Поради по вихованню дитини Водолія

Якщо в сім'ї з'явилася дитина Водолій, то може виникнути багато питань по його вихованню. Як знайти підхід до непростого характеру дитини? Про те, що відрізняє народжених з 20 січня по 19 лютого, на стику самого холодного зимового місяця і такого неоднозначного провісника весни, ми детально поговоримо в цій статті.

Загальна характеристика

Водолій – складний для розуміння у наших стандартних уявленнях знак. З дитиною буде непросто, але цікаво. Зате всі ваші вкладені в його розвиток зусилля окупляться. З такою дитиною не буде працювати класична система, прищеплювати послух дорослим. Не варто прагнути до абсолютного підпорядкування, адже такої особистості потрібна досить велика ступінь свободи для усвідомлення і вираження своєї індивідуальності.

Він неухильно прагне в майбутнє, постійно готовий змінюватися, всередині нього кипить безліч ідей, за якими оточуючим складно встигати. Для них характерно невтомне прагнення до всього нового і незвіданого, потреба розвиватися по-своєму, висока розумова і фізична активність, незалежність суджень і наявність власної точки зору.

У школі дитина Водолій буде добре вчитися багато в чому завдяки своїм природним даним. Щоб порадувати батьків, він може стати хорошистом, але глибокі знання буде проявляти лише в тих областях, які будуть йому цікаві.

Проблеми можуть виникнути з дисципліною, адже маленький мислитель не визнає жодних правил і авторитетів.

Добре, якщо вам попадеться мудрий і демократичний вчитель, який не буде заганяти дитини в жорсткі рамки, а дозволить йому деяку самостійність у розвитку в межах його індивідуальних можливостей.

Серед однокласників Водолій може стати популярним активістом, так і спокійним спостерігачем. У будь-якому випадку його лідерство буде, швидше, неформальним. Він не прагне до зовнішніх атрибутів успіху і влади. Для нього важливіше спокій і гармонія навколо. Чутливо реагуючи на емоції і настрої оточуючих, він може діяти тільки в досить спокійній і психологічно комфортній обстановці. Тому підготуйтеся заздалегідь до того, що вашій дитині знадобиться відокремлений куточок або навіть окрема кімната для виконання домашніх завдань.

Дитина Водолій – це стріла, спрямована вперед. Вам не варто лякатися цього і задаватися питаннями про те, чи зможете ви дати відповідне виховання такому маленькому незвичайного людини зі складними задатками. Куди буде направлений вектор його особистості, залежить саме від вас.

Хлопчик Водолій

Мабуть, це найбільш яскраві індивідуалісти серед знаків зодіаку, провідники нових ідей, дуже живі і завжди товариські. Вони не стануть відомими, але незмінно запропонують своє бачення, рішення і шлях. Щоб схилити дитини на свою сторону, вам доведеться пояснити все логічно, залишаючись на стороні розумної дисципліни і правил життя. Тоді Водолій сам зрозуміє обґрунтованість таких вимог, продиктованих життям.

У вашого сина точно не буде проблем зі спілкуванням. У колі друзів він не загубиться, міцно зайнявши позицію поборника рівності і справедливості для всіх. Поряд з такою дитиною, за його власним світовідчуттям, має бути добре і комфортно всім.

Визначальна стихія повітря в знаку дає дитині Водолію тягу до створення і втілення творчих ідей. Його також притягують всі аспекти внутрішнього духовного життя людини. Привабливі для допитливого розуму різні галузі науки, сучасні технології і техніка, програмування.

Не чекайте компліментів від свого сина Водолія, він, швидше, покаже свою любов через невеликі приємні знаки уваги: букетик квітів або вірш власного твору.

Велику частину часу він проводить з друзями, але не менше задоволення він отримує і від часу, проведеного в колі сім'ї.

