Що робить жінку несексуальною — 10 фактів

Часто одна жінка манить до себе невидимою ниткою, а інша відштовхує. У другій частині зазначено фактори, які роблять жінку несексуальною.

Так влаштована жіноча природа — для повноцінного відчуття і реалізації своєї жіночої ролі, їй необхідна увага з боку чоловічої статі. Завдяки зацікавленості чоловіків – жінка може оцінити свої перспективи вдалого заміжжя і материнства. А що ж робить жінку несексуальною? Давайте розберемося.

Що робить жінку несексуальною? — 10 фактів

Більшість жінок займаються самообманом, наївно покладаючись на поради некомпетентних фахівців в особі подруг. Таке рішення є невірним тільки тому, що подруги – теж жінки. Поради їх також односторонні і спираються на жіноче сприйняття ситуації. Правильним дією було б запитати думку чоловіків.

Але не кожна жінка володіє такою сміливістю, щоб відкрито обговорювати такі питання з чоловічою аудиторією. Тут на допомогу приходять соціологічні опитування, заздалегідь підготували список найпопулярніших жіночих помилок за версією чоловіків.

Тому, щоб не попастися на гачок власних ілюзій і нав'язаних оман – залишається тільки вивчити деякі моменти, які, на думку більшості чоловіків, вважаються не особливо привабливими якостями.

Що ж робить жінку несексуальною? Давайте розглянемо факти детальніше:

