Прикмети на любов по днях тижня: значення знайомства

В даній темі мова піде про любовні прикмети, залежних від днів тижня.

З давніх часів люди вірили у різні прикмети. Це стосувалося всіх сфер життя, але особливо популярними для молодих дівчат були, звичайно ж, прикмети на любов. З усього величезного розмаїття народних повір'їв саме прикмети на любов підказують, як позбавитися від самотності. Час рухається вперед, але і до сьогоднішнього дня звичка вірити прикметам на любов по днях тижня не втратила своєї актуальності.

Прикмети про кохання по днях тижня: тлумачення заповітного знайомства

Звичайно, є багато прикмет на любов, що стосується різних аспектів нашого життя. Але великий відбиток закладає саме день знайомства.

  • Прикмети на любов на понеділок
Підтримка

Це складний день під заступництвом Місяця для першого знайомства має позитивну і дуже глибоку трактування. Саме перший день тижня з'єднує близьких по духу та прагнення людей. При цьому партнери будуть мати спільні цілі і погляди на життя. Тому такий союз буде вкрай гармонійним і практичним. Саме в такій парі буде панувати сімейна ідилія, коли всі проблеми вирішуються разом, а при невдачах будь-яких кожний з партнерів підставить своє плече для підтримки.

До речі, пара буде ні тільки коханцями, але і хорошими друзями. Понеділок «народжує» найміцніші пари, перевіряючи своїм випробуванням на витривалість. Але потрібно розуміти, що брехні місця в такій парі бути не повинно! Адже на цьому і варто заставу даного союзу. І як невеликий рада – не забувайте вносити нотку веселощів в настільки практичну і одноманітне життя.

Важливо: Ніколи не ходіть на перше побачення в новому взутті. Ви повинні її хоча б раз до цього одягнути. Інакше згаснути почуття дуже швидко, а може і зовсім перша зустріч принести розчарування.

  • Прикмети на любов у вівторок
Емоційна пристрасть

Другий день несе більше рішучості і впевненості, що і буде виділятися ваш обранець! Цей союз буде успішним і дуже щасливим, якщо партнери зможуть йти на компроміс один одному. При цьому варто зазначити, що пара буде постійно отримувати натхнення, харчуючись внутрішньою енергетикою. Це період войовничого Марса, тому парі навіть зірки допоможуть відкрити свій бізнес або зайнятися спільною справою, що увінчається успіхом. Крім того, астрологи зазначають, що знайомство подарує подружжю життя, насичену подорожами!

Але якщо партнери не будуть обережні в словах або будуть занадто гостро реагувати на висловлювання, скандалів не уникнути. Взагалі, вторничная пара буде просякнута пристрастю, гучними бурхливими сварками і примиреннями. Тому беремо на замітку – направляємо, щоб уникнути конфліктних ситуацій, свою космічну загальну енергію в потрібне русло! До речі, подорожі та походи по вихідних будуть заспокоювати.

Врахуйте: Ходити на побачення і повертатися з нього потрібно різними дорогами. В іншому випадку життя разом буде нудною та одноманітною.

  • Прикмети на любов в середу
Безтурботні веселощі

Чисті думки і тверезий розум в композиції з енергетикою Меркурія допоможуть створити гармонійний союз. Адже саме в цей день рекомендовано вирішувати важливі справи, а також заводити знайомства і підписувати контракти, що неодмінно отримають успіх. Саме тому ви легко знайдете спільну мову», вас об'єднають загальні інтереси і захоплення, а спільне життя буде легкою і щасливою. Крім того, цей період найбільш сприятливий для знайомства зі свекрухою.

Знову ж таки, з причини того, що будь-яка інформація в цей день правильно сприймається, а згладжуються конфлікти на космічному рівні. Це буде легкий і дуже веселий союз, що стороннім може навіть здатися трохи безтурботним. В якійсь мірі так і є. Але ось труднощі або конфліктні ситуації можуть виводити партнерів з цієї рівноваги. І такі сварки можуть бути навіть фатальними. Тому будьте терплячі і ставитеся з розумінням до людини поруч з вами.

Важливо: Ніколи не гуляйте перший раз біля водойми, де ростуть плакучі дерева. Прикмети обіцяють вам тривалу життя разом, але з достатком печалі і сліз.

