Що значить брутальний чоловік: значення слова? Варто заводити стосунки з брутальним чоловіком? Переваги і недоліки, популярність брутальних чоловіків

Хто такий брутальний чоловік і чи можна з ним будувати відносини?

Зараз багато жінок обожнюють брутальних чоловіків. Це пов'язано з тим, що в них вони бачать мужність, а також силу. У цій статті ми розповімо, хто такий брутальний чоловік.

Що значить брутальний чоловік: значення слова

З Вікіпедії — це грубий жорстокий, виражає грубість або жорстокість. Спочатку це означало жорстокий чоловік, який веде себе досить грубо. Зазвичай це так звані альфа-самці. Але з часом слово брутальний змінило своє значення. Тепер практично кожна жінка хоче зустрічатися з таким представником сильної статі. Справа в тому, що у зв'язку з популяризацією фемінізації, і проявом рівноправності, велика кількість жінок втомилися відчувати себе надмірно сильними.

Практично кожній жінці, навіть самої сильної, хочеться відчути себе слабкою, щоб частина проблем і неприємностей вирішували за неї. Однак це не завжди виходить, тому що суспільство звикло до сили жінок. Саме цим пояснюється популярність брутальних чоловіків. Спочатку про брутальний чоловікові думають, як про те, хто дійсно може подбати про своїй другій половині, і вирішить частину її проблем. Іноді така людина не дає права вибору, бо впевнений у своїй правоті. Саме до чоловічій силі, а також вмінню приймати рішення тягнуться жінки. Як не дивно, у таких чоловіків величезна кількість зв'язків і відносин. Це пов'язано як раз з гострою потребою чоловічої сили серед жінок.

Брутальний чоловік

Брутальний чоловік з бородою: імідж чи характер?

З популяризацією бороди, для багатьох дам брутальний чоловік представляється як високий чоловік, зі стильною бородою, досить мужній, сміливий. Як не дивно, але подібний зовнішній вигляд може вимагати величезної кількості часу і грошових коштів. Відповідно, частіше всього це не показники чоловічої сили, а просто догляд за собою, і необхідність побудови образу. Це просто картинка, за якою не криється жодної чоловічої сили.

Найцікавіше, що зараз величезна кількість різноманітних тренінгів і коучів, які допомагають чоловікам виглядати досить стильно, і створити якийсь брутальний спосіб. Хоча насправді в душі чоловік таким не є. Як показує досвід, у таких представників сильної статі дуже багато жінок. Саме це і спокушає чоловіків, а також змушує їх здаватися брутальними, докладати багато зусиль. 

Брутальний чоловік

Варто заводити стосунки з брутальним чоловіком?

Справа в тому, що такий чоловік, швидше за все, не оцінить справжньої вартості відносин, це справа невдячна. Зазвичай такі чоловіки на перше місце ставлять лише себе, а також свої інтереси. Він плював на свою другу половину або на дівчину, яка хоче з ним бути поруч. Найчастіше такі чоловіки з жінкою до тих пір, поки їм це цікаво і вигідно. Зазвичай брутальний чоловік не прив'язується до душевності, і конкретній людині.

Для них важлива зовнішня оболонка, і так до тих пір, поки вона є цікавою, вони знаходяться у відносинах. Після того, як у брутального чоловіка пропадає інтерес до жінки, він її кидає. Це пов'язано з тим, що з-за свого іміджу, симпатичних зовнішніх даних, у таких чоловіків немає дефіциту відносин. Тобто він дійсно дуже швидко знайде вам заміну.

Поганий хлопець

Для таких чоловіків ідеальна жінка — яка вільні стосунки. Як би дивно це не звучало, кожен гуляє сам по собі. Тобто, по суті справи, люди живуть разом, у них є якісь стосунки, але при цьому кожен має право робити те, що йому хочеться. Дуже часто це поширюється і на відносини з іншими статевими партнерами. Для брутального чоловіка дуже зручно, коли жінка від нього нічого не вимагає і не просить, а сприймає його таким, який він є. Такі чоловіки дуже цінують власну свободу і точку зору. Більшість жінок звикли до моногамії, хочуть серйозних, постійних відносин.

Це пов'язано з тим, що з нашого дитинства більшість дівчаток читали казки про кохання до гробу, про те, як закохані помирають в один день. Але насправді в житті все зовсім не так, особливо з брутальними чоловіками. Дуже рідко такі чоловіки живуть з жінкою досить довго, в постійних і стабільних відносинах.