 • Неохайний зовнішній вигляд – створює враження неохайною жінки. Немите волосся, неохайна зачіска, безформна стрижка або погана фарбування волосся, розмазаний макіяж або недоглянута шкіра з дефектами, нехтування депіляцією, відсутність манікюру або обліз лак на нігтях, брудна і пом'ятий одяг, нечищене взуття, розтягнуті або зношені речі – все це кидається в очі чоловікам і викликає огиду.
 • Але систематичне така поведінка – може зруйнувати про неї позитивне враження. Єдиним винятком є той випадок, коли деяка недбалість вважається дизайнерської родзинкою образу. Тут слід розуміти, що цей образ зроблений штучно і продуманий до дрібниць: дорогі тканини, якісне взуття і аксесуари, елітний аромат парфумів – такий собі недбалий шик. І навіть ці образи не завжди викликають правильні асоціації у чоловіків.
Неохайність
 • Аромат тіла – його специфічна формула розрахована на пробудження в чоловікові природних інстинктів. Безумовно, людина підкоряється законам природи, але не варто так відчайдушно їм слідувати. Деякі жінки, начитавшись статей про феромонах, вважають, що не можна використовувати штучно створені аромати і часто купатися – природний запах тіла краще.
 • Але ключову роль тут грають невловимі специфічні склади, вироблені організмом людини – неприємний запах поту нічого спільного з цим не має. Тому, купання ніяк не заважає прояву природних особливостей, а навпаки, допомагає очистити тіло від шкідливих бактерій, закупорюють шкіру. Невірне судження виражають ті, хто вважає, що зловживання ароматами парфумів зробить їх бажаними для протилежної статі.
 • Різкі, терпкі, дуже солодкі аромати викликають у поруч стоїть людини, легке задуха і бажання відійти від об'єкта на безпечну відстань. Можна провести паралель з отруйними рослинами: багато небезпечні види флори мають квіти з яскраво вираженим п'янким ароматом. Правильним дією буде нанести легкий аромат так, щоб для його розпізнавання треба було наблизитись і принюхатися. Також необхідно враховувати запах з рота: свіжість дихання сигналізує про готовність до спілкування, що автоматично зчитується протилежною статтю.
Поганий запах
 • Соперническое поведінка – коли жінки ведуть себе мужоподібним чином. В силу своїх упереджень, чоловіки вважають таку жінку несексуальною особистістю. Звичайно, вони можуть спілкуватися з нею, надавати формальні знаки уваги, але не більше. Така жінка сприймається як друг, партнер по бізнесу і просто хороший співрозмовник. А все тому, що жінка своєю поведінкою не транслює для чоловіка готовність до зв'язку, вона скоріше відіграє роль суперника – вказує на його комплекси і слабкі сторони.
 • Будь-який чоловік хоче виглядати в очах своєї дами героєм переможцем. А з дамою цапоподібного поведінки висока ймовірність, переоцінити сили і самому стати переможеним. Така дама просто не залишає шансів чоловікові продемонструвати можливості спокусника, агресивно припиняючи спроби в самому початку залицянь.
 • Як правило, такі жінки підкреслюють перевагу над чоловіком у всьому, не залишаючи ні найменшого шансу: це диктатори, кар'єристки, які претендують на лідерство. Також пригнічує в чоловікові бажання жінка, зациклена на кар'єрі і самореалізації, вперто не замечающая залицянь. Вічно зайнята змучена справами особа, закладає в голову чоловікові думка, що він зайвий і його спроби звернути на себе увагу приречені на провал.
Суперництво
 • Вульгарність – сильно здешевлює слабкий жіноча стать. Відвертий і зухвалий образ — добре вписується в сексуальні ігри між партнерами. Однак якщо такий стиль підносити часто і повсюдно – це може набриднути. До того ж, необхідно знати міру – де і коли він доречний. Не варто провокувати своїм епатажем всіх підряд, так можна зарекомендувати себе як легкодоступну жінку і швидко втратити цінність в очах оточуючих. Чоловік за своєю натурою – мисливець.
 • І невловима загадковість провокує в ньому інтерес, в той час як вульгарність – розкриває всі секрети відразу. Статистичні опитування сильної половини людства показали, що сексуальність жінки і її вульгарність – це не одне і те ж поняття. Більшість, сексуальність сприймають як деяку таємницю жінки, яка задоволена собою, вона вміло і дозовано показує задоволеність від життя своєму обранцеві. Вульгарність — оцінили як агресію, нерозбірливість, погані манери, невпевненість в собі і незадоволеність життям.
Нерозбірливість
 • Шкідливі звички – куріння, алкоголь, залежність від чого-небудь — все це робить жінку несексуальною. У сучасному суспільстві молоді дівчата часто демонструють погані звички, вживають шкідливі речовини заради залучення до себе підвищеної уваги осіб протилежної статі. Ця тактика помилкова вже тому, що для чоловіка жінка, яка веде нездоровий спосіб життя, автоматично стає хворобливою, а будь-яка загроза здоров'ю мало приваблива.
 • Особливо це відноситься до молодих людей, прихильників правильного харчування і провідним спортивний спосіб життя. У багатьох чоловіків запах сигарет і алкоголю від жінки викликає почуття відрази. Як з'ясовується, більшість хлопців не хочуть цілувати губи після викуреної сигарети.
