Діва в любові: секрети знака зодіаку і ознаки закоханості

Діви – це непересічні особистості, що народилися на початку літа з переходом в осінь. Вони відрізняються аналітичним складом розуму і тверезим поглядом на життя. Як ці розважливі люди ведуть себе в любовних відносинах?

Поведінка жінок

Ця особа рідко страждає від самотності, адже воно їй необхідно. Обережна і скромна дівчина може запаморочити голову своїм загадковим поведінкою, але так до кінця і не відкриється партнеру.

Жінки цього знаку зодіаку виглядають холодними і відчуженими, але насправді в їх душі вирують пристрасті. Від природи їм дісталося вміння відмінно стримувати емоції в будь-якій ситуації.

Краса Діви і здатність виглядати молодо навіть після тридцяти дозволила б їй міняти шанувальників як рукавички, але не всі затримуються з нею надовго. Занадто вже вона рассудительна, чистоплотна і педантична. Чоловікам важко витримувати таку дисципліновану, особистість. Закохавшись у Дівчину, треба мати багато терпіння, щоб відносини пішли в потрібне русло.

Дівчата Діви дуже розбірливі, вони скрупульозно підходять до вибору супутника життя. Адже знак Діви відноситься до земної стихії, а значить, в житті їм необхідний міцний фундамент і опора.

У любові Діви віддані своїм половинкам. Вони ніколи не зруйнують сімейне щастя догоду плотської пристрасті, і не заведуть коханця. Але самі теж ніколи не пробачать зради. Вітряним хлопцям нічого робити в їх оточенні.

У сексуальному плані – це не найбільш розкутий знак зодіаку. Чоловікові, який намагається завоювати серце Діви, потрібно набратися терпіння. Вступати в інтимні стосунки, вона не поспішає.

Їй потрібно грунтовно дізнатися партнера і почати йому довіряти перед сексом. Та й сам процес вона вважає лише способом зачати дитину. Діва не любить експерименти в ліжку.

Хто їй підходить?

Жінки Діви закохуються в тих, хто може підтримати їх інтереси і стиль життя. Це чоловіки, що володіють наступними характеристиками:

 • відповідальність;
 • економність;
 • інтелектуальна розвиненість;
 • господарність;
 • вірність;
 • терпіння.

Як завоювати?

Головне, що не потрібно робити у відносинах з дівчиною земної стихії – це використовувати лестощі. Діви бачать фальш у будь-якому прояві і визнають тільки щирі почуття. Награні слова їм ні до чого. Проблема у цих дівчат ще й у тому, що вони з працею проявляють свої почуття. І зрозуміти, що у них зародилася іскра по відношенню до представника протилежної статі, дуже складно.

Не варто квапити події, якщо людина хоче створити з Дівою довгострокові відносини. Їй потрібен час, щоб почати довіряти чоловікові.

Представниці знака не сприймають критику, хоча самі не проти критикувати. Щоб привернути увагу дівчини, можна зобразити слабкість і нездужання, вони тут же кинуться на допомогу.Варто пам'ятати, що втратити Діву можна, але повернути навряд чи вдасться. Вона надовго запам'ятовує образи і завжди пече всі мости.

Неправильно вступивши одного разу, можна поплатитися на все життя, позбувшись довіри цієї мудрої і злопам'ятною особи.

В шлюбі

Вона ніби створена для сім'ї: трудолюбива, господарча, милосердна. Діва любить виконувати домашні обов'язки, але часто робить це на шкоду своєму відпочинку. Чоловіки, схильні до иждивению, можуть сісти цієї благородної леді на шию. Адже вона ще й поблажливий до чужих слабостей. Для комфортного відчуття в сім'ї Діві потрібно відчувати в особі чоловіка міцний фундамент під ногами. Гроші не такі важливі, важливо розуміння і спільність цілей. Цих жінок не можна назвати меркантильними.

