Як знайти свою любов на сайті знайомств, на вулиці, в кафе, клубі, відрядженні, фітнес-центрі? Де знайти справжню любов, кохання всього життя: перелік місць для знайомства поради

Як і де знайти справжню любов?

У наш час стало популярним виходити заміж досить пізно, заводити дітей після 30 років. Ми прагнемо до розвитку, і все частіше дивимося на те, як ведуть себе люди, що живуть за кордоном. Тому багато хто з молодих дівчат не поспішають виходити заміж для того, щоб прати шкарпетки, готувати борщі. Всі хочуть отримати гідну освіту, зайняти на роботі пристойну посаду, і тільки потім замислюються про створення сім'ї. Але де знайти справжню любов? У цій статті ми спробуємо підказати, де шукати обранця.

Де знайти справжню любов: місця для знайомства

Особливо часто це питання виникає серед молодих дівчат, у яких є освіта, вони досить успішні, мають певну роботу, коло знайомств постійний. Таким чином шанс познайомитися зі своїм обранцем на роботі або вибрати його серед друзів, досить низький. Тому що всі один одного знають і знайомі. Де шукати потенційних женихів?

Особливості знайомств у різних місцях:

 • Ще в дев'яностих роках вважалося, що познайомитися на вулиці або в транспорті це нічого страшного і цілком нормально. Але зараз змінилися стандарти життя, а також вимоги дівчат до своїх обранців. Справа в тому, що більшість успішних і самодостатніх чоловіків пересуваються на авто, і дуже рідко їх можна зустріти в громадському транспорті. Відповідно шукати заможного або відбувся чоловіка на вулиці, в принципі, безглуздо і марно. Дуже невисокий шанс, що чоловік вийде на прогулянку або ж буде їхати в громадському транспорті через поломку свого автомобіля. Звичайно, ніхто не виключає подібних варіантів, але безпосередньо шукати свою любов на вулиці не має ніякого сенсу.
 • Можна познайомитися з реалізованим чоловіком в кафе, під час ланчу. Дійсно, під час обіду в найближчих кафе, біля бізнес-центрів, величезна кількість чоловіків, які прийшли перекусити або поспілкуватися зі своїми бізнес-партнерами. Познайомитися з таким чоловіком під час обідньої перерви можна, але ймовірність успішного знайомства становить лише кілька відсотків. Справа в тому, що багато чоловіків не дуже налаштовані під час свого обіду заводити подібного роду знайомства або спілкуватися щодо побачень. Тому немає сенсу щодня ходити в подібні заклади, якщо ви не працюєте. Якщо ви працюєте в якомусь з найближчої бізнес-центрів, дійсно, можна ходити в найближчі кафе та ненав'язливо доглядати собі майбутніх обранців. Можливо, таке знайомство закінчиться чимось хорошим.
 • Одними з хороших варіантів є знайомство у фітнес-клубах. Зараз багато чоловіки стежать за собою, тому після роботи вирушають у фітнес-клуби. Придбайте абонемент у фітнес-клуб, який коштує недешево. Купуючи дорогий абонемент, ви робите ставку на успішність чоловіка. Чим вище статус закладу, тим більш пристойні чоловіки туди ходять. Відповідно необхідно вибрати час для відвідувань. Зазвичай успішні, що відбулися чоловіки хочуть туди після роботи, тому найоптимальнішим часом є 20:00-22:00 годин.
 • Не варто під час тренування приставати до чоловіка і намагатися з ним познайомитися. Намагайтеся його не відволікати, тому що дуже часто на бігових доріжках або під час виконання силових вправ, чоловіки слухають музику, точно також як і жінки. Оптимальний варіант — заговорити з потенційними обранцем під час перепочинку, коли людина п'є воду. Можна запитати все про тренажерах або про те, яким же чином чоловік домігся такого красивого тіла, зробити йому ненав'язливий комплімент.
 • Знайомства в клубах. Дуже не радимо знайомитися в подібних закладах для серйозних стосунків. Справа в тому, що багато чоловіків в таких клубах для того, щоб зав'язати знайомство на одну ніч, шукають випадкового, різноманітного сексу, або ж просто зустрічаються з бізнес-партнерами, щоб розважитися або для створення якихось більш тісних відносин, які допоможуть досягти успіху в бізнесі. У більшості випадків у клубах знайомляться утриманки, а також дівчата, які шукають легкої наживи, і хочуть чудово провести вечір з плавним продовженням у ліжку. Якщо вас подібне ставлення не влаштовує, рекомендуємо не витрачати свій час на клуби, дискотеки. Знайти щось вартісне там — велика рідкість.
Щаслива сім'я

Як знайти свою справжню любов на сайті знайомств?