А про любовні прикмети, що пов'язані зі сльозами, ви може прочитати в нашій статті «До чого плакати: прикмети».

  • Прикмети на любов у четвер
Самий щасливий союз

Успіх обіцяє Юпітер! Але ще він породжує і найперспективніші спілки. Саме в цей день ви зможете розширити кругозір один одного і досягти високих кар'єрних висот разом. Особливо в справах державних або в юриспруденції. До речі, космічне заступництво одержують пари, які займаються благодійністю. Також варто відзначити, що такий союз буде побудований на повазі! А ще зірки благословляють весілля в цей день!

Але головною його складовою буде довіру! Якщо один з партнерів схибить або зрадить, то прощення чекати не варто. При цьому зірки говорять, що саме дрібні або побутові розбіжності будуть причиною практично всіх конфліктів. Тому завжди вирішуйте всі проблеми відразу, говорите один одному навіть гірку правду, а обов'язки розділяйте. Тим більше, що енергія пари буде діловий, а часу на домашні справи залишатися буде мало.

Важливо: Щоб ще більше зробити ваш союз міцним і внести максимум довіри, перший раз поцілувати партнера потрібно в Місяць.

  • Прикмети на любов у п'ятницю
Ніжність

Магнетизм Венери обіцяє створення міцного союзу, основою якого буде ніжність і любов. Не дарма ж в цей день варто відмовитися від будь-яких важливих справ. Адже пристрасть і теплота парить навіть у повітрі, об'єднуючи людей. Але не завжди такі зіткнення мають продовження. Оскільки в цей день вгору беруть саме почуття, розум аналізує події після. А головний недолік таких стосунків – це егоїзм!

Саме він руйнує стосунки. Але в цьому день створюються пари, які засновані на жіночності дівчата і повагу чоловіка. Венера підсилює відчуття смаку і прагнення до прекрасного. Тому жінка, яка підкорила серце чоловіка, завжди повинна залишатися ніжною і привабливою. Тоді відносини зможуть протриматися довго. І не забувайте, що в парі важлива вірність і віддача кожного з партнерів.

Важливо: Вважається, якщо вранці у вас не задався день і все валитися з рук, значить – сьогодні ви зустрінете свою доленосну другу половинку.

  • Прикмети на любов у суботу
Надійність

Сатурн відповідає за кар'єру, але ніяк за почуття. Тому назвати день підходить для романтичної першої зустрічі не можна. Але от для перспективної та практичною пари цілком підійде. Адже ви будете мати загальні цілі, генерувати цікаві ідеї та разом розробляти план дій. За статистикою, саме суботні пари досягають великих просувань по кар'єрі та в житті. І ще – така зустріч частіше буває саме доленосною.

Але є і в цьому «розважливому» союзі підступ – це амбітність. Як правило, шкідлива планета впливає так на партнерів, що перепадів настрою не уникнути. Тому, зірки кажуть, що це найбільш конфліктні пари. Головний секрет відносин – це вміння поступатися і прощати, забувши про гординю. При цьому не втрачається, що холоднокровність і розважливість неприпустимі у родинному колі, адже їм місце на роботі або за стінами будинку. Адже бути разом – це захищати один одного. Це той урок, що мають вилучити для себе суботні пари.

Важливо: Якщо яблуко випадковим чином впало на підлогу, то чекайте швидкої зустрічі в справжнім коханим. Подібним трактуванням володіють і повір'я, коли горять щоки. Доленосною вважається середа.

Також рекомендує прочитати нашу статтю «Любовні прикмети, якщо палають щоки».

  • Прикмети на любов у неділю
Благословення

Сонячна енергія дня створює найбільш міцні та яскраві пари. Партнери доповнюють один одного духовно, і допомагають кожному розвиватися по кар'єрних сходах. Це зустріч буде наділена сильною енергетикою, а партнери будуть в русі і постійному прагненні. Заступництво чоловічий зірки робить день найщасливішим! Саме в неділю воссоединяются щиро люблять і духовно близькі партнери.

Але саме головне достоїнство – це отходчивость і вміння прощати! Саме цим і видаються сонячні пари неділі. Але іноді егоїзм одного з партнерів може спричинити негативний відбиток на подружню ідилію. Також рекомендовано такій парі більше приділяти увагу духовному зростанню і відпочинку на природі.

Відео: Прикмети про кохання