Сумісність Козерога з представниками інших знаків зодіаку

Люди, що народилися під знаком Козерога, терплячі та витривалі. Їх розум зазвичай називають «блискучим», що складно заперечити – ідеї у них народжуються майже з нічого. Відмінна риса знака – це наполегливість у досягненні поставлених цілей, заради яких вони здатні багато працювати і використовувати всі свої можливості.

Як правило, така поведінка помічається ще в дитинстві: вони ні за що не зупиняться, доки не одержать бажаного. Те ж саме стосується і любові – якщо Козеріг любить кого-то, то навіть нерозділене кохання його не зупинить. Час і сили підуть на спроби завоювання серця коханої.

Козеріг енергійний і практичний. Його стихія – Земля, а покровитель – Сатурн. Йому складно міняти свій уклад життя, він дотримується консервативних поглядів. Часто їм складно бути поблажливими до неналежним вчинків інших людей.

Сатурн

Характеристика знака зодіаку в любові

Що стосується любовних відносин, то в них багато розчарувань і сліз. Поширена проблема жінки Козерога – стриманість в своїх почуттях, яка може завадити відносинам, які передбачають самовіддачу і запал. Їх віддушиною стає робота або творчість, цьому сприяють їх риси характеру: самодисципліна, прагнення до самостійності, розважливість.

Матеріалізм не залишає їх навіть в любовних і романтичних стосунках.

Жінка Козеріг зовсім не проти любові, але на першому місці у неї стоїть розум. Незважаючи на зовнішню стриманість, жінки цього знака кипить сексуальність, тому вона може рано вийти заміж, але союз швидко розірветься, якщо чоловік не зможе їй дати того, що їй потрібно у відносинах.

Часто жінки, що належать цьому знаку зодіаку, шукають для себе нових партнерів, бажаючи ні в чому себе не обмежувати. Жінка Козеріг завжди йде вперед і вимагає того ж від свого партнера і дітей.

Чоловік Козеріг ніколи не зрадить і сам не пробачить зраду. Він може змінити тільки в тому випадку, коли в його планах стоїть розрив колишніх стосунків. Чоловік цього знака схильний до постійності, його не цікавлять інтриги і короткі романи. Вони потайливі і холодні, але розкриваються і стають романтичними у тому випадку, коли знайшли свою справжню любов.

Якщо цього не сталося, чоловік Козеріг навряд чи буде пристрасним і емоційним. У шлюбі він дуже надійний чоловік, з ним будь-яка жінка відчує себе в безпеці. Чоловік цього знака буде всіма силами захищати свою сім'ю від неприємностей, навіть якщо доведеться поступитися своїми інтересами.

Шлюб передбачається досить прохолодним, тому що чоловік знака Козеріг дуже стриманий. До старості він може захотіти подорожувати і веселитися. Його стосунки з дружиною стають доброзичливими і стійкими, але він до кінця життя залишається непробивною стіною.

Ідеальна пара

На ранньому етапі життя у Козерогів є можливість побудувати вдалий союз зі знаками стихії Земля, до якої вони самі ставляться: Дівами, Тільцями. Тільки Телець не повинен мати великі матеріальні вимоги, зобов'язаний бути працьовитим і справлятися з господарськими справами.

Діва повинна стати розрадою в будь-якій складній ситуації Козерога і брати за нього відповідальність. У більш зрілому віці найкращий шлюб цього знака складеться з Рибами або Скорпіоном.

Для жінки

Ваги

Обидва знака володіють розумом і розважливістю – як раз тими рисами, які здатні зробити союз міцним. Чоловікові Ваги дуже імпонує діловитість і наполегливість жінки Козерога, адже йому самому не вистачає рішучості у своїх діях. Терезам буде завжди цікава жінка цього знаку, в якій поєднується краса і холодність.

Жінка, народжена під знаком Козерога, лідер, і Ваги чоловік зовсім не проти цього, навпаки, йому подобається, що поруч із ним така сильна жінка. Ваг звикли вважати м'якими і пасивними, але з жінкою Козерогом їх поведінка стає іншим.

Чоловік починає проявляти силу характеру, намагаючись бути нарівні зі своєю супутницею.

Жінка Козеріг, навпаки, стає ніжніше і м'якше, переймаючи риси свого партнера. Поряд з мінливим і романтичним чоловіком Ваги жінка знака Козеріг може розкрити в собі жіночність і красу. Союз, що складається з цих знаків, якщо він переживе сварки і звинувачення, може стати дуже цікавим і принести щастя.

Телець

Козеріг і Телець, можна сказати, вже з юного віку поводять себе як дорослі люди. Якщо інші дозволяють собі дитячість і дурості, то люди цих знаків зодіаку розважливі не по роках, терплячі, все схоплюють на льоту. Представники повітряних знаків можуть порахувати Тільця і Козерога нудними, але це не так, просто їх стихія змушує до всього підходити грунтовно, їм властиво розсудливість.

