Як виглядає Пікова дама? Хто така Пікова дама? Виклик Пікової дами

Міфи про Піковій дамі відомі давно. Але міфи це?

Таємничий і загадковий світ містики і містичних персонажів лякає і одночасно манить. У кожного народу є свої «герої», про яких складені легенди. Однією з таких є повір'я про Піковій дамі. Хто з нас, будучи підлітком, не чув таємничі, холодящие кров історії про те, як викликають Пікову даму?

Про те, як вона приходить через дзеркало і залишається в нашому світі вбивати всіх, хто її потривожив, якщо вчасно не стерти сходи, намальовану для її появи? Хто вона і чому оповита таким зловісним шлейфом?

Захисниця або вбивця?

Існує версія, що вперше Пікова дама з'явилася як один із символів карт Таро, які прийшли в наше життя ще в чотирнадцятому столітті. Так от, в системі Таро цей персонаж не є виключним злом, адже, як відомо, в картах багато чого залежить від їх розташування по відношенню до інших знаків, сторони, якій вони падають.

Так і Пікова дама може символізувати справедливу та сильну духом царствену жінку, яка здатна за допомогою отруйної стріли, випущеної з лука, воювати недруга. Така Пікова дама не стане завдавати шкоди тому, хто не зробила їй нічого поганого, а може навіть прийти на допомогу. Зворотна її сторона представлена справжньої сніжної королевою, холодної, розважливої і егоїстичною, яку не хвилюють чужі долі при досягненні своїх цілей.

Дама пік

Так яку з цих іпостасей Пікової дами ми викликаємо, проводячи відповідний, знайомий по безлічі книг і фільмів ритуал? Тут слід мати на увазі мета, яку ми переслідуємо, викликаючи той чи інший персонаж, і те, яким ми його собі уявляємо.

Якщо ми чекаємо допомоги і думаємо про Піковій дамі як про те, хто може цю допомогу надати нам – ми отримаємо королеву-захисницю. У випадку, якщо ми просто хочемо полоскотати собі нерви і очікуємо своєрідного участі у фільмі жахів – саме такий персонаж і з'явиться на наш заклик. Це ще раз підтверджує поширене поняття про те, що думка матеріальна і її сила величезна.

Виклик Пікової дами

Ритуал виклику Пікової дами знайомий нам до дрібниць, навіть якщо самі ми цим ніколи не займалися. Навряд чи знайдеться людина, яка не читала про це, не бачив подібне у фільмах або, принаймні, не чув від друзів і знайомих. Як правило, закликають її для того, щоб дама виконала наше бажання.

Виклик
  • Необхідно зобразити на дзеркальній поверхні сходові сходи та двері. Магічна фраза-заклинання «Пікова дама, прийди!» вимовляється тричі і саме в ті секунди, коли щось починає рухатися по намальованій нами сходах, ми повинні встигнути сформулювати своє бажання і моментально знищити наш малюнок.
  • Якщо все вдалося, і Пікова дама не подолала останню сходинку до того, як та була стерта – бажання незабаром повинно виповнитися. Але якщо ж дама встигла переступити в наш світ – вона з запропонованої їй ролі повинна задушити того, хто жадав її приходу.

А тепер повернемося до сили думки. Якщо ви саме таким жорстоким і страшним персонажем будете уявляти собі Пікову даму – ваша думка зробить з неї таку. Так що не варто гратися з вогнем і кликати до себе зло. Або думайте про гарну сторону викликається образу, або відмовтеся від цієї ідеї взагалі.

Дух з царства мертвих або полтергейст?

Викликаючи Пікову даму, ми усвідомлюємо, що викликаємо дух. А настрій, як відомо, не люблять, щоб їх турбували. Тим більше, якщо ваш заклик до неї є насмішкою або розвагою. Мало того, що ви потурбували даму даремно, так ще й глузували!

Тому езотерики стверджують, що в помсту вона може заподіяти чимало зла. Наприклад, залишити вас без душі, лише в тілесній оболонці, зробивши злим, байдужим, несприйнятливим до краси і добра. Також її прихід може нагадувати явище полтергейсту: падають і розбиваються предмети, що відкриваються вікна і двері.

Добро чи зло

Можливо навіть поява слідів на тілі у вигляді синців або припухлості, відчуття задухи або потьмарення свідомості, відчуття повеявшего холоду. Якщо Пікова дама заговорить з вами, відразу приготуйтеся до зловісним пророцтвам.

Втім, ніхто не знає, в якому настрої прийде викликається сутність, буває, вона просто відповідає на ваші питання, але відповіді також здебільшого похмурі й безнадійні.

Трійка, сімка, туз

У звичайній колоді карт Пікова дама – одна з найзловісніших карт, яку ворожки трактують як нещастя, невдачу. Вона розлучниця, вісниця поганого, недарма колір масті – чорний.

І якщо вже ми заговорили про колоді карт, як не згадати видатну повість Пушкіна, яка так і називається «Пікова дама». Графиня, дізналася у великого мага Сен-Жермена таємницю трьох чарівних карт, завдяки їм казково розбагатіла. Але, як вважали оточуючі, таємниця ця дісталася їй ціною втрати власної душі, що відчув на собі герой оповідання Герман, в свою чергу отримав від портрета померлої в самоті графині підказку.

Дама в картах

Трійка, сімка і туз стали його манією, яка, зрештою, і привела бідолаху у психіатричну лікарню. У його видіннях замість потрібної карти з'являється усмішка Пікової дами, до болю нагадує покійну графиню.

Так чи варто кидати виклик Піковій дамі, викликаючи її в свій світ? Це, звичайно, кожен вирішує сам для себе. І все ж варто гарненько подумати, перш ніж малювати заповітні сходинки на дзеркалі.

Відео: Правда і легенда про Піковій дамі