Особливості вибору манікюрних інструментів Staleks

Рідко яка жінка обходиться без манікюрних інструментів. Практично у кожної є ножиці і пилка для нігтів. Але найчастіше дами намагаються придбати необхідний мінімум засобів в наборі. Манікюрні набори компанії Staleks привернули увагу багатьох користувачів своєю якістю і зовнішнім виглядом.

Які манікюрні інструменти бувають

Українська компанія з виробництва манікюрних інструментів Staleks на ринку з 1996 року. Пристосування, вироблені компанією, використовуються як професіоналами в салонах, так і для щоденного догляду за нігтями в домашніх умовах. Завод випускає кілька лінійок обладнання, призначених для різних сфер застосування:

  • професійні інструменти — серії Exclusive і Expert;
  • пристосування для навчання і майстрів нігтьового сервісу — серія Smart;
  • манікюрні приладдя для домашнього користування — серії Classic і Beauty & Care.

Всі інструменти виготовлені з якісної хірургічної сталі з заточенням різальних кромок в ручному режимі, що забезпечує їх тривалу роботу без додаткової обробки.

Професійні приладдя та інструменти для навчання виготовлені з урахуванням високого навантаження і постійної дезінфекції. За необхідності для них передбачено гарантійне обслуговування. Пристосування для індивідуального користування не поступаються за якістю професійних інструментів і також розраховані на тривале використання. Завдяки ергономічному дизайну та якісної заточуванні самостійний догляд за нігтями перестав бути проблемою.

Як вибрати набір?

Стандартний набір інструментів для манікюру включає в себе:

  • кусачки;
  • ножиці;
  • пушер або лопатку для кутикули;
  • пилочку для нігтів.

Також різні набори можуть включати в себе додатково пінцет для брів і кусачки для нігтів.

В залежності від комплектації набори бувають дорожніми і для домашнього використання. Дорожні набори містять необхідний мінімум приладдя для вирішення виникаючих проблем. Набори для домашнього користування можуть містити розширений комплект приладів.

Так як інструменти компанії Staleks придбали світову популярність, то їх почали підробляти, тому при виборі набору важливо звертати увагу на якість чохла, в якому зберігаються інструменти, а також присутність і спосіб нанесення логотипу на чохлі і самих інструментах.

Чохли для наборів виготовляються з натуральної шкіри і на лицьовій поверхні мають металеву пластину з логотипом компанії, виконаним методом тиснення.

Таким же методом нанесено логотип на поверхню сталевих інструментів.

Як використовувати приналежності

Щоб правильно визначити, який набір потрібен, необхідно розуміти призначення кожного з пристроїв.

Основний інструмент будь-якого набору – це манікюрні ножиці. Їх вузькі, тонкі, злегка вигнуті леза чудово підходять для видалення кутикули. Більш широкі і товсті використовуються для обрізання нігтів. Тонкі із закругленими кінчиками лез ножиці застосовуються для обробки дитячих нагідок.

Наступний за важливістю пристосування в наборі – кусачки. Кусачки, підходящі для видалення задирок, мають тонкі короткі леза і плавний хід руху, тоді як у інструментів, призначених для обробки нігтів, леза більш довгі і товсті.

Жоден манікюрний набір не обходиться без пилочки для нігтів. Пилочки з різним напиленням підбираються з урахуванням товщини нігтьової пластини і виду робіт.

Лопатка для кутикули або пушер також необхідна в догляді за нігтями. Прилад може бути двостороннім і одностороннім, з наконечниками різної форми, що служать для видалення кутикули.

Ще одне пристосування, часто входить у манікюрні набори — пінцет, необхідний інструмент для стежить за собою жінки. Він допоможе видалити зайві волоски, надати бровам гарну форму, наклеїти стрази на нігті і виконати інші тонкі роботи.

Відгуки майстрів

Професійні майстри давно оцінили якість і надійність манікюрних інструментів Staleks. Основна маса користувачів дає позитивні відгуки про цих пристосуваннях. Рідкісним винятком бувають відгуки, вказують на невеликі недоробки у дизайні, в якості сталі або з'єднання деталей. Але практично всі визнають довговічність інструменту і якість ручного заточення, що має важливе значення для якісного манікюру.

Огляд манікюрного набору від Staleks представлений у відео нижче.