресу. На перший погляд здається, що чоловіки Риби агресивні, насправді будь-які неприємності переживаються ними досить важко.

Астрологи називають чоловіків, народжених під зіркою Риби, дуже талановитими та щасливими. За яку б справу не взялися, успіх і нагороди забезпечені. Це справжні пестуни долі. Але є якості, які можуть загальмувати реалізацію задуманих планів, а також зіпсувати відносини з близькими: деколи вони можуть необдумано приймати рішення, даремно розлютити або проявити надмірну агресивність.

Знак Дракона наділив чоловіка серйозністю і надійністю, якої потребує кожна жінка. Труднощі та обов'язки для нього не страшні. Ця людина легко бере на себе всю відповідальність. Працьовитість і дисциплінованість в характері Дракона викликають симпатію в оточуючих. Дракон завжди зможе прийти на допомогу.

У фінансах і кар'єрі

Риба-Дракон – справжній трудоголік, який може витратити на роботу весь свій час і сили. Це відповідальні та пунктуальні працівники, що виконують всі на сто відсотків. Все, що почали, обов'язково доведуть до кінця. Східний календар наділив чоловіка якістю самовдосконалюватися, що дозволяє йому розбиратися в практично будь-якій сфері діяльності. Для цього він легко може переучуватися і освоювати нові знання. Такий працівник високо цінується начальством, яке не скупиться на підвищення або грошові винагороди.

У любові і відносинах

Дівчина, яка зустріне на своєму шляху чоловіка Рибу, – справжня щасливиця. З цією людиною легко знайти контакт, загальні інтереси. Чоловік завжди оптимістичний і позитивно налаштований. Своєю життєрадісністю охоче ділиться з оточуючими. Завжди піклується про свою обраницю. Не забуває обдаровувати матеріальними і емоційними подарунками.

Лідерами у відносинах чоловіків Риб не назвеш. Такий чоловік спокійно надає своїй супутниці зробити рішення або висловити думку з якого-небудь приводу. У стосунках з жінкою він м'який і ніжний. Уміння по-справжньому цінувати і поважати дівчину – великий плюс в його характеристиці: тим самим досягається взаєморозуміння і повага, які є запорукою здорових і міцних відносин.

У родині та шлюбі

Сімейні турботи і проблеми лягають виключно на плечі глави сім'ї – чоловіка. Спочатку, звичайно, його лідерські якості можуть налякати жінку. Але жінці не потрібно діяти різко, важливо розмовляти і обговорювати кожну дрібницю: знайти компроміс з Рибами нескладно.

Часом трапляється, що тверезо оцінити свої можливості не виходить, в результаті чого Рибу осягають невдачі. Тому не варто закидати його справами і дорученнями, так як перенапруження негативно позначається на моральному і фізичному здоров'ї. В цілому з Риби-Дракона виходить ідеальний чоловік, здатний вислухати і зрозуміти дружину, знайти загальне рішення в тій або іншій ситуації. Тому з ним неважко побудувати хороший і міцний сімейний союз.

Сумісність з жінками інших знаків

Щасливі любовні відносини у чоловіка цього знаку можуть вийти з наступними представницями знаків Східного гороскопу:

  • Дракон;
  • Щур;
  • Мавпа.

Не варто чекати хорошого результату від спільного життя з жінкою Собакою, Конем і Тигром.

    Астрологи радять чоловікам, народженим під зіркою Риб, іноді усамітнюватися, щоб розібратися з самим собою. Спочатку навколишні вважатимуть вас відлюдькуватим і відстороненим, але це дійсно необхідно. Але якщо обрана вами жінка призначена саме для вас, вона змириться і прийме таку особливість вашого характеру. Чоловік Риба завжди прислухається до своєї коханої, намагається стати кращою в її очах. Тому важливо і жінці не забувати займатися саморозвитком.

    Про те, як ведуть себе у стосунках чоловіка-Риби, дивіться далі.