Характеристика жінки-холерика в різних сферах життя

Людей поділяють за чотирма типами темпераменту: меланхоліки, флегматики, сангвініки і холерики. Треба сказати, що в чистому вигляді вони практично не зустрічаються. Наприклад, флегматик в якихось ситуаціях цілком здатний буває проявити властивості холеричного темпераменту. Але перевага одного типу в характеристиці особистості можна визначити. Загалом, темперамент не впливає на здібності, він лише визначає можливості вирішення життєвих завдань. Деякі з легкістю переходять бар'єри, існують труднощі.

Що стосується жінок, то завдяки гнучкості нервової системи, нестабільності гормонального фону, деякі характеристики темпераменту у них можуть проявлятися набагато яскравіше, ніж у чоловіків. Особливо це відноситься до жінок з холеричним типом, який характеризується швидкістю дій, різкими перепадами настрою. Яка ж дівчина-холерик у різних сферах життя?

Опис характеру

Розглядаючи характеристику жінок-холериків, з основних рис варто виділити наступні:

 • володіють високим ступенем психічної активності, різкими і енергійними рухами, стрімкістю, але імпульсивністю;
 • їм притаманні нетерплячість і нестриманість у будь-якій сфері, дратує монотонна діяльність;
 • запальні, але відхідливі;
 • із-за схильності до швидкої зміни настрою вони енергійні, але можуть швидко втратити інтерес до процесу;
 • азарт, захопленість і швидка навченість до різнобічним дисциплін виділяють їх як ерудитів;
 • володіють умінням справлятися з ситуацією в критичних моментах та нейтралізувати конфлікти;
 • енергійність дає можливість управляти відразу декількома різними справами;
 • для них характерні сміливість, твердість і рішучість;
 • такі особистості – хороші оратори: вміють швидко і пов'язано говорити;
 • миттєво остигають до нецікавим проектів.

В загальних рисах дівчину-холерика можна визначити як яскраву і амбітну особистість. Якщо така людина бачить вигоду у проекті, то буде проявляти активну ініціативу до справи.

Можна з упевненістю сказати, що холерик – це типовий екстраверт. Активно взаємодіє з оточенням і завжди проявляє лідерські задатки. Товариський, відкритий до всього нового. Віддає перевагу великі компанії і заходу. В реальності навряд чи можна зустріти холерика-інтроверта – це зовсім несумісне поєднання. Особистість замкнута і нетовариська не може ховатися в образі імпульсивного і активної людини з бурхливим холеричним темпераментом.

Відповідні професії

Успіх холерика чекає в професіях, пов'язаних з налагодженням зв'язків і контактів. Йому також необхідно відчувати схвалення його діяльності та інтерес до роботи, інакше від сірості та буденності буде страждати працездатність.

З жінки з холеричним типом темпераменту вийде прекрасний керівник, так як їй притаманні стійкість до стресу, бажання досягати поставлених цілей. Така особистість легко навчається і поглиблюється в витоки, якщо їй цікавий процес. Жінці-холерику більше підійдуть творчі професії, де треба багато контактувати: дизайнер, ведучий, менеджер, креативний фахівець, журналіст, блогер, підприємець. Основним моментом вибору є вільний графік. Лідерські якості і амбітність не дозволять визначати рамки для холерика-працівника.

Темперамент і любов

Лідерські якості жінка-холерик проявляє не тільки в професійній діяльності, але і в стосунках з людьми, партнером. Однак як домогосподарку вона себе не визначає, по праву вважаючи, що інакше життя пройде повз неї. Що стосується зовнішності, можна виділити інтерес до коротких стрижок, зручному одязі.

В партнерських відносинах жінка-холерик першої проявляє ініціативу. Вона не буде чекати прихильності: її характер буде спонукати її на активні дії. Нестриманість, запальність, якась неприборканість будуть визначати вибір. Холерической особистості притаманні також імпульсивність, яскрава виразність емоційних переживань, які штовхають її на постійні інтриги і зміну партнера. Приборкати таку жінку складно. Це можливо, якщо тільки вміти вгадувати її бажання і невдоволення.

Складні взаємини чекають жінку-холерика і чоловіка з меланхолійним темпераментом. Запальна дама здатна часто ображати тривожного меланхоліка. Та й два холерики швидше за все не уживуться. Їх сексуальні відносини, як правило, активні, але нетривалі.

Найкращий варіант партнерства можливий тільки зі спокійним і розважливим флегматиком. У таких відносинах у всіх сферах їх чекає успіх.

Переваги і недоліки

З якостей дівчини-холерика, допомагають у житті, можна виділити енергійність, захопленість, якусь одержимість цікавлять справою. Творча активність дозволяє їм досягти великих висот у різних галузях. Цим людям властиво довго тримати образу в душі. В силу того, що швидко забувають неприємний інцидент, вони здатні далеко зайти в своїх пошуках і досягти багато чого. Такі особистості здатні вивести з конфліктної ситуації без шкоди для сторін.

Однак їм притаманні недоліки характеру, які часом можуть безповоротно отруїти все життя. Раптово з'являються грубість, дратівливість і роблять з них нестерпних співрозмовників. В такому стані холерик-керівник перетворюється в жорсткого тирана. Прагнучи до домінування у всьому і вимагаючи беззаперечного підпорядкування, він чекає виконання всіх доручень. Через активності і здатності постійно рухатися холерик може просто втомитися, з-за цього нерідко трапляються емоційні зриви.

  Як спілкуватися?

  Щоб спробувати приборкати непокірну жінку-холерика, необхідно знати її особливості і вести себе відповідно:

  • Прямолінійність не дає нічого приховати. Проте слід розуміти, що у силу емоційної мінливості настрою умовиводи і таємниці можуть бути лише придуманим поривом настрою.
  • Намагатися не виводити її з себе і ні в якому разі не суперечити. Інакше може очікувати негативний шквал емоцій у бік можливого «супротивника».
  • Не треба тиснути термінами і попередженнями на працівника-холерика. У нього і без цього в роботу вкладена маса енергії. Краще зацікавити його і простимулювати.

  Про те, хто такий холерик, дивіться у наступному відео.