Верхні форми для нарощування нігтів: види, вибір і використання

Дизайн нігтів починається з надання їм бажаної форми. При цьому сьогодні, як ніколи, актуально моделювання, для чого майстри користуються різними прийомами. Одним з них є нарощування довжини допомогою верхніх форм. Що це таке, як правильно користуватися такими матеріалами, як їх вибрати, розповість матеріал даної статті.

Особливості моделювання

Верхні форми являють собою спеціальні шаблони, за допомогою яких можна істотно скоротити час моделювання нігтьових пластин. Як правило, воно становить не більше півтора годин. Техніка унікальна тим, що допускає роботу на власних нігтях. Шаблони, які для неї використовують, можна застосовувати при тонкого і ослабленого нігтьових пластинах.

Використовуючи верхні форми, можна наростити акрилові або гелеві нігтики. По суті, самі шаблони є не що інше, як трафарети, які накладають на нігтьові пластини з робочим матеріалом для створення потрібної довжини за межами отросшего краю.

Однією з особливостей такого моделювання є той факт, що воно не вибаглива у догляді. Корекція таким нігтям потрібна приблизно раз в місяць за умови середнього відростання.

В залежності від того, користуються гелем або акрилом, буде відрізнятися технологія нарощування. Різниця полягає в тому, що для акрилу не потрібна полімеризація в лампі, а для гелю доведеться використовувати спеціальну сушильну лампу. Що стосується першого варіанту, то такі нігтики надалі простіше зняти, застосовуючи спеціальний мономер для розчинення акрилу.

Моделюючий гель неможливо розм'якшити після сушіння в лампі, їх доведеться спилювати. При цьому цікавим нюансом є схожий хімічний склад двох будівельних матеріалів.

Робота з верхніми формами виключає необхідність обпилювання штучного нігтя, що економить кількість витраченого матеріалу. Як правило, в роботі з такими шаблонами створюється відмінна «стресова зона», готова пластина виходить практично ідеальною. Освоїти дану методику можна дуже швидко, іноді для цього досить і кількох днів. При цьому важливим є той факт, що користуватися верхніми формами можна при дуже коротких і обкусаних нігтьових пластинах. До того ж нові нігті відрізняються природною товщиною, вони виглядають натурально.

Різновиди

На сьогоднішній день відомо два типи верхніх форм. В залежності від вартості вони можуть бути як з розміткою, полегшує робочий процес, так і без неї. Перший варіант особливо зручний для новачків, знайомляться з нарощуванням нігтів на такі шаблони. Розмітка на формах може відрізнятися, де це дугоподібні смуги, десь- сітка.

Набір має однакову арку і довжину, а також маркування з вказаними розмірами. Спираючись на лінії розмітки, простіше вирівняти довжину і підкоригувати край. Тут не потрібно втомлює підганяти ідентичну форму, оскільки вона вже є. Верхні форми відносять до багаторазових різновидів шаблонів для нарощування. Вони відрізняються від арочних аналогів і рідких тіпсів.

Як вибрати?

Купуючи верхні форми для нарощування нігтів, слід звернути увагу на декілька нюансів. Наприклад, дуже важлива внутрішня частина шаблонів. Вона не повинна мати видимих дефектів, якісний товар буде залишати на нових нігтики потрібний глянець. Зазвичай таких каркасів вистачає на 40-50 наращиваний. Купувати краще каркас з розміткою, особливо початківцям майстрам.

Вибираючи необхідний варіант, варто придивлятися до форми шаблонів, яка може відрізнятися. Іноді вона більш загнута, іноді відмінність може бути в висоті арки. Брати краще той варіант, в якому топірець для манікюру може поміститися в просторі між самою формою та нігтьової пластиною.

Рекомендується купувати набори з великою кількістю елементів – це дозволить підібрати потрібні розміри максимально точно.

В залежності від типу моделюючого кошти при нарощуванні на силіконові верхні форми можуть знадобитися гелеві продукти, а також база, топ і акрил. Крім них, потрібно підготувати самі шаблони, ґрунтувальний матеріал для зчіпки (праймер), масло для видалення кутикули, глянсове покриття, засіб для видалення дисперсійного шару, пензлики, пилки, апельсинову паличку і дегидратор.

