Характеристика жінки Діви, народженої в рік Мавпи

Жінка Діва-Мавпа має суперечливим характером. Така натура, наділена різними якостями, які, на перший погляд, не можуть ужитися разом. Це дивовижне поєднання принциповості з легковажністю притягує людей. Їй складно побудувати серйозні стосунки. Її прагнення до успіху і значущості в суспільстві негативно позначається на людських взаєминах.

Характеристика жінки Діви, народженої в рік Мавпи

Жінка Діва-Мавпа — досить суперечлива натура. Вплив сузір'я Діви наділило її добре розвиненою інтуїцією і логікою, в тому час, як східна Мавпа надала жіночого характеру безтурботність і норовливість. Представниця цих знаків є врівноваженою особистістю. Але найчастіше проявляються якості Мавпи — спритність і взбалмошность.

Дівчина Мавпа-Діва буває непередбачуваною і непостійною. Оточуючі не завжди здатні зрозуміти, передбачити дії цієї людини. У неї повно особистих стереотипів і принципів, які вона іноді намагається пом'якшити і стає більш розкутою і рішучою.

Дівчина Діва — універсальна натура, що з'єднує в собі консерватизм і спрагу змін.

Стикаючись з різними ситуаціями, діє, як серйозна дама, обдумуючи кожен крок. При цьому не перестає проявляти свою безпосередність і позитивність. Активність і працьовитість позитивно позначаються на роботі і людських відносинах. З близькими та рідними ведуть себе спокійно і толерантно, дотримуючись особистих принципів.

Представниця знака Мавпи по натурі принципова і самодостатня. Має власну точку зору, не зраджує принципам і відстоює їх в суперечці. Така різнобічна жінка увібрала в себе легкість і оптимізм від Мавпи, від Діви — песимізм і тягу до самоти.

Оточуючих дивує жінка, народжена у рік Мавпи під сузір'ям Діви. В її характері принциповість поєднується з чуттєвістю. Вона легко налагоджує спілкування з людьми завдяки відкритості та оптимізму. Будь напружену обстановку намагається розрядити з допомогою веселих висловлювань.

В цілому жінка знака Зодіаку Діва — відкрита і весела особистість. Її допитливість і чесність дозволяють обзавестися вірними друзями. Вона по-справжньому цінує дружбу і правду, вимагаючи цього ж від своїх близьких. Природна привабливість і веселість манить людей, які захоплюються нею. Але якщо Діва відчує себе самотньою і покинутою, то надовго піде в себе.

Дівчина Діва-Мавпа вельми приваблива, але не втрачає своєї практичності і стриманості. Віддає перевагу стабільність, але не проти випробувати й пізнати щось нове. З сфер діяльності вибирає творчі, адже саме в них її чекає успіх. Особливо добре даються керівні посади, так як організаторські здібності відмінно проявляються саме в таких умовах. Начальниця Діва — сувора і справедлива, шановна колегами.

Хтось вважає таких жінок непробивними, для кого-то вони легковажні. Насправді ж все залежить від ситуації, в якій опинилася Діва. Дивно, але вона легко досягає внутрішнього балансу, утримуючи моторну Мавпу і помірну Діву.

До справ і роботи ставиться з повною серйозністю і відповідальністю, за що високо оцінюється начальством. В любовних відносинах дозволяє собі розслабитися, намагається не приховувати справжню сутність.

У взаєминах з чоловіком не потерпить обман і зрада. Особисті принципи і погляди на життя не дозволяють їй змиритися з чужими серйозними недоліками. Від партнера чекає турботи і уваги, їй важливо відчувати себе потрібною.

В іншому випадку впаде в депресію.

Саркастичні нахили часом позначаються не кращим чином. Іноді вони ображають співрозмовника, навіть не підозрюючи цього. Слід уважніше стежити за висловлюваннями і прислухатися до людини.

В пріоритеті у такої жінки сім'я і діти. Віддає перевагу роботі теплий і затишний будинок. Готова присвятити своє життя чоловікові та дітям. Але повністю відмовитися від свободи теж не може. Іноді потребує розвантаження і веселощі.

