Прикмети про фотографіях: впала фотографія, дарувати, спалювати фотографії, плями, помутніння фото, знімки дітей, вагітних і померлих — трактування і спростування

Багато хто з нас люблять фотографуватися. Але чи знайомі ви з основними прикметами, пов'язаними з фотографією.

З фотознімками пов'язано величезна кількість забобонів і прикмет. Здебільшого вони потрапили до нас з інших континентів і міцно зміцнилися в наших думках. Приміром, деякі народності й по сей день не фотографуються. Вони вважають, що людина, яка фотографує, забирає, таким чином, душу. Тому є спеціальний закон, де будь-якій людині заборонено фотографувати місцевих жителів, поки він сам не дасть на це дозвіл.

Впала фотографія: прикмети

Падіння і порушення цілісності фотознімку це нехороший знак. Найчастіше це пов'язано з тим, що людину на знімку буде підстерігати небезпека. Коли падає фотографія з закоханої або сімейною парою, то незабаром у них буде конфлікт, який потягне за собою розставання.

Впала

Однак коли ні скло, ні знімок, ні рамка не пошкоджені, то нічого поганого не трапиться. Якщо фотографія впала випадковим чином, то це також не обіцяє нічого поганого. Недобрим знаком понад буде та ситуація, коли фотографію ніхто не чіпав, і вона впала сама, і розбилася рамка або скло.

Прикмети про фотографіях: плями на фотознімках

Варто бути уважним, коли на фотознімках проявляються темні смуги або плями. Це вказує на хворобу. Однак, як і в будь-якій ситуації є нюанс, який обов'язково варто враховувати. Коли зміни ви виявили тільки на одній фотографії, а всі інші в порядку, це означає, що при виготовленні фотографії використовувався матеріал поганої якості.

Але коли ви помітили, що плями невідомого походження виникли на всіх знімках і саме з вашим зображенням, варто негайно звернутися до лікаря, пройти медичний огляд і здати аналізи.

Плями

Варто також врахувати, що проблеми зі здоров'ям є у тому випадку, якщо плями з'явилися на тілі людини. Коли плями видно на порожньому просторі навколо вас, загроза також є, але з боку оточуючих вас людей.

Прикмети про фотографіях: знімок став темним, де зображений жива людина поруч з небіжчиком

Недоброю прикметою, пов'язаної фотографіями, буде той факт, коли зникає чіткість фотознімків, вони тьмяніють і пропадає яскравість, особливо якщо особа зображена з небіжчиком. Це вказує на небезпеку для живої людини. Йому варто бути гранично обережним і уважним.

Але також є і моменти, які варто враховувати, перш ніж робити висновки:

 • Місце розташування фотознімку. Якщо він стоїть на місці попадання прямих сонячних променів, то це цілком зрозуміла реакція фотографії або будь-яких інших речей.
 • Знімки, зроблені полароїдної фотокамерою з часом тьмяніють навіть без впливу прямого сонячного світла.
 • Каламутність повинна бути на людину, який живий, а вся інша частина знімка буде не пошкоджене і в тому числі, і мертвий чоловік. Тоді варто переживати.

Прикмети про фотографіях: дарувати знімки

Фотографія в руках магів або недобрих людей це прекрасний матеріал, з допомогою якого можна нанести порчу, нещастя, хвороби і біди. У ритуалах знімок використовують, щоб приворожити людину, після чого його треба закопати на цвинтар і вимовити відповідне заклинання. Така дія може спричинити навіть смерть.

Не дарувати

Варто враховувати, те, що ці фотографії повинні бути зроблені з реального носія, а не взяті з інтернету, соцмереж. Дане повір'я легко пояснити. Так як будь-який знімок, де зображений чоловік один, тягне за собою самотність. Якщо ви даруєте своєму коханому таку фотографію, він починає думати, що поруч з ним вам все одно самотньо.

Коли дівчина вирішує подарувати фотографію коханому, вона над нею просидить не одну годину, щоб показати себе ще красивіше, ніж є насправді. В результаті на знімку і в реальності буде два різних людини. Це може спричинити необоротну реакцію вашого партнера.

Якщо ви хочете, щоб фотографія радувала вас обох варто зробити спільний знімок, який буде вам нагадувати про приємні моменти, які ви провели разом. Така фотографія буде вказувати на те, що ви два люблячих серця і вам добре разом, і ні що не буде перешкоджати вашому щастю.

Прикмети про фотографіях: спалювання знімків

Не тільки фотознімки, а й люди, які на них зображені, мають містичною силою. Коли ви починаєте знищувати знімки, ви порушуєте цілісність вашого біополя і відкриваєте шлях для хвороб, впливу нечистої сили, проблем, і багато чого іншого.

В результаті пошкодження фотознімку порушується енергетичне поле, яке оберігало вас. Не варто таким способом шкодити навіть не зовсім приємним вам людям. На вас це так само може обернутися не кращим чином.

