В який день тижня краще стригти волосся: прикмети по дням тижня, в залежності від дати народження

Стрижка — дуже важливий аспект для краси кожної жінки. Давайте дізнаємося, чи кожен день можна стригтися і які прикмети пов'язані з цим дією.

Ще за часів наших прадідів волосся людини володіли священною силою. На тлі цього виникло багато ворожінь, марновірств та обрядів. Волосся служили об'єктом змов і нанесення проклять і ворожінь. З їх допомогою проводили обряди і церемонії. Давно відомо, що стригти волосся необхідно в особливий день і час, щоб вас завжди супроводжувала удача і везіння.

В який день тижня краще стригти волосся: прикмети

Волосся — це свого роду предмет, з допомогою якого люди діляться інформацією з космосом і поглинають енергію Всесвіту. Цей зв'язок залежить від довжини волосся, чим вони довші, тим міцніший союз. Волосся також здатні вбирати в себе негативну енергію, настрій, хвилювання. Щоб якось поліпшити ситуацію і позбутися від усього негативу, слід піти до перукаря і просто підстригтися. Існує думка, що волосся з першими всього організму беруть на себе чаклунські атаки.

І донині існує обряд, що жінка повинна обстригти волосся в момент змін у її житті. Стрижка символізує зміни і початок нового життя. Наприклад, після одруження дівчина повинна відразу обстригти косу. Навіть було таке, що стригли волосся дуже коротко. В інших регіонах голили наголо тільки засуджених жінок.

Стрижка волосся
 • Ходити до перукаря заборонялося вагітним дівчатам. Ця заборона існував з моменту, коли молода дівчина дізнавалася, що чекає дитину і до самих пологів.
 • Наші предки ніколи не викидали волосся, їх складали в мішок або спалювали. Було прийнято цей мішок скласти господареві в скриньку після його смерті.
 • Також сила волосся використовувалася для підвищення енергії деяких предметів щоденного вжитку. Наприклад, пастухам в батіг, яким ганяли тварин, вплутували волосся самого міцного чоловіка у селі.
 • Чоловічі волосся споконвіку вважалися джерелом сили і чоловічого начала. Жіночі волосся — це символ краси. З особливою любов'ю ставилися до волосся. З-за цього їх навіть рідко розчісували, лише після лазні, яка була один раз в тиждень. З тих пір і пішла прикмета, що гребінець є індивідуальною річчю і ніхто не може їй користуватися, крім власника. Зараз це більше вважається, як засіб особистої гігієни, а не як передача чужих бід, прикрощів і невдач.
 • Волосся, які залишалися на гребені, прибирали і спалювали. Те ж робили і з випали волоссям, які знаходили на одязі і підлозі. Вважалося, що волосся злий чоловік міг використовувати в обряді і тим самим зашкодити людині.
Маніпуляції з волоссям

Існують повір'я, що ні в якому разі не можна кидати волосся в річку або озеро. У наш час багато викидають волосся в каналізацію, але раніше це могло призвести до облисіння. У землю закопувати їх також не варто, людина захворіє. Якщо птах підніме волосся на вулиці, у власника волосся будуть головні болі.

Якщо підпалити волосся і подивитися, як вони будуть горіти, можна визначити хвороба, пристріт або смерть людини. Якщо людина здорова, то волосся просто спалахнуть і швидко згорять, якщо вони почали повільно тліти, то на вас порча. Слід негайно звернутися до цілителів або знахарів, щоб провести обряд очищення.

 • Багато повір'я про волосся відносяться до стрижок і зачісок. Швидкий ріст волосся в області скронь і на лобі пов'язують з довголіттям.
 • Якщо з зачіски випала пасмо волосся – чекайте далекої дороги.
 • Перо, помічене в волоссі, символізує закоханість у вас якоїсь людини.
За прикметами

Волосся буде рости швидше, якщо ви потрапите під перший весняний дощ. При цьому вони придбають шовковистість і густоту. Якщо після сну у вас заплуталися волосся в дрібні вузлики — на вас навели порчу або прокляття. Волосся міг заплутати також домовик.