Для жінки Козерога найкращий шлюб передбачається з Тельцем. Найчастіше союз, що складається з цих знаків, виявляється довготривалим. Вони обидва належать однаковою стихії, тому партнери розуміють один одного, поділяють любов до природи.

Чоловік і жінка Телець, Козеріг дуже практичні, цілеспрямовані, відповідальні та працьовиті люди. Те, що вони шукають, як раз знаходять один в одному – це стабільність, розміреність і комфорт.

Рак

Чоловік Рак з жінкою Козерогом можуть стати чудовою парою. Раку властива експансивність, він занурений у мрії, завдяки чому жінка, що належить знаку Козеріг, може перейняти від свого партнера цікаві ідеї. Рак допоможе жінці розслабитися, зарядить своєю чуттєвістю.

Обом знаків буде комфортно один з одним, тому що вони цінують надійність і стабільність, навряд чи коли-то в відносинах виникнуть сварки і нерозуміння. Союз, що складається з цих знаків зодіаку, можна зустріти дуже часто. Можна сказати більше: вони відмінно підходять один одному.

Між Раком і Козерогом утворюється взаємне тяжіння, тому вони розуміють один одного без слів. Регулярне спілкування зближує їх, переростаючи у щось більше. Їх головні цінності – комфорт, сім'я і дім. Життя людей таких знаків зодіаку размерена, у відносинах немає інтриг чи ревнощів, панує підтримка і взаєморозуміння.

Для них спокійне життя – ідеальна.

Діва

Поширений союз. У жінки Козерога і чоловіка Діви багато спільного. У партнера помічається цілеспрямованість, наполегливість на шляху до досягнення поставлених цілей, це як раз оцінить жінка, що належить знаку Козеріг. У партнерів однакові цінності – сім'я, традиції, комфорт, що робить знаки зодіаку сумісними.

Пристрасті у стосунках пари майже немає, зате складно побачити в якихось інших відносинах стільки дружби, розуміння і підтримки. Вони обидва вважають за краще спиратися на здоровий глузд, не схильні робити дурниці і йти на поводу своїх емоцій. Міцний союз гарантований, так як Діва і Козеріг мають схожі погляди на життя і вважають за краще проводити свій час у спокої і затишок у власному домі. Вони готові прикладати всі свої зусилля, щоб їм було добре в своєму гніздечку.

Козеріг

Людям такого знака властива обережність і підозрілість, тому важко передбачити, хто візьме на себе ініціативу в знайомстві або надання знаках уваги. Очікування може розтягнутися на тривалий час.

Жінка Козеріг буде чекати дій від чоловіка, а той, у свою чергу, буде мешкаться, сумніватися в правильності свого вибору і почуття жінки. Але коли комусь вдасться зробити перший крок, відносини можуть вийти цілком успішними.

Жінка та чоловік, які належать одному знаку, як правило, ведуть між собою боротьбу, захищаючи свої позиції. Але тільки не у випадку Козерогів. Представники цих знаків можуть знайти щастя один з одним. Чоловік і жінка Козероги ставлять перед собою завдання, яких обов'язково домагаються за допомогою підтримки один одного.

Вони проявляють по відношенню один до одного турботу і розуміння. Так як обидва партнери працьовиті, то їх спільна діяльність завжди приносить плоди.

Водолій

Водолій не терпить скутості, він легкий і непостійний, ці якості можуть притягувати жінку знака Козеріг. Але може виникнути нерозуміння в парі: Водолій віддає перевагу свободу, а жінці Козерогові необхідно сталість і знання про те, що буде завтра.

На цьому ґрунті намічаються часті сварки, адже як би не намагалася жінка утримати чоловіка повітряної стихії, у неї це не вийде – доведеться або приймати його таким, або шукати іншого партнера. Знаки зодіаку розрізняються за своїм стихіям: Водолій – повітря, Козеріг – земля, але, незважаючи на це, є ймовірність, що союз жінки Козерога і чоловіка Водолія буде вдалим.

Водолію властива ексцентричність, а жінка Козеріг стримана у своїх почуттях.

Партнери цих знаків можуть зробити один одного щасливими тільки в тому випадку, якщо Козеріг дасть Йому відчуття надійності, а він у відповідь подарує внутрішню свободу.

Риби

Чоловік Риби і жінка Козеріг не бачать один в одному будь-яких недоліків, союз можна назвати просто ідеальним. Їх об'єднує духовний та інтелектуальний спорідненість, але крім цього, люди цих знаків відчувають один до одного ще і сексуальний потяг.

