Як познайомитися з чоловіком?

Жінки створені для любові, сім'ї та збереження домашнього вогнища. Самотність пригнічує навіть найзапекліших кар'єристок, адже за маскою впливової особи завжди криється дівчинка, що мріє про чистої і щирої любові. На жаль, в сучасному світі все складніше знайти свою другу половинку в колі знайомих, а тому питання про те, як познайомитися з чоловіком стає все більш актуальним.

Основні правила знайомства

Реальність така, що скажений ритм життя молодих людей позбавив їх можливості розмірено прогулюватися вулицями і парками. Телефони та інші гаджети спрямовують наші погляди в інтернет-простір, у той час як реальна життя і люди проходять повз. Однак щоб першою познайомитися з хлопцем, досить просто озирнутися, відірватися від порожніх листувань і бути готовою впустити в своє життя щось нове і, безсумнівно, прекрасний.

Перше правило, що допомагає познайомитися з чоловіком для серйозних відносин, – бути готовою до знайомства. І мова тут йде в першу чергу про приведення себе в порядок, адже чоловіки, як відомо, люблять очима.

Етапи зовнішньої підготовки:

 • наявність правильного макіяжу;
 • підбір стильного одягу;
 • доглянутість волосся, нігтів і шкіри;
 • вдосконалення фігури.

Погодьтеся, доглянута жінка, впевнена в своїй привабливості – це вже половина успіху. Однак за цим успіхом варто багатоденна робота. Важливо тверезо оцінити свої переваги і недоліки, а також змиритися з останніми або змінити їх.

Варто відзначити, що зовсім необов'язково, а може бути навіть протипоказано перебувати кожен день з бойовою розмальовкою і локонами, закаменевшими від надмірного розпилення лаку для волосся. Відправити на далекі полиці шафи можна і ультракороткі вбрання, і незручні шпильки. Легкість – ось запорука природного жіночої краси. Природний, але акуратний макіяж, здорові волосся, зібрані в просту, але витончену укладання, свіжий манікюр і педикюр – прописні істини, здатні зробити будь-яку дівчину спокусницею сердець. Образ повинен легко і самостійно підтримуватися жінкою.

Другим правилом для знайомства можна вважати внутрішнє наповнення і стан дівчини. Рекомендується ознайомитися виключно в хорошому настрої і націленості на успіх. Прогулюючись по парку, не потрібно ховатися від світу за екраном смартфона і відвертатися від нього, надівши на вуха навушники. Відкрита для спілкування людина завжди знаходить його.

Та, звичайно, знайомство для серйозних стосунків найкраще спланувати, заздалегідь вибравши місце. Така підготовленість допоможе знайти з симпатичним хлопцем точки дотику і спільні теми для розмови. Можливо, для когось ідеальним місцем для знайомства стануть лекції та майстер-класи, модний клуб або ресторан, сайти знайомств, а, може, улюблений парк з дивовижної краси видами.

Дотримання вищевказаних правил допоможе виробити певний план дій, йти за яким можна невеликими кроками. Досягнення невеликих результатів допоможе з кожним днем наближатися до своєї мети і відчувати впевненість у собі.

Способи

Часи змінюються, і в минулому залишаються заводи і масові виробництва, заповнені молодими людьми. Наші мами і тата, бабусі і дідусі не думали про місцях знайомства, знаходячи свої половинки в сусідніх цехах і дізнаючись подробиці про них через знайомих. Сьогодні невеликі фірми не дають такого численного оточення, а тому шукати кохану людину припадає іншими способами. Втім, варіантів для цього більш ніж достатньо.

На вулиці

Вулиця – дивовижне простір, в якому можна зустріти тисячі людей з різними долями, характерами та уподобаннями. Сьогодні знайомство в її умовах можна зустріти нечасто.

Причини рідкісних знайомств на вулиці:

 • відсутність інформації про бажання або небажання чоловіка знайомитися з ким-небудь;
 • незнання сімейного стану;
 • відсутність інформації про спосіб життя і захоплення.

Дійсно, знайомлячись на вулиці, дівчата немов грають у рулетку, однак, від цього стає лише цікавіше, і викид адреналіну в цей момент по-дівочому рум'янить щічки. Крім того, можливо, саме на вулиці між жінкою і чоловіком може пробігти та сама іскра, а отже, важливо бути у всеозброєнні.

Розглянемо основні способи знайомства на вулиці.