Незважаючи на всі ваші спроби успішного співробітництва, в один момент ваш син раптом перестане бути милим, розумним, товариським: підліток починає негативно реагувати на поради і критику і всі ваші спроби виховної діяльності сприймає з погано прихованим сарказмом. Так проявляється його волелюбна особистість, потреба в індивідуалізації, вираженні себе. Це черговий етап у розвитку маленького Водолія. Намагаючись обмежити в цьому дитину, ви, швидше за все, тільки нашкодите вашим довірчим відносинам.

Будьте поблажливіші, дозвольте юному Водолію здійснити свої помилки. Головне, створити в дитини відчуття, що ви поруч і готові допомогти, але тільки коли він сам про це попросить. І звичайно, не забудьте змалювати синові межі суспільних норм. Розтлумачте в ненав'язливій формі, що таке припустиме і неприпустиме поведінку.

Дівчинка Водолій

Дівчинка Водолій також прагне до свободи у всіх її проявах, а також до отримання яскравих життєвих вражень. Вона немов колекціонує різні хобі: захоплення змінюються одні за іншими. Не бійтеся поверховість: так вона шукає себе. В один місяць ваша дочка може зачитуватися книгами про учня чарівної школи Хогвартс, а на наступний скаже, що хотіла б зайнятися малюванням – майже нічого неможливого для неї немає.

У дівчинки Водолія немає проблем у спілкуванні. Вона завжди знайде компанію по душі або збере навколо себе однодумців. Не дивуйтеся, що це будуть діти з абсолютно відмінними від вашої дитини поглядами і з різних соціальних шарів. Дівчатка Водолії не визнають більшість звичних нам соціальних норм, в тому числі і такі, як поділ людей на раси або класи.

Вашій дочці легко дається спілкування на різноманітні теми. Вона швидко заводить нові знайомства і з радістю підтримує розмову. Часто дівчинка Водолій стає ідейним натхненником, талановито розповідає вигадані історії, тому до неї тягнуться люди. Вона і сама обожнює і цінує своїх друзів.

Не менш важлива якість вашої дочки – сострадательность. Вона з ніжністю ставиться до батьків, готова дбати про братів і сестер. Відгук у її доброї душі знаходять і брати наші менші. З великим піднесенням ваша дочка буде захищати несправедливо гноблену подружку або навіть може мріяти про створення заповідника, притулку для тварин. Підтримуйте в ній ці душевні пориви, навіть якщо вони не зовсім збігаються з вашими власними поглядами на життя. Настільки безпосередня доброта в наші дні – величезна рідкість.

Ваша дитина має ще одну чудову особливість: з ранніх років дівчина Водолій вже знає, чим буде займатися. Вона читає книги і дивиться фільми про обраному напрямку діяльності, яка, до речі, може бути вельми незвичайною: від бажання стати актрисою або письменницею до професії архітектора або математика. Слід відзначити і її гарне почуття стилю. Ваша дочка буде небайдужа до красивою одязі, при цьому не завжди слідуючи останнім тенденціям моди.

Не забувайте: у Водоліїв власний погляд на все.

Враховуємо східний гороскоп

 • Водолій-Щур – дитина з високими інтелектуальними здібностями, який має хист до написання книг.
 • Водолій-Бик – чутлива натура, яка відрізняється терпимістю і спокоєм у вирішенні важливих питань.
 • Водолій-Тигр – завбачливий і розумний представник.
 • Водолій-Дракон – у міру самокритична дитина, яка бачить не тільки достоїнства, але й недоліки.
 • Водолій-Змія – малюк, який володіє містичними здібностями.
 • Водолій-Кінь – дитина з явними лідерськими якостями.
 • Водолій-Кролик – відданий товариш і друг, має схильність до журналістики.
 • Водолій-Коза – таємничий і вередлива дитина.
 • Водолій-Півень – егоїстичний дитина, яка думає тільки про себе.
 • Водолій-Собака – інтелектуал, який добре вчиться.
 • Водолій-Мавпа – досить стриманий дитина.
 • Водолій-Свиня – маленький представник, відрізняється розумом і врівноваженістю, який завжди буде досягати успіху.

Як виховувати?

