Як швидко зняти гель-лак з нігтів в домашніх умовах?

Від гелевого лаку, по суті, можна звільнитися 2 методами: спиляти і розчинити. Надаємо вашій увазі кілька різних інструкцій, за допомогою яких ви зумієте, не завдаючи собі шкоди, видалити гелевий лак в домашній обстановці і зберегти на даній процедурі грошові кошти.

Видалення гелевого лаку за допомогою ремувера

Почнемо з класичного методу – розчинення гелевого лаку. Для цього потрібно засіб для видалення гелевого лаку (ремувер), баф або м'яка пилочка для нігтьових пластин (абразивністю від 180 до 240 грит), фольга, ватяні диски.

  • Приберіть глянець, зіпсувавши фінішне покриття за допомогою бафа або м'якої пилочки. Пошкодження цілісності топа дає можливість засобу для видалення гелевого лаку глибше дифундувати в багатошарове покриття. Не забудьте сточити запечатані торцеві поверхні.
  • Розріжте і розділіть ватні диски на невеликі шматки – такі, щоб будь-який з них переховував нігтьові пластини повністю. Намочивши шматочки в ремувере, накрийте ними нігтьові пластини. Обгорніть кожен з пальців фольгою.
  • Протримавши запропоновану виробником час (від 10 до 15 хв), зніміть одну обмотку і спробуйте прибрати розм'яклий гель – він легко стирається паличкою з апельсинового дерева або манікюрним шабером (пушер). Переміщайтеся по росту нігтьової пластини, щоб не розшаровуватися її.
  • Подчистите те, що залишилося за допомогою м'якого бафа. Після – помийте руки і намажте кутикулу маслом. Потім беріться за манікюр.

Порада: перш ніж прикладати ватяні диски, змастіть кутикулу вазеліном або кремом для того, щоб звести до мінімуму агресивний вплив розчинника.

При наявності можливості користуйтеся спеціалізованим засобом для видалення гелевого лаку.

Якщо не маєте даного засобу, випробуйте містить ацетон рідина для видалення лаку, спирт, розведений водою у співвідношення 1: 1 або горілку.

Закріпити ватні диски на нігтьовій пластині можна за допомогою спеціалізованих кліпсів (інше найменування – прищіпка, затискач), медичного повітронепроникного пластиру, або фірмових пристосувань з фольги.

Не зривайте обмотки з усіх пальців в один і той же час. Розм'яклий лак здатний заново застигати, і процес із замочуванням потрібно виконати ще раз. А це не тільки виснажливо, але і не нешкідливо.

Ліквідація гелевого лаку в стимере

Різні прилади динамічно впроваджуються в косметичні процедури з обробки нігтів, і якщо апарата для акуратної фарбування нігтьових пластин поки не є, то пристрій для розрідження гелевого лаку вже впроваджено.

Стало бути, якщо вам цікаве питання про те, яким чином видалити гелевий лак без застосування фольги, то відповіддю на нього може стати стимер – апарат, який виконує функцію «компрес».

Просто вставляєте пальчики в отвори приладу, через час виймаєте і забираєте размякшее речовина апельсиновою паличкою. Установка функціонує завдяки улетучиванию разогревающегося в ньому розчинника.

В продовження діалогу про те, яким чином видаляти гелевий лак, необхідно сказати про апарат з використанням спеціальних фрез. Зрізання манікюру за допомогою фрези nail-майстри вважають найбільш щадним методом зняття лаку.

Що стосується питання про те, яку фрезу використовувати для видалення гелевого лаку, то початківцям краще всього проводити випробування на нетвердих фрез з поясом жовтого кольору.

Важливо: майстри використовують фрези з кераміки синього кольору або твердосплавні – червоні. Якщо говорити про форму, підбирайте зручну – зазвичай це конус, «кукурудза» і циліндр.

  • Встановивши необхідне число обертів (при роботі з керамічною фрезою – 10000-15000, а для твердосплавних фрез не менше 20000), приступите до спилювання манікюру, плавно переміщаючись від кутикули до краю нігтьової пластини.
  • Не залишайтеся на одній ділянці. Рівномірно розподіляйте силу натиску. Відокремлюйте покриття, а не нігтьові пластини. Видаляйте покриття до основи, яка вважається покажчиком того, що потрібно припинити процес.
  • По завершенні зняття пофарбованого шару основу можете відшліфувати м'яким бафом, а потім зробити манікюр або, отполировав, надати нігтьовим пластин «відпочинок», обробивши їх і кутикулу маслом.

Видалення гелевого лаку пилочкою

Прибрати гелевий лак з нігтьових пластин можливо звичайною пилкою, однак цей метод досить трудомісткий. Згодиться, коли інших можливостей немає, а вільний час є.

Необхідна абразивність пилочки – від 100 до 140 грит. При роботі пилою не пораньте шкірні покриви. Дійте, як і у варіанті з фрезою, до основи.

Для того щоб спостерігати за рівнем спилювання, час від часу здуває пил і обробляйте пластину нігтя знежирювачем. Основу видаляйте за допомогою м'якого бафа або зберігайте, отполировав відшарування і нерівномірності.

Що робити по завершенні видалення гелевого лаку?

Після видалення гель-лаку нігтьові пластини можуть виглядати просто лякає, оскільки існує величезна ймовірність пересушити їх. Ні в якому разі не лякайтеся, просто намажте на нігтьові пластини і кутикулу спеціалізоване масло. Придбати його зможете в будь-якому магазині, що продає косметику. Коли його немає під рукою, згодиться і звичайне. Результат вийде не таким видимим.

Неодмінно дайте нігтям перепочинок від лаку на пару днів. Якщо ідея здається нездійсненним, використовуйте безбарвний доглядає аптечний лак.

Як не варто знімати гелевий лак?

Найбільш груба помилка – ручне відділення гелевого лаку від нігтьових пластин. Таким чином можна завдати величезної шкоди нігтям, які від подібних впливів робляться тонше і слабше.

Ще одна помилка – використовувати з метою видалення гель-лаку підручні засоби без завчасного уточнення аспектів заходи.

Категорично заборонено видаляти гелевий лак з нігтьових пластин за допомогою будівельного ацетону, вплив якого на нігтьові пластини досить деструктивне.

Такі промахи у вирішенні питання про те, яким чином видалити гелевий лак з нігтів в домашній обстановці ведуть до виникнення негативних міфів про шкоду гелевого покриття, які, насправді, надумані. Видалити гелевий лак власними силами можливо і безпечними методами. Деякі з них були представлені вище.

Тепер, коли ви знаєте, яким чином швидко стерти або змити гелеве покриття з нігтьових пластин в умовах будинку, слід розкрити один маленький nail-секрет – не всі склади піддаються розчиненню. У зв'язку з цим перед нанесенням гелю лаку на нігтьові пластини бажано поцікавитися властивостями використовуваного засобу.

Про те, як легко і швидко зняти гель-лак в домашніх умовах, дивіться у відео нижче.