 • Пильний погляд і обеззброююча посмішка. З подібним методом здатна впоратися навіть сором'язлива дівчина. Для його втілення в життя досить на кілька секунд прикувати свій погляд до вподобаної молодій людині і, ледь усміхнувшись, відвести погляд убік чи вниз. Активний молодий чоловік неодмінно розгадає тонкий натяк і буде готовий направити в бік дівчини відповідні кроки.
 • Багато дівчат не з чуток знають про те, що коли соромишся, навіть посміхнутися буває непросто, та й до того ж все буквально валиться з рук. Майстри знайомств і цей, на перший погляд, негативний момент пропонують повернути на свою користь. Пачка паперів, книги або пакет мандаринів, що випадково опинився біля ніг вподобаного хлопця, є непоганим способом знайомства.

Ввічливий чоловік завжди допоможе зібрати предмети, выроненные з рук. Дівчині в цей момент випаде серйозне завдання – зацікавити молоду людину за кілька секунд, мило і відкрито посміхнувшись, щиро подякувавши і запросивши свого спасителя в сусіднє кафе на чашечку кави.

 • Коли доводиться діяти спонтанно, завжди можна закликати на допомогу жіночу беззахисність. Чоловіки обожнюють відчувати себе героями, а тому навіть проста прохання показати дорогу може стати зародком для знайомства. Легка розгубленість в голосі і погляді допоможе розташувати «завойовника», а подальша подяку у вигляді чашечки гарячого напою продемонструє ініціативність.
 • Продовжуючи тему беззахисності, можна поекспериментувати зі знайомствами в негоду. Накрапає дощик дозволить ввічливо попросити сховатися під парасолькою обранця і щиро поговорити на інтимному відстані один від одного.
 • Хорошим варіантом для знайомства з любителем домашніх вихованців стане комплімент у бік його чотириногого друга. Чоловік, невимушено гуляє з собачкою, готовий приділити кілька хвилин незнайомці, а значить, все в руках дівчини.

Як можна помітити, вулиця – родючий ґрунт для знайомств. Освоїти її – справа нехитра, проте, для більшої впевненості психологи рекомендують програти можливі варіанти у дзеркала або з допомогою перехожих. Зустріч поглядами з незнайомцями, утримування їх на деякий час і відведення очей з легкою посмішкою – гарне тренування для відкриття себе світу.

На роботі

На жаль, багато самотні чоловіки і жінки присвячують своє життя роботі, забуваючи про відпочинок і знайомства. Втім, познайомитися з чоловіком можна, не відходячи від робочого місця. Забувши про стереотипи і сумних оповіданнях подруг, жінці слід спробувати своє щастя, адже, можливо, саме той приємний молодий чоловік із сусіднього відділу здатний стати ідеальним супутником життя. Крім того, працюючи в одній компанії, можна з легкістю дізнатися сімейний стан і уточнити, чи є дитина у майбутнього обранця.

Знайомство на роботі психологи рекомендують проводити за кількома найбільш сприятливим сценарієм.

 • Так, запримітивши новачка в колективі, можна допомогти їй освоїтися або провести невелику екскурсію по офісу. Спілкування при цьому повинно бути легким і ненав'язливим.
 • У тому випадку, коли обранець працює в компанії досить довго, жінка сама може попросити про допомогу. Можливо, це будуть робочі моменти або банальна лагодження комп'ютера.
 • Прекрасною можливістю для знайомства є корпоративи. Саме тут можна оцінити чоловіка в неформальній обстановці і показати себе у всій красі. Психологи радять не соромитися показувати свою зацікавленість. Спільні танці або один столик – все це може допомогти зблизитися.
 • Познайомитися і обмінятися парою фраз можна в ліфті і на обідній перерві. Підсісти до колеги за один столик – хороша можливість відволіктися від робочих моментів і насолодитися приємною компанією.

Безумовно, спільна робота є відмінною основою для побудови спілкування, однак, намагайтеся якомога менше торкатися робочі моменти, обмежуючись веселими і невимушеними темами. Фахівці у сфері спілкування між чоловіками і жінками вважають спільну діяльність однієї з прекрасних можливостей налагодити контакти.

У спортзалі

Багато дівчат все частіше скаржаться на відсутність чоловіків, які ведуть правильний спосіб життя і не мають шкідливих звичок. Звичайно, насправді все не так, як здається. «Правильні» майбутні обранці існують, однак, шукати їх доведеться не в кафе і барах, а в тренажерному залі.

