Що робити, якщо жуйка прилипла до волосся? Як прибрати жуйку, лизуна з волосся на голові, бровах у дівчаток і хлопчиків в домашніх умовах: способи, поради

Способи видалення жуйки з волосся.

В дитинстві багато хто з нас засипали з жуйкою у роті, і нерідко вранці прокинувшись, можна було помітити що прилипла жуйка до волосся. Це ставало причиною істерик, сліз і зміни зачіски так, як мама не могла вичесати жувальну гумку.

Що потрібно і не можна робити, якщо жуйка прилипла до волосся?

Зараз немає необхідності псувати свою зачіску і обрізати довгі волосся тільки з-за того, що жуйка прилипла до них. Її можна видалити практично безболісно і без жертв. Для цього можна скористатися кількома способами. Одним з найпоширеніших є використання холоду.

Варіанти:

  • Занурювати в голову в морозильну камеру немає необхідності. Ви зможете видалити жувальну гумку за допомогою льоду або акумулятора холоду. Для цього з обох боків пасма прикладіть два шматочки льоду. Це буде сприяти затвердіння жуйки. Після цього ви зможете з легкістю видалити жувальну гумку.
  • Ще одним хорошим способом видалити жуйку з локонів, є застосування гарячої води. На відміну від холодної, гаряча вода сприяє розчиненню жуйки. Вона стане дуже в'язкою і текучого. Вам залишиться скористатися гребінцем з частими зубчиками.
  • Замість льоду можете скористатися снігом, якщо ви не знаходитесь вдома, а на вулиці. Занурте пасмо, на якій знаходиться жуйка, в холодну воду і потримайте в ній кілька хвилин. Після цього вийміть пасмо з води і спробуйте відокремити жуйку від волосинок.
жуйка прилипла до волосся

Як прибрати жуйку з волосся на голові у дівчаток і хлопчиків в домашніх умовах: способи, поради

У хлопчиків коротше волосся ніж у дівчат, тому жуйку видалити з шевелюри не складе особливої праці. Для цього можна скористатися рослинним або арахісовим маслом. Вам необхідно змастити саму жувальну гумку і локони навколо неї рослинним або іншим маслом. Це буде сприяти ковзанню локонів. Ви зможете легко зірвати жуйку зі своєї шевелюри.

Якщо ви знаходитесь не вдома і під рукою у вас немає рослинного масла, видалити жувальну гумку можна, використовуючи будь-які жирні речовини. Вам підійде вазелін, крем для рук, вершкове масло і навіть майонез з високим вмістом жиру. Будь-яка з цих речовин наноситься на локони. Через 10-15 хвилин жуйка змінить свою структуру і стане більш м'якою і в'язкою. Ви зможете легко видалити її з локонів.

Жуйка на волоссі

Як прибрати жуйку на бровах у дівчаток і хлопчиків в домашніх умовах: способи, поради

Способи видалення з брів:

  • Одним з самих незвичайних засобів для видалення жувальної гумки з волосся, є застосування засобу для зняття липкого шару з нігтів. Після фарбування нігтів гель-лаком, на них залишається дисперсний шар, який легко знімається спеціальною рідиною. Ця рідина відмінно підходить для видалення жувальної гумки.
  • За допомогою спрею або розпилювача, необхідно нанести невелику кількість засобу на волосся. Обов'язково захистіть очі й обличчя, так як ця рідина є досить агресивною. Після того як рідина побуде на локонах дві хвилини, візьміть гребінець з мілкими зубцями і прочешіть брови.
  • Хорошим помічником для видалення жуйки з локонів, є алкоголь. Можете скористатися медичним спиртом, горілкою або іншим міцним алкогольним напоєм. Слабоалкогольні напої для видалення жуйки з волосся не підходять, так як їх концентрації недостатньо, щоб розчинити жувальну гумку.
  • Впоратися з жувальною гумкою можна за допомогою силіконових крапель, які нерідко використовуються при змазуванні різноманітних деталей в автомобілі. Для цього нанесіть дві-три краплі силікону на волосся. Почекайте кілька хвилин, після цього зніміть жувальну гумку з локонів.

Пам'ятаєте, після всіх маніпуляцій із застосуванням жирних речовин, таких як майонез, вазелін, крем для рук, силіконові краплі, необхідно вимити волосся з шампунем. Адже волосся сильно забруднюються і стають жирними.

Жуйка на волоссі

Як прибрати лизуна з волосся на голові у дівчаток і хлопчиків в домашніх умовах: способи, поради

Видалити лизуна з волосся можна без використання ножиць. Для цього скористайтесь спиртом або холодом, як у попередніх рецептах. Необхідно затиснути лизуна з обох сторін холодними предметами з морозилки. Це може бути лід або шматочки м'яса, загорнуті в целофан. Потримайте трохи лизуна між холодними предметами. В результаті таких маніпуляцій, речовина затвердіє і ви зможете легко відокремити його від волосся.

Для зняття лизуна з локонів, можна скористатися спиртом або будь спиртовмісної рідиною. Точно також нанесіть трохи спирту на ватний диск і потріть жуйку, яка знаходиться на локонах. В результаті таких маніпуляцій, жуйка стане менше липкою і ви зможете видалити її з прядок.

Жуйка на волоссі

Тепер ви знаєте, що для видалення жувальної гумки з локонів, необов'язково їх обрізати і змінювати свою улюблену зачіску. Скористайтеся найоптимальнішими засобами, які знаходяться у вас під рукою.

ВІДЕО: Прибрати жуйку з волосся?