Як же бути молодій дівчині, якщо вона не планує ходити у фітнес-клуб або час з 20:00-22:00 для неї не дуже зручне? У такому випадку рекомендуємо все ж звернутися на сайти знайомств.

Тонкощі спілкування на сайтах знайомств:

 • Зараз величезна кількість подібних сайтів, де чоловіки залишають свої анкети. Варто відзначити, що шанс зустріти пристойного чоловіка не такий високий, як здається насправді. Справа в тому, що багато чоловіків, які хочуть сексу, і шукають собі постійних коханок, також вказують у графі «Для серйозних відносин».
 • Насправді таким чином вони хочуть підчепити пристойних дівчат для постійних сексуальних відносин. Відповідно серед 100 чоловіків, в анкетах яких зазначено, що вони шукають серйозні стосунки, пристойних і самодостатніх чоловіків всього лише 10%. Тому шанси знайти справжню любов не так високі, як здається на перший погляд.
 • Не варто засмучуватися, розчаровуватися, і слухати все що вам розповідають. Необхідно в першу чергу зустрітися з чоловіком, подивитися на його поведінка, одяг, як він одягнений говорить, яким чином спілкується. Тільки після цього можна робити висновки про якийсь спроможності чоловіки.
 • На сайтах знайомств велика кількість пікаперів і людей, що шукають випадкові зв'язки. Від них нікуди не дітися. Їх основне завдання — спокусити жертву, переспати з нею і розірвати будь-які стосунки. Намагайтеся не потрапляти в мережі таких чоловіків. Більш-менш досвідчені дівчата відразу обчислюють таку категорію серед чоловіків, тому що вони чарівні і привабливі, гарно розмовляють, добре одягаються, при цьому дуже багато уваги приділяють собі. Це свого роду альфа-самці, завдання яких заманити дівчину в ліжко.
 • Тому, якщо перед вами чоловік з гарною зачіскою, хорошими манерами, непоганий одягом, легко спілкується, знаходить спільну мову, часто робить компліменти, можливо перед вами пікапер. Не поспішайте розслаблятися і погоджуватися на бесіду в більш інтимній обстановці.
 • Походіть на побачення кілька разів. Зазвичай після першого або другого побачення пікапери, розуміють, що не отримають сексу на першому побаченні, більше не дзвонять або пропадають.
Спілкування на сайті знайомств

Не шукайте красенів, а також чоловіків з витонченою фігурою, красивою одягом і зі стильною зачіскою. Тому подібного роду представники сильної статі зациклені на своїй зовнішності і дуже багато часу витрачають на приведення себе в порядок. Якщо ви не хочете жити з таким нарцисом і відчувати себе в тіні, радимо близько не знайомитися з подібного роду представниками чоловічої статі. Середньостатистичний чоловік виглядає не так як альфа-самець, у нього не так багато часу, щоб приділяти його більшу кількість своєї зовнішності.

Закохані

Як знайти справжню любов: поради

Багато хороших і вдалих відносин виходить з тих пар, яких знайомлять близькі або друзі. Дійсно, серед друзів може бути пристойну кількість успішних і самотніх чоловіків, можливо розпитайте своїх знайомих. Може у когось з них є ось такий друг чи товариш, можливо співробітник на роботі.

Поради:

 • Намагайтеся не відмовлятися від курсів підвищення кваліфікації, відряджень, якихось поїздок. Можливо ваша доля живе в іншому місті і ви весь час її уникаєте, відмовляючись від поїздки у відрядження.
 • Намагайтеся якомога більше часу проводити не в офісі, а перебуваючи в поїздках. Навіть якщо це поїздки громадському транспорті. Найчастіше спілкуєтеся, призначайте зустрічі зі знайомими і незнайомими людьми в кафе, ресторанах або звичайних кав'ярнях, де можна випити чашку смачної кави.
 • Як не дивно, останнім часом такі заклади стали дуже популярними. Туди заходять чоловіки випити кави і просто провести кілька хвилин у спокійній обстановці. Обов'язково знайдіть декілька таких закладів, приходьте туди під час обідніх перерв.
Любов

Основна задача, яка стоїть перед вами, — навчитися любити себе. Якщо ви себе не любите, то вас точно ніхто не полюбить. Жінка, яка шукає чоловіка і хоче привернути його увагу, має бути гармонійною, доглянутою, а також самодостатньою. Ніколи не погоджуйтеся на роль запасного варіанту. Ви гідні кращого, пам'ятайте про це.

ВІДЕО: У пошуках кохання