Спортзал – місце, де збираються позитивні молоді люди і дівчата, які люблять себе і своє тіло. Деякі з них приходять виключно на тренування, інші – в теплу дружню обстановку. Прийшовши туди вперше, слід уважно озирнутися і зрозуміти, до якої категорії відноситься ваш обранець. Завсідник з задоволенням буде розповідати про тренажерах і проводити екскурсію по спортзалу, в той час як людина, що приходить тільки для занять, не буде витрачати на це час, а значить, завести бесіду з ним буде дещо складніше.

Варто відзначити, що в будь-якому випадку важливо виглядати стильно й акуратно. Дівчина, яка бажає познайомитися на тренуванні, повинна:

 • подбати про охайній зачісці, якій не страшні фізичні навантаження (стильний пучок, кінський хвіст, гарна коса);
 • зробити легкий макіяж за допомогою туші і блиску для губ, відмовившись від тональних засобів;
 • вибрати зручну і красиву спортивну взуття;
 • підібрати стильний спортивний костюм, здатний вдало замаскувати деякі недоліки фігури.

Таким чином, жінка на тренуванні не повинна припиняти залишатися жіночною, адже це завжди притягує чоловіків. Втім, бойовий макіяж і укладання тут будуть зайвими і тільки потішать чоловіча стать. Отже, коли зовнішня сторона готова, слід збагатити свій внутрішній світ парочкою спортивних термінів, назвами тренажерів та їх функціями. Будучи «в темі», жінці легко почати розмову з «об'єктом обожнювання», продемонструвавши свій інтелект. Як зазначалося фахівцями у сфері знайомств, бувалі спортсмени не люблять докучливих новачків, а тому важливо не бути невмілою білою вороною.

Коли тренажери та їх призначення вивчені, можна ненав'язливо просити допомоги у обранця, наприклад, для підстраховки, піднімаючи великі ваги. Практично кожному чоловікові приємно допомагати жінкам. Просити про допомогу часто не варто, інакше молодий чоловік швидко розкусить ваш план. Крім вивчення предметів для тренування, незайвим буде отримання інформації про дні відвідування чоловіка. Дізнатися про це можна з перших вуст, однак, при відсутності зручного моменту найрозумніше уточнити в адміністратора.

Психологи закликають не приділяти надто багато уваги чоловіка, забувши про первісної мети – потренуватися. Поговорити на легкі теми можна і на біговій доріжці. Варто відзначити, що вперше заговорити з молодою людиною допоможе відсутність гаджетів і навушників у вухах, огороджувальних від навколишнього світу. Зосередженість і увагу допоможуть вловити імпульси, які виходять в бік вас від чоловіків.

В інтернеті

Коли скромність або відсутність підходящих чоловіків пригнічує жінку, вона вирушає на пошук своєї мрії в інтернет. На сьогоднішній момент є кілька майданчиків для знайомств:

 • сайти знайомств;
 • соціальні мережі.

Кожна площадка при цьому має свої плюси і мінуси. Так, сайти знайомств забезпечують:

 • великий вибір заінтересованих партнерів;
 • детальну анкету з мотивами знайомства;
 • зручне місце для віртуального спілкування, компліментів і подарунків по листуванню.

Недолік же тут криється в достовірності інформації та неможливості перевірки, адже, як правило, обранець з сайту не має спільних знайомих з жінкою. На жаль, випадки з вигаданими іменами і приховуванням сім'ї нерідкі.

Переваги соціальних мереж для знайомства:

 • докладна інформація про людину;
 • наявність спільних друзів і знайомих;
 • можливість простежити зміни на сторінці протягом тривалого періоду часу.

Втім, знайомлячись ВКонтакте, Однокласниках або Инстаграме, також можливі невдачі, так як не у всіх випадках сторінка обранця може розкривати його прагнення і націленість на знайомство. Так чи інакше, знайомитися варто, а значить, важливо дізнатися пару секретів зваблювання в інтернеті. Головний і ключовий момент – вдале фото. Під гарною фотографією розуміють гарний кадр, не оброблений фільтрами і достовірно показує всі достоїнства зовнішності. Погляд за нього повинен «зачепитися», адже сайти знайомств сповнені красивих конкуренток.

Коли фото зробило свою справу, і обранець готовий почати спілкування, пора згадати про оригінальності. Так, відповідаючи на питання односкладовими фразами, можна легко втратити інтерес співрозмовника, в той час як листування під девізом «оригінально» спонукає написати в соцмережах знову і знову. Крім того, важливо не забувати робити компліменти і помічати цікаві особливості, адже в інтернет-просторі зробити це набагато простіше.