 • Те ж відноситься і до будь-яким іншим зловживанням: надмірна їжа, відкушування нігтів, колупання в носі і вухах, безперервне жування жувальної гумки – ці звички не прикрашають дівчину. Необхідно поспостерігати і вчасно виявити звички – можливо, саме вони заважають налагодити стосунки із протилежною статтю, роблячи не сексуальну дівчину.
Шкідливі звички
 • Ігнорування маси тіла – надмірно схуднення або збільшення ваги. В цьому питанні у всіх чоловіків свої смаки та уподобання. І все-таки є одна загальна вимога до всіх кандидаткам: тіло жінки має бути доглянутим в будь-якому вазі, мати здоровий і підтягнутий вигляд і бути гармонійним в співвідношенні ваги до фігури. Хворобливе в'яле тіло не сексуально при будь-якому вазі.
 • Не варто відкидати той факт, що чоловіки вважають більш сексуальними тих жінок, які стежать за своєю фігурою, не дозволяють собі виходити за рамки загальноприйнятих ідеальних форм, навіть після виношування немовляти. Чоловіків дратує, коли обраниця перестає стежити за своїми формами, посилаючись на зайнятість – це розцінюється як неповага до партнера. Вони готові миритися з віковими змінами тіла партнерки, якщо бачать, як та намагається доглядати за своїм тілом.
Надлишково
 • Депресивність – зайва плаксивість, уразливість і невдоволення життям. Для сильної половини людства, жінка – це хранителька любові і авторка гарного настрою. Вічно скаржиться на життя жінка, викликає у чоловіка лише одне бажання – пожаліти її, це стан робить жінку несексуальною. Треба сказати, жалість – жіноче почуття, чоловікові не властиво поведінку.
 • Набагато простіше побудувати взаємини з усміхненою і в хорошому настрої партнеркою. Посмішка робить жінку сексуальною в очах чоловіків. Недаремно так часто чується у розповідях людей, як шанувальник закохався в усмішку обраниці. Весела вдача, легкість, позитивний настрій жінки – прояв її сексуальності.
Часта печаль
 • Недовіра і підозрілість – схильність до стеження, розпитувань і підслуховування. Особливо це дратує чоловіків, чий спосіб життя активний — вимагає багато спілкування і частих виходів у світ. Така поведінка слабкої статі розцінюється як невпевненість в собі, а знецінення самої себе – ознака не сексуальної жінки.
 • Якщо жінка вважає себе переможеною серед конкуренток, і не сексуальною, то навряд чи чоловік зверне на неї увагу. Адже кожен вважає себе гідним тільки кращого – нікому не потрібні чужі комплекси і страхи. Необхідно давати чоловікові можливість самому вирішити про те, що варто розповісти, а що ні. Це дозволить не втратити самооцінку навіть у тому випадку, якщо розповідь буде не зі сприятливим кінцем.
Підозріла
 • Розповіді про колишніх партнерів — найпоширеніша помилка жінок. Цією інформацією краще поділитися з подругою. В іншому випадку, є всі підстави наткнутися на ряд неприємних реакцій чоловіки і навіть капітуляцію. Вислуховувати жіночі одкровення чоловік може лише у разі, якщо він особистий психолог, тренер сімейних взаємин. В інших випадках – подібне виглядає як провокація.
 • Реакція на провокаційну тему не змусить довго чекати, чоловік не захоче можливих порівнянь з ким-то, вважаючи за краще самоусунутися. Буває, партнер випитує про колишніх хлопців, бажаючи зрозуміти, наскільки глибокою залишилася минула емоційний зв'язок і якими були сексуальні уподобання. Розпитування необхідно припиняти, намагатися говорити про нинішній партнерство. Вивідуючи, чоловіки хочуть реально оцінити перспективи.
Неприємні розмови
 • Надмірна скутість, невпевненість. Скромність – прикрашає дівчину до певного моменту. Коли пара вже перейшла межу первинного знайомства та зустрічі набирають обертів – постійна неприступність буде тільки заважати, це робить жінку несексуальною. Чоловік може просто втомитися від необгрунтованих відмов або зайвої боязкості партнерки. Відсутність ініціативи жінки негативно впливає на оцінку її сексуальності.
 • Постійні вмовляння партнерки, боязнь імпровізації і реалізації сексуальних фантазій, призведе чоловіка до втрати інтересу володіти цією жінкою, результатом стане – зрада на стороні. Важливо відчувати інтимні бажання обранця — вміти спрямовувати увагу в свій бік, демонструючи готовність до реалізації бажань. Необхідно підвищувати навички техніки сексу – немає нічого гіршого в інтимних стосунках, ніж жінка, не володіє своїм тілом. Представники сильної статі намагаються уникати таких партнерок, вважаючи їх фригідними.
Скута

Насправді, якими б критеріями відбору за ступенем сексуальності не користувалися чоловіки – жіноча привабливість завжди залишається загадкою. Сексуальність жінки настільки багатогранна, що чоловікові складно зрозуміти її до кінця: з одним партнером жінка блякла і сором'язлива, а з іншим розквітає подібно троянді. Недарма вважається, що немає несексуальних жінок – є чоловіки не здатні полюбити.

Відео: Як бути сексуальною, але не вульгарною?