Характеристика чоловіка Діви, народженої в рік Кролика

Чоловік Діва-Кролик відрізняється мудрістю, чуттєвістю і обережністю. Це уважний, ввічливий, вихований чоловік. Найчастіше саме тактовність заважає Котам у справах сердечних, породжуючи нерішучість і ревнощі.

  Характер

  Діва-Кролик – самий логічний і послідовний знак зодіаку. Він ретельно обмірковує вчинки, відповідально ставиться до вибору другої половинки, друзів, професії, місця проживання. Гіпертрофоване бажання досягти рівноваги, приводить його до таких професій, як психологія та езотерика.

  Ніколи не йде на поводу у більшості, здатний висловити свою точку зору, навіть якщо вона відрізняється від думки оточуючих. Завжди допомагає слабким, але тільки в тих випадках, якщо поділяє їх життєву позицію. Категорично зневажає зраду і зрадництво, не здатний жити у брехні і обмані.

  Часто недооцінює свої організаторські здібності, рівень інтелекту, почуття гумору. Ніколи не поспішає з висновками, ретельно зважує можливі рішення, прораховує та переглядає кожний крок.

  Прислів'я «Сім разів відміряй – один раз відріж» ніби написана з чоловіка Діви-Кролика.

  Це вірні помічники і організатори. Воліють втілювати в життя творчі проекти, залишаючись в тіні свого покровителя. Почуття відповідальності не дозволяє брати на себе ініціативу, а почуття страху за можливі помилки превалює над амбіціями.

  У зрілому віці стають справжніми експертами здорового харчування. Часто пов'язують з цим професію. Володіють унікальним психологічним талантом, здібностями до гіпнозу, досягають результатів у енергетичних практиках, йоги, аюрведи.

  Здоров'я та спорт

  Чоловіки Діви ретельно стежать за своєю зовнішністю, підтримують фізичну форму, ведуть здоровий спосіб життя. Часто цікавляться новими віяннями в косметології та пластичної хірургії, користуються послугами стиліста.

  Важко переживають обставини, коли хвороба перешкоджає виконанню планів, зобов'язань, є причиною бездіяльності.

  Любов і відносини

  У пошуках супутниці життя чоловік Кіт звертає увагу на інтелект, освіта, виховання, манери. Це врівноважений, спокійний партнер, який цінує вірність, взаємоповага, гармонію і здатність йти на компроміс.

  Сексуальність Котів не відкривається відразу. На початку відносин, він може здатися замкнутим, сором'язливим, іноді нудним і одноманітним. Справжній сексуальний темперамент розкривається після закінчення деякого часу, коли чоловік починає довіряти своїй партнерці, прислухатися до її думки, цінувати відносини.

  Це чуттєвий, вразливий, уважний коханець. Якщо не відчуває у відносинах любові, може компенсувати нерозтрачену сексуальність не якістю сексу, а кількістю партнерок.

  У юному віці його приваблюють сильні, емоційні та відкриті жінки, здатні відстоювати свою думку, вирішувати нагальні проблеми, займатися домашнім господарством. Він не буде проти, якщо дружина візьме на себе всі турботи по будинку і матеріальне благополуччя сім'ї. Але в більш зрілому віці можуть захоплюватися юними особами, для яких стають наставниками, вчителями життя. При цьому щиро захоче перетворити провінційну красуню в світську левицю, виявляючи турботу і благородство.

  В таких умовах Кот здатний розкрити свій творчий потенціал і сексуальну фантазію.

  Сумісність

  В астрологічному колі знаків чоловік Діва-Кролик сумісний зі знаками, які поділяють його життєву позицію. Якщо жінка ідеалістка, воліє самостійних, рішучих партнерів для кохання і сімейних стосунків, то з Дівою її чекає гірке розчарування.

  Такий чоловік не зможе стати надійною опорою для сильної жінки.

  • У стосунках з жінкою-Овном його чекає розчарування. Овни – активні, пристрасні жінки, і навряд чи зможуть задовольнятися союзом з нудним, педантичним чоловіком. Якщо супутниця розгляне в ньому потенціал, то такий союз може стати можливістю для кожного з партнерів реалізувати свої амбіції і досягти соціального статусу.
  • Взаємовідносини з жінкою Тельцем – це втілення найбільш благополучних уявлень про шлюб. Спокійний Кролик і уважна чуттєва партнерка зможуть скласти одну з найбільш гармонійних пар в астрологічному колі знаків зодіаку.
  • Скрупульозний, педантичний Кіт і мінлива жінка Близнюк не зможуть досягти взаєморозуміння у стосунках. У них дуже різні погляди на життєві цінності, пріоритети, ставлення до сім'ї, домашньому затишку, розваг і любові.
  • З жінкою, народженої під сузір'ям Рак, вдасться створити міцні благополучні відносини. Пріоритетом для обох знаків є домашній затишок, родинне благополуччя, виховання дітей, піклування про батьків.
  • Відносини з Левом складуться благополучно в тому випадку, якщо партнерка буде оточена ореолом обожнювання і захоплення. Їй необхідно перебуває в центрі уваги, реалізовувати свої амбіції, будувати кар'єру. Але вдома її повинен чекати коханий чоловік, а чоловік Кролик як ніхто інший підходить на цю роль.
  • У відносинах з Дівою превалювати буде логіка, практичність і розважливість. Любовна лірика в такому союзі буде мати своєрідний відтінок, характерний для знака зодіаку Діви. Більше цінується піклування, створення комфорту, домашнього затишку, а на другому місці виявляються подарунки, квіти, компліменти.
  • Ваг і Діву об'єднують загальні інтереси, бажання створити тихий затишний світ, в якому тільки вони будуть насолоджуватися його гармонією і красою. Вони люблять ділитися враженнями, проводити разом час, пліткувати, подорожувати, будувати плани на майбутнє.
  • Відносини зі Скорпіоном складеться благополучно, але тільки в тому випадку, коли жінка Скорпіон навчиться слухати і чути свого партнера. Якщо партнерка буде відстоювати лише власні інтереси, то Кролик не стане наполягати на продовженні відносин.
  • Відносини Діви зі Стрільцями – досить рідкісний союз. Він може відбутися тільки в тому випадку, коли партнери пов'язані діловими зобов'язаннями і шлюб скріплює спільний бізнес.
  • За характером і темпераментом Діва і Козеріг дуже схожі один на одного, але саме завзятість, претензійність, повільність стануть перешкодою у відносинах. Партнери почнуть шукати недоліки у спілкуванні, замість того щоб підкреслити достоїнства.
  • Навряд чи союз з Водолієм зможе стати прикладом гармонійних відносин. Емоційна мінливість Водолія вподоби врівноваженого та спокійного Коту. Тому він постарається уникнути відносин з особою, яка порушує його внутрішній мир і гармонію.
  • Діву і Риб притягує один до одного з перших хвилин знайомства. Вона потребує піклування та заступництво. А йому необхідно реалізовувати свої глибокі почуття, тому він зможе приділяти такій жінці максимальну увагу.

  Чоловік Діва-Кролик – це характеристика освіченого, інтелігентного, відкритого людини. Він може довго шукати свій ідеал жінки і через багато років розгледіти його в своїй давній подрузі або колезі. Це прекрасний люблячий батько і турботливий чоловік. Він стане справжньою знахідкою для жінки, яка вміє цінувати вірність, турботу і відвертість.

  Детальніше про чоловіка Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.