У коледжі

Ще одне місце для реальних зустрічей – навчальний заклад, будь то університет, школа чи коледж. Сьогодні чоловіки отримують декілька вищих освіт, а тому, навчаючись, можна зустріти не тільки «сопливого» одногрупника, але і солідного чоловіка. Не даремно адже навчальні роки називають кращі роками життя, а тому пора приступати до знайомства з молодими людьми.

Місця для знайомства в коледжі:

 • аудиторія;
 • бібліотека;
 • їдальня;
 • студентський клуб;
 • студентська дискотека.

Легше і простіше за все почати спілкування в аудиторії. Красунчик з потоку, самотньо сидить за столом, – це прекрасний привід скласти йому компанію. Присівши поруч, важливо не забути представитися і запитати що-то з приводу лекції або запасну ручку. Знайомство розпочато, а продовжити його можна буде вже за інших обставин.

Так, збираючись підкріпитися після важких пар, слід придивитися до столиків. Можливо, новачок обідає один і дуже чекає приємній компанії, якою може стати дівчина. Побажання приємного апетиту, обговорення приготовлених страв і легкий флірт – все, що потрібно для твору гарного враження.

Бібліотека – місце, де можна зустріти скромного і порядного інтелектуала. Обстановка тут ніби спонукає до знайомства, адже тисячі книг мешкають на полицях, а знайти потрібну практично неможливо. Попросити про допомогу у її пошуку – непоганий початок. Подякувавши за допомогу і сівши з книгами навпроти хлопця, можна зрідка кидати зацікавлені погляди в його бік.

Звичайно, не кожен скромний юнак готовий до знайомства, а тому веселіше і швидше знайомитися зі сміливими людьми, наприклад, записавшись в студентський клуб. Бурхливе студентське життя відразу ж накриє виром подій, спілкуванням із новими людьми, друзями, симпатичними КВНщиками і просто позитивними хлопцями.

У транспорті

Ще одне цікаве знайомство, про який можна буде розповідати друзям і знайомим, – в транспорті. Щодня, перебуваючи в автобусі і в метро в один і той же час, можна з подивом помітити одних і тих же людей і того красеня з навушниками у вухах. Познайомитися з ним нескладно, якщо в потрібний момент зловити його погляд і посміхнутися. Можливо, саме цієї посмішки він чекає вже давно, а тому боїться зробити перший крок. Говорячи про кроки, можна ненароком наступити на ногу обранцеві в натовпі, а потім, піднявши погляд, повний провини і співчуття, вибачитися і мило посміхнутися.

Перевіреним способом може стати прохання про допомогу. Відкрити або закрити вікно, підняти на сходинку важку сумку – все це так складно для тендітної дівчини і так легко і приємно для сильного молодого людини. Відповідна подяку і чарівна посмішка стануть початком нового знайомства.

Варто зазначити, що нерідко такі знайомства не виходять за межі транспорту, адже молода людина може просто посоромитися і не попросити номер телефону. Парочка готових візиток, чекають своєї години в кишені, – порятунок знайомства. Передайте картку молодій людині перед виходом з транспорту, і відповідний дзвінок не змусить себе чекати.

В кафе

Розслаблена обстановка панує в кафе і різного роду барах і пабах. Приємна музика, легкі напої і смачна їжа потребують доповнення у вигляді живого спілкування.

Найпростіший варіант – підсісти за столик або барну стійку до обранця і заговорити про приємної музики. Для більш сміливих дівчат підійде запрошення на танець, яке ввічливий чоловік ніколи не відкине. Йдучи з кафе, незайвим буде залишити візитку симпатичного хлопця і продовжити спілкування в більш спокійній обстановці.

Враховуємо вік

Юний вік – величезна перевага для дівчат перед жінками за 40 років. Легкий характер і мінливість поглядів розширюють коло ідеальних обранців. Однак і відбулися солідні дами гідні того, щоб знайти своє щастя.

Місця знайомства для жінок в 45-50 років:

 • танці;
 • спеціальні секції та арт-кафе.

Можливо, шанувальники тут виявляться чоловіками у віці далеко за 30, на 5 і більше років старше, однак, швидше за все, це будуть виховані і гідні чоловіки.

Поради психолога

Психологи впевнені в тому, що сьогодні жінка без праці може познайомитися з чоловіком, якщо буде налаштована на позитив і не зациклена на знайомстві.

Прості істини від фахівців:

 • бути щирою;
 • не розкривати всі карти при першому знайомстві;
 • не бути зацикленою на постійному пошуку партнера;
 • вміти робити компліменти і ненав'язливо надавати знаки уваги.

У наступному відео вас чекають чотири способи познайомитися з чоловіком в громадському місці.