Образ мужності

Якими характеристиками повинен володіти брутальний чоловік?

Багато дівчат вважають, що їм притаманні наступні характеристики:

 • Сила волі, тобто вольовий характер
 • Фізична сила
 • Мужня, симпатична зовнішність
 • Людина вміє стежити за собою, а також завжди залишає за собою останнє слово
 • Він вміє відповідати за свої вчинки і відповідно брати на себе будь-яку відповідальність
 • Цьому чоловікові властива якась таємничість і жінка не до кінця розуміє, чого від неї хочуть, або що в голові у цього чоловіка

Зараз поняття жорстокий або агресивний змінилися. Тепер брутальний чоловік той, кому властива мужність, а також сила. Для багатьох дівчат такі чоловіки є ідеалами. Їх часто ідеалізують, тому що хочуть бути за кам'яною стіною. При цьому для брутальних чоловіків характерні і досить негативні сторони, на які дівчата відразу не звертають ніякої уваги, так як зачаровані зовнішністю і прямолінійним поведінкою.  

Брутал

Небезпека брутальних чоловіків

Негативні сторони брутального чоловіка:

 • Він емоційно жадібний. Тобто ніколи ця людина не буде робити вам масу компліментів, голосно сміятися чи відкрито показувати свій захват.
 • Така людина вважає свою думку пріоритетним і, якщо не сказати більше, єдино правильним.
 • Він дуже старомодний і не готовий йти на компроміси. В першу чергу їм керуються тільки власні інтереси. Він спочатку буде думати не про своїй дружині і родині, а тільки про себе.
 • Такі люди погано здатні вловлювати інформацію, а точніше слухати і чути.
Брутальний актор

З чим пов'язана популярність брутальних чоловіків?

Чому брутальні чоловіки так популярні? Це пов'язано з тим, що ми живемо в епоху унісексу. Тобто зараз дуже багато речей продається як для чоловіків, так і для жінок. Це стосується не тільки туалетної води і засобів по догляду за шкірою, але ще й одягу. Дуже багато чоловіків втратили свій мужній вигляд, і воліють виглядати як дівчата. Саме тому серед жінок виникне дефіцит істинної мужності, твердості. Цим і пояснюється популярність брутальних чоловіків. 

Найцікавіше, що серед чоловічої частини населення слово брутальність сприймається трохи інакше. Для чоловіків це дійсно альфа-самець, людина якій приділяють увагу дуже багато жінок, який всього добився сам і залишає можливість останнього слова за собою. Однак якщо на жінок можна справити враження тільки відповідним зовнішнім виглядом, то чоловіки часто оцінюють за змістом. Відповідно накочений хлопець з бородою і в тертих джинсах, навряд чи буде вважатися брутальним в тому випадку, якщо він не працює, сидить на шиї у якихось своїх родичів. Чоловіки більш прямолінійні, і такий брутальний самець навряд чи стане другом і буде користуватися повагою серед чоловіків.

Дроворуб

Брутальний чоловік або милий друг?

Переваги і недоліки брутальних чоловіків:

 • Психологи стверджують, що всі чоловіки розділені в основному на дві категорії. Це брутальні чоловіки, які відрізняються мужністю, високим зростом і широкими плечима. Тобто така людина здатна дати здорове потомство.
 • Друга категорія-це так звані представники френдзоны. Жінки з ними завжди дружать, спілкуються. З ними приємно проводити час, але дівчата не готові з ними заводити певного роду стосунки.
 • Тобто в сексуальному плані дійсно брутальний чоловік приваблює жінку більше. Але при цьому друга категорія юнаків більше підходить для створення сім'ї, і забезпечення, а також виховання дітей.
 • Відповідно необхідно представницям прекрасної статі вибирати, чи вони хочуть бути при владі брутального чоловіка, який не буде рахуватися з думкою своєї другої половинки, або жити з менш привабливим представником сильної статі, який буде дбати про свою сім'ю і прислухатися до думки дружини.
Нагієв

Відносини можливі лише в тому разі, якщо чоловіка все влаштовує. Тобто жінка задовольняє зовні, в сексі, а також не навантажує своїми власними проблемами. Тобто, такий чоловік може займатися собою і приділяти дуже багато уваги друзям, і не тільки.

ВІДЕО: Брутальний чоловік