Характеристика жінки Лева, народженої в рік Бика

Поєднання знака зодіаку і символу року народження впливають не тільки на характер людини, але і на його успішність в тій чи іншій сфері. У даній статті розглядатиметься загальна і любовна характеристики жінки Лев-Бик.

Особистісні риси

Поєднання Лев-Бик є найбільш непередбачуваних і енергійним. Жінка Лев, народжений у рік Бика, відрізняється не тільки цілеспрямованістю і амбітністю, але і непоганими лідерськими якостями. Це дозволяє зробити жінкам запаморочливу кар'єру за досить короткий термін. Така жінка-керівник є справедливою, розважливою і цілеспрямованою. При цьому вона володіє інтуїцією, яка дозволяє успішно керувати компанією і приймати правильні рішення. Незважаючи на таку активність і енергійність, жінкам Левам властиві постійні сумніви в правильності обраного рішення.

У той же час такі особи дуже вперті і не звикли міняти своє рішення або з кимось обговорювати обраний шлях.

Як правило, жінка Лев-Бик — яскрава, позитивна та енергійна натура. Такі жінки люблять все прекрасне, при цьому самі завжди виглядають доглянуто і елегантно. Цінують і розуміють толк у мистецтві, творчості і коштовностях. А також можуть підтримати розмову на будь-яку тему, так як є досить різнобічною особистістю. Вона завжди знаходиться у центрі уваги, і це її аніскільки не втомлює. Часто сама стає ініціатором веселощів і дружніх посиденьок. Її легкий характер і товариськість дозволяють легко заводити знайомства, як дружні, так і потім переростають в більш серйозні стосунки.

В любові

У відносинах представниці цього знака найбільш суперечливі. Їм подобаються сильні і незалежні чоловіки, але при цьому вони часто вибирають в якості партнера чоловіка м'якого і поступливого. Відносини з таким представником сильної статі можуть розвиватися за двома сценарієм: в першому випадку жінка Лев морально придушить свого партнера і виробить у нього комплекс неповноцінності, а в іншому випадку, навпаки, може використовувати всі сили для просування і піднесення статусу партнера в ділових і сімейних відносинах. На жаль, другий варіант зустрічається вкрай рідко. Незважаючи на впертий характер таких жінок, їм все ж не чуже класичне поняття про сім'ї, де главою виступає чоловік.

Рідко хто з представників сильної статі надовго затримується у відносинах з жінкою Левом через їх непростого характеру і постійних з'ясувань відносин. Звідси утворюються численні романи, які створюють не найкращу репутацію для таких дам. Але якщо дівчині пощастило знайти чоловіка морально сильніше себе, вміє довести свою правоту і при цьому прислушивающего до думки своєї обраниці, то їх союз стане гармонійним і довгим.

Вони зможуть один одного підтримувати не тільки в сімейному житті, але і в ділових питаннях.

Слабкі боку

Для кожного зоряного комбінації властиві як сильні, так і слабкі сторони характеру, і дівчата Леви-Бики не виняток.

  • Гордість і впертість, навіть якщо вони неправі. Це якість сильно ускладнює їм життя, як суспільну, так і особисту.
  • Категоричність у судженнях. Вони дуже рідко коли визнають компроміс або змінюють свою точку зору. Для них вона вважається єдино правильною.
  • Комплекси з приводу своєї успішності. Незважаючи на їх гордий і сильний характер, такі особи дуже сприйнятливі до оцінки себе. Часто вони є невпевненими в собі особистостями з заниженою самооцінкою. Це стає бар'єром для кар'єрних досягнень або любовних успіхів.

Незважаючи на недоліки, представниці такого зоряного поєднання вважаються сильними та успішними особистостями, і в даному випадку все залежить від них самих.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.