Якщо чоловік буде змінювати, Діва ніколи не пробачить. Але гарне до себе ставлення буде віддавати в трикратному розмірі.

Веде себе в шлюбі Діва практично ідеально, але чоловічої статі це часто надоїдає. Саме тому представниці земної стихії часто залишаються самотніми на все життя.

Сумісність з іншими знаками зодіаку

Найбільш відповідні партнери для цієї прекрасної особи – це Скорпіони. Розважлива Діва буде врівноважувати отруйний вдачу і критичність чоловіка Скорпіона. Непоганий партією також може стати чоловік Рак. В принципі, терплячі Діви можуть ужитися практично з будь-яким характером, головне, щоб у будинку був порядок. Найменше представницям земної знака підійде союз з Козерогом. Вони занадто вперті, і не йдуть на компроміс.

Характеристика чоловіка Діви

Сильна стать, народжений під цим знаком зодіаку, постійно робить розумову роботу: аналізує те, що відбувається, робить висновки, прораховує наперед всі можливі події.

Це якість частково може перейти й на романтичні стосунки. Хлопець Діва, перед тим як завести відносини, повинен упевнитися, що людина йому підходить. Багато в чому це заважає повністю розслабитися і віддатися почуттям. Можна сказати, що чоловік Діва ніколи не буває закоханий по-справжньому.

Прагматичність знака підводить чоловіка ще й у тому, що він не любить дарувати подарунки і влаштовувати романтичні сюрпризи. Як відомо, жінки негативно ставляться до цієї якості характеру.

Однак великим плюсом Діви є те, що якщо він і завів стосунки, то до партнерки буде ставитися з усією відповідальністю, ніколи не кине в біді.

У сексі це не самий пристрасний партнер. Інтимна близькість потрібна йому лише для задоволення основних потреб організму. Не варто чекати від нього романтики і марафонських ночей.

В сім'ї

Союз буде успішною лише в тому випадку, якщо жінка у відносинах буде володіти наступними якостями:

 • хазяйновитістю та любов'ю до приготування їжі, принаймні, бажанням навчитися цьому мистецтву;
 • ідеальною зовнішністю і фігурою, так як чоловік Діва – перфекціоніст у всьому;
 • любов'ю до дітей, адже Діви жадають продовження роду;
 • інтелект – ці чоловіки люблять поговорити про високе.

Якщо дівчина не володіє цими властивостями, їй краще не прикидатися тим, ким вона не є насправді. Чоловіки Діви володіють добре розвиненою інтуїцією і тонко відчувають фальш.

Для успішних стосунків з цим чоловіком потрібно слідувати певним правилам:

 • не квапити події і набратися терпіння;
 • не бути марнотратною;
 • не змушувати чоловіка ревнувати;
 • не фліртувати з протилежною підлогою, для Діви це непрощенна помилка.

Діва чоловік – складна мета, але гра варта свічок. Адже вірніше і уважніше ви нікого не знайдете.

Сильна стать цього знака одружується раз і на все життя. Але надто ретельний відбір може перешкодити йому знайти свою половинку. Раптом вподобана жінка не буде прибирати два рази в день? Тоді він почне пошуки заново, незважаючи на що нахлинув хвилю почуттів.

Якщо дівчина мрії все ж таки буде знайдено, то цей чоловік зверне для неї гори. Його дружині дуже пощастить, адже він завжди буде поруч – і в горі, і в радості. У відносинах з цим чоловіком важливо повагу до його особистого простору і його сімейним цінностям.

Кращим союзом для чоловічої статі знака земної стихії є різнобічні Близнюки і лагідні Риби. З цими дівчатами навряд чи виникнуть серйозні розбіжності і суперечки. А Діви не люблять конфліктів. Невдалим може виявитися союз з Водоліями. Вони занадто легковажні і люблять творчий безлад.

Детальніше про характер, народженого під знаком Діви, ви дізнаєтесь із наступного відео.