Покрокове нарощування

Методика роботи з верхніми формами буде залежати від типу використовуваного моделюючого кошти. Однак для початку і в тому, і в іншому випадку готують нігті.

Гелем

Полигель являє собою спеціальне швидковисихаючий речовина густоватой кремоподібної текстури. Такий конструює склад висихає буквально за половину хвилини. Техніка виконання нарощування в цьому випадку буде складатися з ряду послідовних кроків:

 • руки обробляють антисептиком;
 • відсувають кутикулу, обробляють вільний край пилою;
 • з пластини знімають глянець, домагаючись легкої шорсткості;
 • підбирають розмір заготовки, який повинен бути трохи більше нарощуваного нігтя;
 • всередину наносять трохи гелю, розподіляють його, формуючи вільний край;
 • форму прикладають до нігтя, поєднуючи її підставу з підставою натуральної пластини;
 • надлишки моделюючого кошти відсувають убік;
 • ніготь сушать в лампі приблизно 20 секунд, придавлюючи шаблон до поверхні рідного нігтика;
 • подальшу сушіння виконують в лампі без притискання протягом 6 хвилин;
 • злегка натискаючи на кінчики форми, шаблон знімають;
 • запиливают вільний край;
 • виконують декоративний манікюр.

Акрилом

Працюючи з акрилом, використовують спеціальний мономер, який буде розчиняти порошок, дозволяючи отримати потрібну консистенцію. Ця методика має свої етапи. Не можна забувати, що в роботі необхідно грунтування пластин праймером, що оберігає їх від впливу полімеру.

 • Всередину підготовленої форми кладуть один (два, три) кульки акрилу. Кількість матеріалу буде залежати від розміру самої пластини, ширини і довжини нігтьового ложа.
 • Акрил розподіляють рівномірним шаром по внутрішній стороні шаблону.
 • Форму прикладають до підготовленого нігтя і тримають близько 7 секунд.
 • Далі формують поверхню штучної пластини.
 • Сохне акрил приблизно 3 хвилини, після чого можна буде зайнятися подпиливанием вільного краю.
 • Далі виконують декоративний манікюр.

Одним з найбільш відповідальних етапів моделювання є притискання форми до нігтя. Іноді при цьому доводиться розподіляти моделює речовина, видавлюючи зайву масу в довжину. Тут вкрай важливо не допустити потрапляння під форму повітря.

Також потрібно стежити за тим, щоб «зона стресу» не вийшла занадто тонкою, оскільки від цього вона може тріснути. Якщо при формуванні не вистачає довжини, її додають.

Що стосується роботи з гелем, то у нього теж є свої особливості. Наприклад, це речовина не зазнає додаткових маніпуляцій. Тут особливо важливо відразу виконувати все рівно. Ніякої коригування після прикладання форми вже не вийде. Також не можна чіпати шаблон до повного висихання гелю, не допускаються навіть найменші зрушення форми. Правильна методика нарощування нігтів верхніми формами і гелем зажадає наявності поворотної або тунельної лампи.

Що краще?

Однозначно сказати, який із двох матеріалів краще, не можна, оскільки кожен варіант має свої переваги. Наприклад, акрил швидше сохне, що впливає на тривалість усього робочого процесу. Крім того, його простіше викласти тонким шаром, за рахунок чого він виглядає більш природно.

Не можна не відзначити, що у акрилу приваблива ціна, він економічний в роботі і характеризується високою міцністю.

При нарощуванні нігтів гелем можна дозволити собі різні фантазійні рішення. Приміром, кольоровими матеріалами такого типу можна виконувати навіть френч. Однак, якщо в будинку немає спеціальної лампи, варто спробувати моделювання акрилом.

Відгуки

  Професіонали нігтьового сервісу дають високу оцінку верхнім формами. Згідно з їх думку, це відмінне рішення для експрес-манікюру. При цьому майстри відзначають, що шаблони дійсно спрощують та полегшують процедуру нарощування нігтів. Нігті виходять рівними і без вад. Після зняття залишається тільки підрівняти вільний край. Майстрам подобається такий підхід до нарощування, оскільки час, відведений на моделювання, можна скоротити, та за рахунок цього збільшити його для дизайну.

  Детальніше дізнатися про верхніх формах для нарощування нігтів ви зможете в цьому відео.