Молитви, замовляння, обряди і ритуали на Святу Трійцю. Змови і обряди на Трійцю на заміжжя, любов, гроші, виконання бажання

Стаття розповість вам про те, як правильно молитися і читати замовляння на Трійцю, а так само чого слід просити у ікони Святої Трійці.

Зміст

Молитва Пресвятій Всемогутньою і Животворящої Трійці: слова

В православ'ї велике значення для віруючого має таке поняття, як «Християнська Триєдність». Число 3 («три») має дуже багато асоціацій, а так само значень:

 • Хтось порівнює його з трикутником (у якого три кути)
 • Хтось приписує силу цього числа до масонам
 • Інші впевнені в його язичницьке походження

Тим не менш, православ'я стверджує, що шукати зв'язок числа з противниками християнства не варто. Адже, Бог повинен жити не в голові людини, а його душі.

Пресвята Трійця – це ніщо інше, як три Господнє іпостасі:

 • Святий Дух
 • Святий Отець
 • Син Батька

ВАЖЛИВО: Слід розуміти і не ділити Бога на три особи, ці три істоти існують єдине і являють собою Господа.

Розуміти Трійцю людині слід так само в трьох особливості його природи:

 • Розум
 • Дух
 • Слово

«Трійцю» можна розуміти, як богословський термін, який приховує в собі вчення про трьох особах єдиного істоти Бога. Молитва Пресвятій Всемогутньою і Животворящої Трійці допоможе попросити Господа про прощення і спасіння. Багато використовують цю молитву, щоб попросити зцілення хвороб і помилування.

ВАЖЛИВО: Молитви Пресвятої Всемогутньою і Животворящої Трійці можна читати, як на свято Трійці, так і кожен день вранці і ввечері.

Молитви Трійці:

Трисвяте
Молитва до Пресвятої Трійці: текст
Молитва Господня
Молитва про зцілення від хвороб Пресвятої Трійці
Акафіст до Пресвятої і Животворящої Трійці: текст

Молитва Святої Трійці в чому допомагає?

Ікона Пресвятої Трійці має величезне значення для кожного віруючого православного людини. Образи, зображені на іконі покликані допомагати людині зв'язуватися з Богом і служити йому всім серцем. Перед іконою Трійці слід читати молитви і сповідатися. Якщо на душі у людини тяготи, а в житті проблеми, то він може попросити перед іконою вирішення важких ситуацій.

Чим допомагає ікона Трійці:

 • У молитві людина може знайти вірний шлях, який допоможе йому легко подолати будь-які життєві випробування.
 • Образ Трійці допоможе людині знайти надію і розвіяти переживання.
 • Істинно віруючим людям лик Трійці допоможе резрешить багато проблем.
 • Перед іконою Пресвятої Трійці потрібно просити прощення за вчинені гріхи, очищати свою душу від накопиченого негативу.
Ікона Трійці

Молитва Святої Трійці на виконання бажання

Трапляються такі життєві ситуації, коли людині потрібна допомога. В даному випадку мова йде не про покупку нового телефону або розкішних прикрасах, а про допомогу і виконанні душевних бажань: допомога ближньому, допомога в досягненні поставлених цілей, допомога в зцілення і щасливою дорозі. Зі своїми молитвами і проханнями ви можете звернутися до ікони Святої Трійці, яка допомагає віруючим людям знайти спокій і благополучно знайти бажане.

Які молитви слід читати:

Молитва на виконання бажання Святому Духу
Молитва Господу Богу на швидке здійснення прохання
Молитва до Матері Божої про швидкому виконанні бажання важливого

Змови на любов на Трійцю: як робити і що говорити?

Слов'янська культура втілює в собі безліч звичаїв і обрядів, одним з яких є читання змов на успіх і досягнення певних цілей. Багатьом таке заняття не по душі, так як вважають, що змова — це щось язичницьке. Однак читати його чи ні — особиста справа кожного. Принаймні, накликати на себе невдачі, читаючи молитви — просто неможливо. Головне — вірити в Господа і відкрити йому своє серце.