Змінити життя, предотврати біду або сварку – все це може зробити стрижка в конкретний день тижня. Слід заздалегідь планувати похід до перукаря. Стрижка волосся ґрунтується нових езотеричних віяння, заснованих на розташуванні зірок.

 • По понеділках. Найлегший спосіб позбавлення від усього непотрібного – це влаштувати собі похід до перукаря в понеділок. Всі проблеми підуть з волоссям. Під час стрижки постійно думайте про те, щоб ви залишили в минулому. Це і розбіжності з чоловіком, проблеми на роботі. Слід думати тільки про погані проблеми, інакше може піти разом з волоссям все хороше. Майстер теж може негативно впливати як на людину, так і позитивно. Адже його настрій передається по енергетичним каналам вашим волоссю. Сила волосся на самому початку тижня дуже ослаблена, а енергетичне поле, навпаки, сильне і воно притягує все погане.
 • Вівторок. Недолік життєвої енергії можна відновити новою зачіскою, вона і поліпшить настрій. Також з походом до перукаря, ви позбудетеся від ліні, поганого настрою. Після хвороби зробіть стрижку, щоб хвороби обходили вас стороною. Виберете майстра, який молодше вас, у нього більше життєвої енергії.
 • Середовище також допомагає наситити волосся життєвою енергією. Зміни в житті не змусять себе чекати. Це вплине не тільки на настрій, але і спричинить за собою щастя і удачу. Перукар повинен бути однієї статі з вами.
Стрижка по днях
 • Четвер. Стрижка в цей день приверне везіння, успіх, вас оцінять по достоїнству колеги та знайомі. Нова стрижка допоможе позбутися від чуток і пересудів. Стрижка в четвер допоможе вам домогтися популярності.
 • Стрижка в п'ятницю. Саме в цей день ви кардинально зміните свою долю, змінивши зовнішність. Однак будьте пильні, адже зміни бувають не тільки в хорошу сторону, але і в погану. Не слід записуватися на стрижку в «дні диявола» — 9, 15, 23 і 29 числа за місячним календарем. Нечиста сила не дрімає, не варто робити стрижку в ці дні.
 • Субота. Стрижкою ви очистіть своє енергетичне поле і позбудетеся від гріхів ваших прадідів. Кожна людина більшою чи меншою мірою володіє цим. Якщо ви чекаєте чогось дуже сильно, загадайте бажання саме в цей день.
 • Неділя. Здавна неділю вважалося особливим днем тижня. З моменту прийняття християнства цей день був священним. Цей день Бог залишив для відпочинку. Також заборонялося стригти волосся. Стрижка у вихідний може забрати разом з волоссям удачу, життєву силу, здоров'я, везіння. Наслідком цього будуть сварки в сім'ї, погіршення здоров'я, матеріальні труднощі. Ті, хто народився в понеділок, найбільш уразливі.
Стрижемо волосся

Враховувати час стрижки необхідно не тільки за днями тижня, але і день, в який ви народилися. У кожного є свої вдалі і невдалі дні для стрижки. Забороненим для стрижки вважається ваш день народження.

 • Ті, хто народився в понеділок, слід відвідувати перукаря з четверга по суботу.
 • Якщо день народження випадає на вівторок – слід вибрати четвер або суботу.
 • Діти середовища намічають стрижку на п'ятницю, заборонено ходити до перукаря в четвер.
 • З'явилися на світ люди в четвер — для вас сприятливим днем вівторок і понеділок.
 • Якщо ваш день народження в п'ятницю – йдіть на стрижку в четвер або суботу.
 • Народжені в суботу — для стрижки вдалий день п'ятниця.
 • Ті, хто народився у неділю — для вас вдалими днями буде вівторок або четвер.
В День народження

Дотримуючись думки астрологів і вибираючи сприятливі дні для стрижки, ви вбережете себе від проблем зі здоров'ям, сварок в сім'ї, невезінням і матеріальних проблем.

Відео: В які дні потрібно стригти волосся: прикмети