Особливості пилок для нігтів Smart

Пилочка для нігтів – це інструмент, яким користується практично кожна жінка щодня. І досить важливо, щоб цей продукт був якісний, служив довго і дбайливо ставився до нігтьової пластини. На ринку величезний вибір пилочок для нігтів, але особливої уваги заслуговують інструменти торгової марки Smart. Що вони собою представляють і як ними користуватися — давайте розберемося.

Особливості

Пилка для нігтів Smart являє собою основу зі змінними абразивними пластинами. Це дуже зручно для використання професіоналами в манікюрних салонах, так як для кожної клієнтки можна використовувати новий змінний блок.

Крім цього, у пилок Smart є ряд переваг.

 • Це високоякісний продукт, який має відповідні сертифікати безпеки.
 • Основа для інструменту складається з 100% хірургічної сталі. Вона не піддається корозії, не гнеться, не деформується при впливі високих температур.
 • Змінні файли виготовлені з карбіду кремнію, не кришаться.
 • Всі насадки після виготовлення проходять процес дезінфекції і повністю стерильні. Їх упаковка виробляється апаратним методом, вони не контактують з руками фасувальника.
 • Випускаються з різною абразивністю і різної форми. Ви зможете підібрати інструмент під свої бажання і потреби.
 • Ширина файлу на десяті частки міліметра менше основи для пилки. Вам не доведеться запиливать край інструменту, щоб зробити його безпечнішим. Крім того, сама основа має закруглений край, яким порізати клієнта неможливо.

До недоліків даної пилки для нігтів можна віднести лише її ціну. Але тут, по-перше, відмінне поєднання, враховуючи її якість; по-друге, вартість даного продукту з часом повністю окупиться, так як вам доведеться купувати тільки змінні пластини.

Види

Так як пилка Smart складається з двох частин — основи і змінних файлів — поговоримо про них окремо.

Основа для пиляння даного виробника випускається декількох видів.

 • Mini. Довжина даного інструменту становить 13 см, ширина – 1,2 див. Вона створена для обпилювання вільного краю, відмінно підійде для педикюру. Завдяки своїм невеликим розмірам, нею можна обробити нігтик в самих важкодоступних місцях. Змінний файл для даного габариту пилки обійдеться всього в 6 рублів, тому даний варіант найбільш економічний.
 • Maxi. Параметри цього інструмента становлять 2 см в ширину і 13 см в довжину. Відмінно підійде для обпилювання поверхні нігтя, а також додання йому форми. Це універсальний інструмент, так як на цю основу підійдуть насадки як для пиляння, так і для бафа. Тут ціна змінного файлу складе 8 рублів.
Mini
Maxi
 • Long. Це подовжена основа, ширина якої така ж, як і в попередньому зразку, а довжина становить 18 див. Ця пилка відмінно підійде майстрам, які займаються нарощуванням нігтів, з нею зручно займатися моделюванням, опилом поверхні. Для даної пилки розроблені спеціальні змінні насадки товщиною 1 мм, які дають необхідну при моделюванні амортизацію. Тут ціна змінного файлу буде складати 8 рублів.
 • Човник. Основа даної форми випускається в двох параметрах: довжиною 13 і 18 див. Округлої стороною пилки зручно обпилювати ніготь, особливо в зоні біля кутикули, прямий же ви без праці додасте нігтьовій пластині потрібну довжину і форму. Змінний блок для даної основи обійдеться вам в 9 рублів.

Крім того, ТМ Smart випускає економічну версію основ для пилок і бафів, зроблений з акрилу. Довжина і ширина такої пилки відповідає стандартній, виконаної із сталі, а ось товщина трохи більше: таким інструментом ви легко обробите навіть нарощені нігті. Матеріал же основи добре переносить хімічну стерилізацію, тому не варто побоюватися за здоров'я своїх клієнток.

Long
Човник

Змінні файли для пилок Smart випускаються з трьома показниками абразивності.

 • 100 грит. Підійде для нарощених нігтів. Це жорстка пилка, якою можна зробити все грубу роботу по наданню потрібної архітектури нігтя, сточити надлишки гелю.
 • 180 грит. Теж підходить для нарощених нігтів. Нею обробляють нігтики для отримання кінцевого результату, підготовляють поверхню для декорування.
 • 240 грит. Підходить для натуральних нігтів. Такий пилою можна зняти глянець з нігтьової пластини перед нанесенням гель-лаку, надати нігтикам необхідну форму.

Виробник також випускає акції подарункові набори, що складаються з 12 пилочок. Тут основи виготовляються з дерева і мають пам'ятні написи.

В комплекті до кожного інструменту є один файл абразивністю 240 грит преміум-класу. Такі пилки зазвичай майстри дарують своїм клієнтам на свята.

Як використовувати

Використовувати пилку для нігтів Smart нескладно. Достатньо взяти основу, прикласти до неї змінний файл, попередньо знявши з невеликої довжини захисну плівку. Приклеїти спочатку край, а потім, акуратно знімаючи захист, розподілити абразив по всій довжині пластини.

Після проведеної процедури манікюру, зняти файл з основи і продезінфікувати пластину.

Відгуки

Відгуки про пилках Smart в основному хороші. Майстри говорять про високу якість продукції, про те, що покриття не кришиться, знімає гель і акрил добре, натуральні нігті не травмує. Маючи таку пилку в арсеналі, не доводиться зберігати безліч пилок, індивідуально для кожного клієнта. Єдиний мінус даного інструменту, як відзначають покупці, це початкова сума, яку потрібно викласти при придбанні основи і набору змінних файлів.

Про те, як зробити форму нігтів пилочкою "м'який квадрат", ви дізнаєтесь із наступного відео.