Не варто забувати і про поєднання знаків зодіаку батьків і дитини. Так, пихатій папі Леву або ґрунтовної мамі Козерогові часто складно буде зрозуміти свого підлітка Водолія. А якщо батько дитини – Овен, то періодично повторюваних сутичок не уникнути. Вдалим збігом обставин буде, якщо хоча б один батько в сім'ї народжений під знаком Раку: представники цього зодіакального сузір'я прекрасно знаходять контакт з Водоліями.

Дитина Водолій вже володіє вродженою мудрістю. Він здатний всіх розуміти і приймати альтернативні умови дій. Але і розраховує на аналогічне ставлення до себе. Від вас будуть потрібні терпимість, відсутність обмежень з внутрішнього, особливо духовної, свободи і вибору життєвого шляху. Іноді буде незрозуміло, хто кого виховує: ви свою дитину або він вас. І це цілком закономірно: у дитини Водолія з його особливою глибиною осягнення речей навіть в ранньому віці є чому повчитися.

Активно пізнаючи світ, діти, народжені під знаком Водолія, часто спантеличують дорослих складними питаннями. Ви повинні бути готові до того, що неможливо знайти однозначні відповіді для них. Відмахнутися від дитини стандартними формулюваннями не вийде – для нього важливо зрозуміти саму суть речей і понять. Натомість, витративши трохи часу на серйозні і грунтовні пояснення, ви придбаєте в особі дитини захопленого слухача і довіряє вам одного.

Етапи виховання Водолія не завжди будуть йти послідовно і гладко. У якісь моменти вам здасться, що підліток зовсім відбився від рук. Так дають про себе знати нові етапи дорослішання маленької людини. Ваш син може почати порушувати встановлені в родині правила, дочка буде замикатися в собі на недовгий час або почне слідувати неформальним напрямами в зачісці та одязі. У цьому випадку варто продемонструвати щире спокій і мудру поблажливість. Навіть якщо у вашій душі кипить вулкан емоцій, не показуйте свого обурення і обурення. Дитина повинна відчувати вашу впевненість. Ви для нього та тиха і спокійна гавань, куди він завжди може прибитися після чергових ексцентричних пошуків істини.

Багатьох батьків змушують хвилюватися такі риси особистості маленького Водолія, як: впертість, стихійність мислення, непередбачуваність, самовпевненість. Не будемо називати їх негативними рисами характеру. Сприймайте це просто як особливості особистості дитини. У ваших силах перетворити їх на сильні сторони майбутньої неординарної особистості.

Вибираємо ім'я

Для багатьох з нас вже не секрет, наскільки важливим моментом є вибір імені для майбутньої дитини. Хтось вибирає ім'я за жеребом, хто покладається на поради родичів, інші враховують східний гороскоп. Зовсім очевидно, що характер народжених у рік Собаки, відрізняється від тих, хто народився під впливом року Півня або Кабана. Підійти зважено і відповідально до цього рішення вам допоможе знання енергетики року народження вашої дитини і його поєднання з зодіакальним знаком.

Отже, 2019 рік буде ознаменований щасливою подією у вашому житті – народженням нового члена сім'ї. Ось щось спільне, що об'єднує людей, народжених у рік Свині: м'якість, доброта, відповідальність, працьовитість і цілеспрямованість. Дитина, народжена в цей рік, буде хорошим сім'янином незалежно від статі. Він не побоїться труднощів і негараздів на життєвому шляху. Хороші співрозмовники і вірні товариші, вони притягують до себе увагу людей і легко стають центром будь-якої компанії.

Дівчаткам, народженим в цей рік, підійдуть імена: Анна, Валерія, Вікторія, Василина, Дарина, Євгенія, Інна, Ірина, Христина, Ксенія і Світлана.

Хлопчикам Водоліям успіх принесуть імена: Антон, Володимир, Давид, Денис, Данило, Єгор, Іван, Ілля, Кирило, Максим, Мирослав, Микола, Роман, а також Тарас і Юрій.

Детальніше про дітей Водоліїв ви дізнаєтесь із наступного відео.