Чим відрізняється шаурма від шавермы: порівняння, різниця, відмінність в рецепті, за складом. Як правильно говориться: шаверма або шаурма? Що смачніше: шаверма або шаурма?

У статті ви дізнаєтеся про те, які відмінності існують між шаурмою або шавермой.

Що таке шаверма і шаурма: хто і коли придумав рецепт шаурми і шавермы?

При одному слова «шаурма» або «шаверма» у багатьох любителів смачно поїсти відразу ж тече слина. Часто трапляється так, що ці дві назви турецької їжі плутаються, а значить, потрібно чітко встановити різницю. Напевно, кожному доводилося стикатися з таким смачним і жирним стравою, як шаурма. Виглядає воно, як лаваш, в якому захована начинка з м'яса і овочів.

ЦІКАВО: Перша шаурма була приготована не на Сході, а в Гермении вихідцем з Туреччини, який намагався створити свій особистий бізнес закордоном.

Перша шаурма виглядала зовсім інакше – кебаб (котлета по-турецьки), загорнутий в лист лаваша. Робилося це виключно в цілях зручності, щоб «вічно поспішають європейці» могли їсти шаурму на вулиці і на ходу. З тих пір це блюдо стало неймовірно популярним і намет з такими частуваннями з'являлося, практично, на кожному розі.

Чому називають шаверма, а не шаурма: як првильно?

ВАЖЛИВО: Особливістю шаурми є саме м'ясо, яке повинно обов'язково смажитися на грилі або на рожні. Оскільки мусульмани не їдять свинину, найчастіше для приготування використовується курка, яловичина, баранина, індичка.

А ось, в східних країнах ця страва має різні назви, хтось кличе його «кебаб», інші «дюнер». Слово «шаверма» використовується в Ізраїлі для того ж страви. Так як слова співзвучні, їх часто плутають. Деякі, щоправда, знаходять відмінності у шаурмі і шаверме, стверджуючи, що першу загортають в лаваш, а другу в піту. Але, це далеко не принципово і відрізняється лише особливістю приготування окремим кухарем.

ЦІКАВО: В країнах СНД деякі заклади подають шаурму на тарілках, однак, це не правильно і не традиційно, адже це «вулична» їжа, а значить, ніяких столових приладів не потрібно.

Лаваш не дозволяє начинці випасти, а ось соковитості шаурмі додають соковиті овочі (свіжі або мариновані). Рецепт страви різниться від регіону і смакових уподобань кухаря. Найчастіше використовуються різні сорти капусти, листя салату, огірки або свіжі помідори. Пікантності додають за допомогою солодкого лука, часнику, корейської моркви. У цій шаурмі також велику роль відіграє соус, який готується з суміші майонезу і кетчупу. Деякі заклади додають в нього спеції, часник або подрібнені трави.

Різниця шавермы і шаурми?

Чим відрізняється шаурма або шаверма: порівняння, різниця, відмінність в рецепті, за складом

Відмінності:

Інгредієнти Шаурма Шаверма
М'ясо Курка, яловичина, індичка, баранина, в деяких випадках ковбаса Курка, яловичина, індичка, баранина
Оболонка Тонкий «вірменський» лаваш Хлібна плоска булочка — пита
Соус Суміш кетчупу з майонезом Майонезний соус, соус барбекю
Овочі Свіжий салат, корейська морква, капуста шаткована Свіжий огірок, помідор, капуста, зелень
Термічна обробка М'ясо смажиться на рожні, загорнутий лаваш підсмажується на грилі М'ясо смажиться на рожні або на грилі
Шаверма (розрізаною булочці піті)

Що смачніше: шаверма або шаурма?

Сказати точно і впевнено «що саме смачніше» не можна, адже це рішення залежить тільки від смаку індивідуального людини. Варто відзначити тільки те, що шаура набагато популярніший на теренах країн СНД, ніж шаверма. Шаурму в лаваші набагато простіше готувати і її зручніше є, адже лаваш скручується досить щільно і не дозволяє розсипатися начинці.

ВАЖЛИВО: Готувати шаурму і шаверму цілком можна в домашніх умовах, якщо ви придбаєте лаваш або піту в магазині. М'ясо можна підсмажити на грилі в мікрохвильовці або ж приготувати на сковороді. У ваших силах зробити м'ясне або ж вегетаріанське блюдо.

Відео: «Шаурма або шаверма?»