Як правильно прибирати кутикули в домашніх умовах содою і перекисом? Як видалити, видалити кутикулу ножичками, щипчиками, фрезером, апаратом, ремувером, в домашніх умовах?

Методи видалення кутикули в домашніх умовах.

Доглянутий манікюр — основна ознака жінки, яка стежить за собою. Зараз дуже багато представниць прекрасної статі стали доглядати за собою, відвідувати косметолога, виконувати шугарінг, манікюр, педикюр і обгортання. Однак деякі з послуг, за які ви платите в салонах, можна виконати самостійно. Однією з них є манікюр, а точніше видалення кутикули. У цій статті ми розповімо, як та чим можна видалити кутикулу.

Методи видалення кутикули в домашніх умовах

Зараз існує величезна кількість способів видалення зайвої шкірки біля нагідок.

Основними з них можна назвати:

 • Класичний обрізний манікюр  
 • Європейський манікюр
 • Апаратний манікюр
 • Комбінований манікюр

Всі ці види відрізняються один від одного способами виконання, а також використовуваними засобами.

Суха кутикула

Як правильно прибирати кутикулу ножицями, щипчиками?

Для того щоб видалити зайву шкірку за допомогою ріжучих інструментів, вам знадобляться кусачки або спеціальні ножиці із закругленими кінчиками. Цей вид манікюру називається класичним.

Інструкція:

 • Для видалення кутикули таким методом, необхідно розчинити в теплій воді трохи морської солі, а також ввести кілька крапель рідкого мила.
 • Занурте руки на 15 хвилин, і дістаючи по одному пальчику, відсувайте розм'яклу шкірку у воді, за допомогою апельсинової палички або пушера.
 • Тепер необхідно зрізати її за допомогою спеціальних кусачок. Можна скористатися ножицями із закругленими кінчиками. Зверніть увагу, що краще всього набувати професійні засоби, які можна повторно ув'язнити.
 • Дешеві китайські інструменти одноразові. Вони тупляться дуже швидко, через використання неякісного матеріалу при виготовленні. Відповідно віддати на заточування їх не вийде. Після того як кутикула буде зрізана ножицями або кусачками, наноситься пом'якшувальну масло.
Робота ножичками

Як прибрати кутикулу без обрізання, ремувером?

Зараз також використовують і європейський варіант видалення кутикули. Розм'якшення і розчинення шкірки здійснюється за допомогою спеціальних фруктових кислот, ремувера.

Інструкція:

 • В ході європейського манікюру на кутикулу наноситься невелика кількість фруктової кислоти, залишають на 5-10 хвилин.
 • Після цього нігті занурюються в теплу воду, витримуються в ній 5 хвилин, і після цього видаляється розчинена шкірка і залишки птеригия за допомогою апельсинової палички.
 • Серед недоліків можна відзначити те, що фруктові кислоти дуже неприємно використовувати на пошкодженій шкірі. Тобто, якщо у вас є задирки, якісь ранки на поверхні бічних валиків або в області кутикули, то фруктова кислота буде дуже сильно палити. А згодом рана буде кровить.
 • В таких випадках краще не використовувати європейський манікюр. Він застосовується у випадку з налиплого широкої кутикулою, і дуже сухою шкірою, на якій немає задирок. Дуже часто за допомогою європейського манікюру не вдається повністю видалити всю зайву шкіру. У такому випадку на допомогу приходять щипчики або кутикульные кусачки, за допомогою яких видаляються залишки.
Ремувер

Як прибрати кутикулу фрезером?