Інші прикмети про фотографіях

 • Коли людина помирає не можна до нього в могилу вкладати свій фотознімок. Це повір'я виникло ще в часи наших предків, які клали свою найулюбленішу річ у труну до люблячому людині, так вони хотіли якнайшвидше зустрітися разом на тому світі. А кладучи в могилу свій фотознімок, ви проводите якийсь обряд, який задіює сили допомагають відправити вас швидше до померлого.
 • Але без особливих заклинань нічого не трапиться. Але і робити цього не варто, ні за яких обставин. Адже знімок це точна копія вас, ви як би самі закапуєте себе. А адже це може реально втілитися в життя.
 • Фотознімки померлих повинні бути закриті від стороннього ока. Фотографії улюблених людей, які покинули світ живих – це нагадування про прекрасних моменти, які ви провели разом. Їх треба зберігати, але тільки в окремому фотоальбомі і, ні в якому разі не на виду в кожного, хто може прийти до вас у гості.
 • Такі знімки мають потужну енергетику, яка може нашкодити живим. Такі знімки можуть залучати конфліктні ситуації, непорозуміння, хвороби, якщо знаходяться на виду у всіх. Ви будете постійно думати про померлого, і наводити тугу не тільки на себе, але і на оточуючих.
Про фото
 • Фотознімки тих людей, з якими ви в розбраті не можна виставляти на загальний огляд. Тримаючи фотографії на увазі тих людей, з якими ви у сварці, приваблюєте за собою сильний енергетичний потік. Це енергетика часто погана і постійно заважає вашій розмірене спокійне життя. Такі знімки змушують вас думати про погані моменти, сварки, які виникли між вами і навіть можуть довести до депресії. До того моменту, поки конфлікт не буде залагоджено не варто тримати фотографії на видному місці.
 • Місця з негативною енергетикою не для фотознімків. Адже знімки показую не тільки ваш стан в момент фотографування, а також і енергетику місця, де він був зроблений. Тримаючи такий знімок в квартирі, ви впускаєте негативну енергетику, яким має те місце. Похмурі знімки несуть за собою розбіжності, натягнуті відносини, біди, ніж ті, які зроблені в світлих, сонячних і радісних місцях.
 • Заборонено робити фотографії в місцях поховання людей, на місці бойових дій, де було багато крові. Не кращим місцем буде фотографія на тлі руїн, занедбаних будинків або цілих міст.
 • Фотографи кажуть, що вішаючи на стіни фотознімки з осіннім або зимовим пейзажем, ви несете в будинок смерть, яка пов'язана із зів'яненням природи. Кращим вибором буде знімок літа або весни, які несуть в собі народження нової життя, сонце і радість.
 • Не можна розміщувати фотографії дітей в інтернеті або дарувати комусь. Маленькі діти слабкі створення і у них немає такої потужної захисту як у дорослих. Так що вони більше схильні лихого ока. Навіть самий невинний погляд може нашкодити малюкові.
 • Саме тому не варто розміщувати знімки діток в соцмережах. Людям властиво заздрити і це може накликати на дитину хвороби, він буде погано спати, часто плакати без вагомої причини.
Не розміщуйте в інтернеті
 • Не можна робити фотографії до вступу в шлюб. Існує повір'я, яке говорить, що якщо закохані сфотографуються до вступу в шлюб, вони розлучаться. Проте в цьому винні самі люди, які не хочуть йти на компроміс, поступатися один одному і у них просто-напросто відсутні почуття.
 • Але коли між парою є любов, то ніякі фотографії не зможуть перешкодити їх щастя і бажанням бути разом.
 • Не можна робити фотографувати діток, яких ще не хрестили. Багато довіряти, що новонароджені, яких ще не хрестили, позбавлені захисту Господа Бога і тому, роблячи фотографії таких малюків, ви забираєте їх енергію і провокуєте виникнення хвороб. Але в часи наших предків було не прийнято хрестити дітей і багато хто до самої смерті залишалися нехрещеними.
 • Але були люди, які всупереч всьому все одно хрестили немовлят і перші моменти життя знімали на фотокамеру. Перша посмішка, перше купання – це ті моменти, які хоче запам'ятати кожен. Всі ці дітки ще нехрещені і ніякі напасті їм не страшні.
 • Не можна фотографувати вагітних жінок. Існує повір'я, що не можна робити знімки жінки, яка вагітна, інакше може статися викидень. Але це всього лише забобон. Його можуть спростувати знамениті зірки, які виставляють свої животики на загальний огляд, знімаючись для відомих журналів. І всі вони народили здорових малюків.
Вагітну
 • Не можна робити знімки втрьох. Ходить думка, якщо людина на знімку стоїть посередині, то він скоро помре. Але це всього лише забобон, яке не має під собою жодних логічних пояснень. Спростовують це марновірство сімейні альбоми, де батьки стоять по різні боки від дитини.
 • Розмите фото вказує на швидку хвороба. Це повір'я може спростувати кожен, хто хоча б раз фотографував. Адже вміння робити знімки з першого разу якісно під силу не кожному. Для цього потрібно знати деякі основи фотографії, освітлення. Помилка може зробити навіть вправний фотограф, ніхто не застрахований від помилок.
 • Не можна фотографувати домашнього улюбленця. Дія цієї прикмети можна спростувати хоч зараз, просто відвідавши сторінку одного з своїх друзів, у якого є домашній улюбленець. Знімків з ним буде в альбомі безліч, там він буде і самі, і зі своїм господарем.
 • Фотознімки, зроблені перед подорожжю, вказують, що з нього ви не повернетеся. Спростувати це марновірство можна заглянувши в інтернет, де ви знайдете світлини відомих мореплавців, мандрівників, космонавтів, які відправлялися в далекі подорожі і повернулися цілими і неушкодженими.
Перед подорожжю

Висновок очевидний, що найчастіше прикмети про фотографіях — це всього лише припущення, які ви самі вправі дотримуватися чи ні, а от певні забобони взагалі не обґрунтовані. Так що фотографуйтеся з задоволенням, і не шукайте підступу, де його зовсім немає. Основне правило – робіть знімки з розумом і в місцях, які приносять вам радість, не виставляйте на загальний огляд дитячі фотознімки, адже діти такі беззахисні.

Відео: Про фотографічних забобони