Нове комаха вбивця в Індії: смертельний жук або черговий фейк?

Розвінчання міфу про існування жука вбивці.

Приблизно два роки тому в Індії з'явилася інформація про дуже дивному комасі, яка до цього ніде не виявлялося. Існує інформація про те, що навіть дотик, а не лише укус цієї комахи викликає смерть. У даній статті ми розповімо, що це за жук, чи варто його боятися.

Нове комаха вбивця в Індії

Комаха нагадує собою невеликого жучка, і вбиває все, що зустрічається на його шляху. Він набагато небезпечніше, ніж павуки і скорпіони. Якщо отрута, який знаходиться у нього на лапках, потрапляє на шкіру людини або тварини, то це провокує розмноження страшного вірусу, що призводить до смерті. В Індії б'ють тривогу, тому що жителі дуже сильно бояться цієї комахи.

Побоюватися комахи варто тим, хто любить ходити босоніж, а також вбивати жучків руками. Все, що потрапляє на шкіру, потім призведе до смерті. Існує інформація про те, що це не природне створення, а якийсь мутант, який був створений в лабораторіях, і випадково вибрався назовні.

Пост в соцмережах

Звідки з'явилася інформація про страшний жука?

Найцікавіше, що спочатку інформація з'явилася в мережі facebook, згідно з якою посилання на джерело про страшний жука була надана Раша Тудей. Якщо перевірити всі випуски новин цього каналу, які збігаються з датами, то нічого подібного знайти не вдалося. Після цього за розслідування взялися і любителі комах, а також вчені, які побачили фотографії цього жука.

Що це за жук:

  • Насправді це не що інше, як особливий вид клопа, тільки самець, має страхітливий вигляд, а також досить великі розміри. Він може досягати розмірів до 10 см в довжину. Це пов'язано з тим, що до його поверхні крилець кріпляться яйця. В популяції цього клопа, виношує потомство самець, а не самка. Саме тому, на поверхні є дивні і незвичайні опуклості, що нагадують шишки. Насправді це просто яйця малюків.
  • Подібний клоп живе у південній Америці, Азії, Китаї, Кореї, Японії. Іноді зустрічається і в північній Америці. Мешкає він у воді і живиться мальками риб, пуголовками, а також падлом. Дійсно, він кусає купаються в річках, а також озерах людей. Укус є досить болючим, але при цьому ніякої отрути всередині комахи немає. Крім болю, ви нічого не відчуєте. Дане комаха не переносить ніяких захворювань.
Водяний клоп

Дірки в тілі: винен жук або трипофобия?

Звідки ж з'явилися фотографії дірявих рук, а також пальців, у яких присутні справжні отвори?

Дірки в тілі:

  • Картинки, які з'явилися в мережі, пов'язані з даними клопом або жуком, не мають до нього жодного відношення. Виникли вони набагато раніше, ніж фейк та інформація про даному комаху. Використовуються дані малюнки для зображення трипофобии.
  • Недуга являє собою не що інше, як психічне порушення, і не любов, а також ненависть до круглим об'єктів. Наприклад, це може нагадувати стільники, або дірки в сирі. Тобто, у людини виникають неприємні відчуття, а також панічні атаки, аж до істерики, при вигляді подібних об'єктів.
  • Фотошоперы вирішили зобразити трипофобию на фото. Насправді, у фізичному плані, подібних дірок в організмі жодна з нині існуючих комах, зробити не може, в тому числі і цей клоп, який взагалі не є отруйним комах.
  • Вперше картинки з трипофобией з'явилися в мережі в 2005 році. Таким чином люди, які освоювали Photoshop, просто вирішили візуально зобразити дану хворобу.
  • Простіше кажучи, це ніщо інше, як самий справжній фейк, який вперше виник в Мексиці. Причому за деякими даними, автором цієї новини стала якраз Раша Тудей, яка поняття не має, про що йде мова. Пізніше інформація про клопе з'явилася в Казахстані. Це було приблизно в 2017 році. Але багато дослідників, а також науковці пояснили ситуацію, і пояснили населенню, що цього клопа боятися не варто. Він не живе в Казахстані, і тим більше не є небезпечною комахою, що викликає смерть.
Трипофобия

Як бачите, ніякого комахи вбивці в Індії не існує. Це всього лише fake, і вигадка для того, щоб ввести населення в оману, а також породити паніку і страх.

ВІДЕО: Жук і трипофобия