Недоліком Дів-Мавп можна назвати схильність до драматизму. Дівчина часто сприймає все близько до серця, що завдає шкоди насамперед, її моральному стану. Крім цього, вона не вміє грамотно розпоряджатися заробленими грошима. Для цього потребує людину, який би допомагав їй контролювати її бюджет.

У любові і відносинах

Занадто яскравими любовні стосунки такої жінки назвати не можна. Дівчина Мавпа-Діва за своє життя може мати багато романів, при цьому розуміючи, що це не надто важливо для неї. У зрілому віці вона сприймає любовні стосунки як щось серйозне. Відмовляється від швидкоплинних захоплень. Намагається знайти того самого, який зможе полюбити, прийняти особливості характеру. В ідеалі все має закінчитися створенням міцної сім'ї. Деколи Діви-Мавпи проявляють свою нетерплячість, приділяючи більше часу роботі, ніж сімейних справах. У такому разі часто виникають розбіжності і сварки.

У даній ситуації важливо правильно розставити пріоритети і зробити вибір.

У фінансах і кар'єрі

Кар'єрні досягнення — це те, що дівчата Мавпи-Діви вважають важливим і потрібним. В даному випадку проблемою може стати неправильний вибір професії, де їм не вдасться проявити свої якості і здібності. В результаті можливі розчарування, які переживаються ними дуже важко.

Фінансова сторона не стабільна. Бувають періоди, коли жінка Діва гостро потребує грошей. На це впливає її невміння розпоряджатися бюджетом. В цілому професійна діяльність протікає по-різному, зі своїми злетами і падіннями. Природжена успішність все-таки позначається на житті Мавпи. Ділова дама приймає вірні рішення і домагається успіху в справах.

У родині та шлюбі

Сімейний союз жінки цього зоряного тандему наповнений простотою і легкістю. Відносини з чоловіком будуються на повазі та розумінні. Можливе виникнення неприйняття і спірних ситуацій із-за розбіжності точок зору з партнером. В такі моменти відносини між подружжям стають напруженими. Вміння знайти компроміси дозволяє уникати серйозних сварок. З Діви-Мавпи виходить хороша дружина, здатна слухати і чути свого чоловіка. Після народження дітей у родині все змінюється тільки в кращу сторону.

Жінка Діва — хороша турботлива мати, здатна правильно виховати дитину, подарувати всю любов і доброту.

Сумісність у любові з іншими знаками

Щасливі і міцні шлюби можливі з представниками наступних східних знаків — Дракон і Щур. Наповнені почуттями і емоціями такі відносини дуже яскраві. Обидва партнери доповнюють один одного, розкривають у собі нові таланти, домагаються неможливого.

Гарні та плідні відносини гарантовані з Мавпою і Свинею. Такий союз є міцним і стабільним. Загальні погляди дозволяють домагатися спільних цілей. Обидва партнери намагаються на благо сім'ї та дітей.

Не кращим варіантом стануть чоловіки, народжені в рік Півня і Тигра. Така пара не буде позбавлена сварок, суперечок, непорозумінь. Шлюби з такими чоловіками тяжкі і закінчуються важкими розривами.

Що стосується західного гороскопу, він пророкує Діві ідеальну сумісність з чоловіками, народженими під знаками: Телець, Рак, Козеріг. Не особливо вдалим буде союз з Дівою і Рибами, а від стосунків з Вагами, Близнюками і Овном варто і зовсім відмовитися.

Астрологи радять представницям знакового поєднання знизити свої вимоги, стати більш м'якими і беззахисними. Це може значно полегшити їх життя. Чоловік з такою дівчиною не буде відчувати себе слабкою, тому потрібно давати йому право вибору. Все-таки жінка повинна завжди залишатися жінкою. Незважаючи на справи і кар'єру, важливо не забувати про відпочинок, виділяти час на своїх рідних. Хороші стосунки з домочадцями позитивно впливають на загальний стан жінки знаку Діва.

Детальніше про жінку Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.