Інструкція:

 • Для видалення зайвої шкіри за допомогою апарата вам знадобиться кілька фрез. На самому першому етапі необхідно за допомогою усіченого конуса або насадки «куля» з червоною насічкою провести видалення птеригия і підняти кутикулу.
 • Необхідно, щоб вона по своєму зовнішньому вигляду схожа на спідничку. Після цього береться фреза «куля» діаметром від 2,3 до 3 мм, і плавними рухами, на зниженій швидкості, приблизно 5-7 оборотів в хвилину, проводиться зріз шкіри.
 • Ні в якому разі не потрібно тиснути на шкіру, і залишати фрезу на кілька секунд в одному місці. Сильне натискання, а також затримування на одному місці, призводить до відчуття печіння.
 • Після цього, якщо кутикула дуже примхлива, і часто виникають задирки, поверхня зрізу і в області бічних валиків, а також синусів, можна заполірувати за допомогою силіконового полірувальника.
 • Після проведення цих маніпуляцій можна нанести на зріз пом'якшувальний засіб, краще всього якщо це буде масло.
Видалення фрезером

Як правильно прибирати кутикули в домашніх умовах апаратом і ножицями?

Інструкція:

 • Спосіб з комбінованим видаленням, підходить в тому випадку, якщо у вас волога кутикула, і дуже погано видаляється за допомогою кульки з алмазним напиленням. При роботі з такою шкіркою вона рветься, дуже часто майстер змушений зупинятися на одному місці, що призводить до запалення у бічних валиків.
 • У такому разі рекомендуємо видаляти кутикулу комбінованим способом. Для початку необхідно видалити птеригий, і відсунути кутикулу за допомогою усіченого конуса з корунду, фрезою полум'я, куля, з червоною насічкою.
 • Після цього фрезою проводиться практично перпендикулярно до нігтя, без натискання на пластину. Таким способом піднімається кутикула. Тепер можна акуратно видалити її за допомогою ножиць або кутикулярных щипчиків. Наноситься зволожуючу і пом'якшувальну масло.
Красивий манікюр

Як прибрати волосся перекисом?

Крім всіх відомих класичних способів видалення кутикули, існує і дещо дивні методи, якими все-таки іноді користуються. Одним з таких є використання звичайної харчової соди, або перекису водню. Для того щоб видалити птеригий і шкіру біля нігтя, можна скористатися перекисом.

Інструкція:

 • Для цього необхідно в 500 мл прогрітої води додати 20 мл перекису, з концентрацією 3%. У цю рідину необхідно опустити руки приблизно на 5-7 хвилин.
 • Зверніть увагу, що за цей час руки в гарячій воді придбають червонуватий відтінок, не лякайтеся. Після цього необхідно за допомогою апельсинової палички відсунути розміщену шкіру з нігтів, і нанести вона область синусів, бічних валиків, а також кутикули чисту перекис.
 • Знову необхідно залишити на поверхні приблизно на 5 хвилин, А після цього змити. Поки шкіра ще волога, необхідно за допомогою апельсинової палички ретельно прочистити в область під кутикулою, а також у бічних валиках.
 • Справа в тому, що шкіра дуже добре розм'якшується під впливом перекису, і досить просто видаляється.
Манікюр перекисом

Видалення кутикули харчовою содою

Регулярно з'являються відео, видалення кутикули за допомогою харчової соди. Варто звернути увагу, що після застосування цього методу, потрібно обов'язково використовувати масло для пом'якшення. Справа в тому, що сода дійсно може висушувати шкіру, і сприяти її розтріскування.

Інструкція:

 • Для проведення маніпуляції, необхідно насипати у невелику ємність соду і додати кілька крапель води. У підсумку необхідно, щоб утворилася кашка, яка по густоті нагадує сметану.
 • Саме цю кашку потрібно нанести на нігті в області кутикули. Намагайтеся, щоб засіб як можна в меншій кількості потрапляло на нігтьову пластину. Тепер витримайте протягом декількох хвилин, до тих пір, поки сода повністю не висохне.
 • Тепер можете змочити все знову водою, і за допомогою апельсинової палички, втирающими рухами зішкребти кутикулу, а також птеригий. Далі, сода змивається звичайною водою, і в цю область наноситься масло для кутикули.
Догляд за нігтями

Видалити кутикулу в домашніх умовах можна різними методами. Поекспериментуйте або скористайтеся найпопулярнішими способами.

ВІДЕО: Видалити кутикулу