Ритуали з мішечком з сіллю для кожного дня тижня: опис, подробиці ритуалу

Сіль здавна відома як засіб, який допоможе захиститися від негативу. У чому ж її краще використовувати?

Століттями чаклуни і народні лікарі використовували сіль для захисту і очищення на найтоншому рівні, а також будь-які предмети, що мають негативну енергетику. Одним з дієвих ритуалів, відомих з давніх-давен вважається методика особливої чищення згідно з днями тижня.

Вважається, що можна регулярно притягувати до себе удачу і позитив, «присолив» певним чином кожен з днів – подібні маніпуляції здатні не тільки зменшити будь-негативний вплив на людину протягом доби, але і допомогти йому провести їх з максимальною користю.

Щоденні ритуали з мішечком солі

Так як, щодоби пов'язані з впливом певного небесного тіла, то і ритуал підбирається окремі для свого дня тижня. На цей процес піде не так багато часу – десять хвилин.

Понеділок

Як правило, перший день тижня рідко буває легким. Це пов'язано з впливом Місяця – планети емоцій, що впливає на людину часом не найкращим чином: нервозність, запальність, поривчастість, що призводить до скоєння дурниць – от ті почуття, якими ви можете піддатися в понеділок.

Щоб не «наламати дров» вже з початку тижня, задійте мішечок з сіллю в якості очищаючого кошти для усунення непотрібних думок і почуттів.

Тепер:

 1. Беремо 2 мішечка х/б для ложечки солі
 2. Один кладемо на сонячне сплетіння.
 3. Інший потрібно взяти в руку і спокійно полежати десять хвилинок, концентруючись на приємних думках. Вся скупчилася негативна енергія буде поглинена сіллю, думки упорядочатся, і ви знову знайдете впевненість в собі.

Вівторок

Другий день тижня — під впливом войовничого Марса, породжує часті конфліктні ситуації.

Магія

Щоб уникнути сьогодні жодних сварок, рекомендується зробити наступне:

 1. В пару мішечків насипати трохи більше чайної ложки солі і перев'язати стрічкою.
 2. Додати до скроневої області і, зосередившись на всіх «заходах», запланованих на день, постарайтеся уявити собі, що він пройде якнайкраще. Праворуч біля скроні допоможе з реалізацією планів з найкращою для вас боку, зліва – усуне негатив від котрі заздрять вам.

Середа

Третій день тижня підвладний Меркурія – покровителя удачі в справах; це не означає, що сьогодні вдасться уникнути неочікуваних неприємностей чи проблем.

Щоб мінімізувати негативний вплив:

 1. Приготуйте кілька соляних мішечків, поклавши один з них собі на чоло, а другою стискаючи в правій руці.
 2. Подумайте про всі плани на сьогодні.

Мішечок з сіллю сприятиме усуненню перешкод на шляху до поставленої мети і притягне прибуток, а притиснутий до чола – допоможе передбачити виникнення будь-яких проблем і легко з ними впоратися.

Четвер

День четвертий із семи підвладний мудреця-Юпітеру, який, тим не менш, може утруднити сьогоднішнє спілкування.

Цього не станеться, якщо ви зробите ось що:

 1. Візьмете 2 мішечка з 2 ч. л. солі в кожному.
 2. Один розташуйте біля тім'ї, а другою притисніть до лоба.
 3. Зосередьтеся на тому, що вас зараз турбує.
Х/б

Такий предмет на темечке дасть підказку про те, які з ваших намірів вірні, які дії краще зробити. Сіль біля лоба, «прочитавши» ваші думки, допоможе легко уникнути неприємностей або не допустити їх зовсім.

П'ятниця

У п'ятий день тижня ми, під впливом примхливої і навіжений Венери, можемо бути сповнені любові; але це не значить, що сварок легко вдасться уникнути. Збереже позитивні тенденції цих доби нам допоможе все та ж сіль.

 1. В пару мішечків кладемо пару ложечок все тієї ж кам'яної солі.
 2. Перший розташовується на ділянці вище пупка (на ширину долоні), а другий — нижче.

Мішечок з сіллю у верхній частині живота зніме нервову напругу і вплив стресу, нижче – підвищить сексапільність і шарм.

Субота

День шостий – під владою темного і грізного Сатурна; сьогодні під удар може потрапити абсолютно все: відносини, успішність і навіть відпочинок. У суботу сильно вплив негативної енергетики, захиститися від якої, тим не менш, можливо.

 1. Знову потрібно взяти два мішечки, насипавши в перший 1 ст. л. солі, а в другій — дві.
 2. Мішечок, в якому 1 ст. л. солі поміщаємо на тім'ячко, з двома — позаду великих пальців ніг.
 3. Повністю розслабляємося і подумки відпускаємо всі образливі ситуації.
Щит від зла

Розташування на темечке поверне спокій в душі, наповнивши тіло енергією позитиву, в області ніг — обдарує прекрасним настроєм, позбавивши від сумних дум.

Неділя

Заключний день тижня пов'язаний з Сонцем, дарящем море позитивних моментів і створює сприятливу атмосферу для розвитку відносин: дружніх і любовних. Однак і тут треба бути обережним з випадковими знайомими – відкрившись не тій людині.

У цьому випадку також допоможе сіль, створивши захист від магії, спрямованої проти вас.

 1. Кладемо в один мішечок 20 г солі для правої руки в ліву беремо мішок з 30 г кам'яної.
 2. Закривши очі, уявіть спочатку все, що викликає у вас радість і натхнення в даний момент, а що – подразнення і смуток.

Мішечок з сіллю, затиснутий у правій руці, сприяє збереженню або відновлення добрих відносин з оточенням, у лівій – створює захист від будь-якого негативного магічного впливу.

Ритуальна

Завершивши кожен з щоденних маніпуляцій, сіль з мішечків слід витрусити, розвіявши на вітрі або висипати в ємність з водою і, дочекавшись повного розчинення, виплеснути рідина на вулицю.

Відео: Захист сіллю