Для того, щоб знайти свою любов і знайти бажані романтичні відносини можна спробувати прочитати спеціальний змова в особливий православний свято — Трійцю. Прочитаний в Трійцю змова вважається сильним тому, що це свято дуже тісно пов'язаний з природою, а природа — і є могутність цього світу. Щоб ваше особисте життя стало в рази краща, змова слід читати в святковий ранок на Трійцю.

Спершу слід відстояти повну службу в храмі, не присідаючи і за всіма правилами. Тільки потім, повертаючись додому, слід було зірвати два або три листки берези і принести їх додому. З листя готувався відвар, який выпивался самою дівчиною або давався в якості частування коханому чоловікові. Перед тим, як випити напій, слід прочитати над відваром змова тричі.

Змова на любов в Трійцю

Замовляння на Трійцю на заміжжя: як правильно робити?

Ця змова так само припускає відстояти повну службу в храмі. По дорозі в церкву вам слід зривати всі молоді гілки та квіти, які зустрінуться на дорозі. З цими рослинами або травами вам потрібно тстоять службу на ногах, не пропускаючи жодного слова. Після прийдіть додому і зваріть відвар з принесеної додому зелені. Відвар повинен вирувати і під час його кипіння прочитайте важливі слова (див. фото). Пити відвар не потрібно їм слід увечері облити себе з ніг до голови, стоячи на землі.

Змова на заміжжя Трійцю

Обряди на гроші на Трійцю: яку читати молитву?

Така змова передбачає, що ви заздалегідь перед походом в храм, зберете трави і сплетете з них вінок. Вінок можете одягнути на голову, можете просто тримати при собі. Важливо під час плетіння вінка ,поки ваші руки зайняті, читати молитву. Поставте три свічки в цей день і помоліться важливим образів.

Змова на багатство в Трійцю

Ритуал на багатство на Трійцю: як зробити правильно?

Для того, щоб зробити цей ритуал правильно, вам слід прокинутися рано вранці в Трійцю і відправитися на світанку в полі чи на зелений луг. Там, з першими променями сонця, вам потрібно буде зібрати букет 7 різних рослин, які тільки зможете знайти. З цим букетом і вирушайте в храм, стійте з ним всю службу, не присідаючи. Під час преклоніння колін церкви, отриманим букетом торкніться церковного підлоги. Принесіть букет додому і прочитайте змову на добробут і багатство. Зберігайте букет будинку.

Ритуал на багатство в Трійцю

Молитва про дітей Святої Трійці: як правильно молитися?

Святої Трійці добре помолитися про збереження і здоров'я своїх дітей. Робити це можна, як в церкві під час служби, так і вдома перед ликом ікони. Читати молитву слід щиро, краще це робити тричі. Під час читання молитви потрібно називати імена дітей та хреститися.

Молитва до Трійці за дітей

Чому Бог любить Трійцю?

Кожна людина з дитинства знає таку приказку, як «Бог любить Трійцю», але далеко не кожен замислювався про походження цих слів. Тим не менш, всі продовжують молитися, часто тричі читати молитви і хреститися теж тричі. Ці слова слід розуміти не буквально, а трохи перефразувати — «Бог Трійцею є». У цих словах є сенс, який вкотре стверджує, що Господь складається з Духа, Святого Отця і Сина. Згадуючи Трійцю ,ви підсилюєте дію всіх ваших слів і допомагаєте здійснитися добра.

Свята Трійця – ікона: від чого оберігає?

Ікона Святої Трійці, що стоїть у вашому будинку або якою ви молитися в храмі, здатна берегти вас від будь-якого негативу і зла з боку: будь-які змови і наговори на вас, заздрість, лихослів'я оточуючих. Крім того, Свята Трійця дозволить повернути вам сили, впевненість у собі, направити вас на істинний шлях і зцілити. Багато просять не тільки вибачення у Трійці, але і исповедаются у своїх гріхах.

Відео: «Молитва Пресвятій Трійці»