Опорою в парі виступає жінка, яка бере на себе відповідальність за важливі справи, а чоловіки Риби, будучи дуже хорошими психотерапевтами від природи, дають Козерогові почуття впевненості. Люди цих знаків по-справжньому можуть відчувати задоволення від спілкування один з одним, причому вони можуть навіть мовчати, але відчувати прилив сил від перебування поруч.

В дружбі і любові є відмінності. Швидше за все, дружба між ними не виникне, а от любов – так. Партнери повністю занурені один одним і інтереси іншої для них – не порожній звук. Так як обидва високо цінують кохання, то вони намагаються привнести у відносини нотку романтики, порадувати один одного подарунками.

Для чоловіка

Рак

Союз чоловіка Козерога і жінки Раку за гороскопом вважається одним з кращих. Чоловіка цього знаку зодіаку ідеально підходить дівчина Рак. Відносини цієї пари складно назвати романтичними і пристрасними, зате їм не з чуток знайомі слова про те, що вони ідеально один одному підходять.

Крім любові, людей цих знаків поєднує щось більше, якась невидима нитка: у них однакові цілі і погляди на життя, вони здатні дати один одному те, чого не знаходять в інших – це грунтовність і опора. Пара з цих знаків зодіаку дуже гармонійна і щаслива. При знаходженні компромісу їхні любовні стосунки можуть протриматися дуже довго або навіть все життя.

Чоловік Козеріг буде в захваті від того, що його жінка домашня і спокійна, особливо якщо вона буде не проти інший раз піти на поступки. Але нерозуміння можуть виникнути пізніше: чоловік цього знака звик сам заробляти гроші і забезпечувати сім'ю, що може не сподобатися жінці Раку, адже вона й сама може про себе подбати.

Найкращий вихід із ситуації – дозволити своїй супутниці самостійно приймати рішення.

Діва

Союз обіцяє бути міцним. У ньому немає бурхливих пристрастей і емоційних поривів, але представники знаків і не потребують в цьому. Чоловіка Козерога і жінку Діву об'єднують спільні погляди – це надійність у відносинах, грунтовність і, найголовніше, довіра.

Разом ці люди знаків зодіаку домагаються матеріальних досягнень: чоловік Козеріг віддає себе повністю роботі, а жінка Діва служить опорою для нього. Турбота і дружба у відносинах робить союз постійним і з часом він тільки міцніє. Для них неприйнятні бунти, порушення моралі й громадські заворушення. І того, і іншого ніколи не покидає почуття обов'язку.

Серед них рідко зустрінеш співробітників, які запізнилися на роботу, студентів, не підготували домашнє завдання. Для створення сім'ї Діві потрібно сильно закохатися, відчувати партнера надійність, якої якраз її може забезпечити Козеріг. Якщо цим людям знаків вдасться досягти взаєморозуміння і більше виявляти любов один до одного, то вони стануть єдиним цілим.

Скорпіон

Шлюб жінки знака Скорпіон і чоловіка Козерога може стати довгим і міцним. Глибоке взаємоповагу один до одного, любов об'єднують партнерів. В парі, як правило, немає бурхливих емоцій, але це їм ні до чого.

Союз складається з двох сильних самодостатніх особистостей, але ніхто з них не прагне придушити іншого, навпаки, вони здатні оцінити і порадіти досягненням свого партнера. У відносинах є все: романтика, стабільність, любов і відданість. Так за своєю природою Козероги стримані, не показують почуттів, розтопити чоловіка може жінка знака Скорпіон.

Притаманних жінці Скорпіону запалу і пристрасності вистачить для обох партнерів. Козеріг цінує активність і постійність, і це як раз те, що є в жінці Скорпіоні. Доповнюючи один одного, партнери зможуть чогось один у одного навчитися, їм все буде діставати у відносинах. А загадковість жінки Скорпіон завжди буде цікава Козерогові.

Водолій

Союз може бути довготривалим, але тільки за однієї умови – якщо перед людьми цих знаків зодіаку існує велика прихильність і сильна любов. Чоловікові Козерогові може бути не по душі експресія і нездорові погляди жінки Водолія, з-за чого відносини можуть зазнавати труднощі.

Жінка Водолій схильна до екстравагантності і яскравого життя, а Козеріг цінує спокійні і трудові будні. Пара з цих знаків може вийти дуже яскравою і щасливою, якщо у відносинах є сильні почуття. Несхожість партнерів буде притягувати сторонні погляди, що навіть може сподобатися партнерам.

У жінці Водолії є легкість і невимушеність, вона без жалю обриває старі прихильності, змінює місце проживання, і завдяки такій поведінці жінка цього знаку може притягувати до себе надійного і сильного Козерога.

Найгірший партнер

Овен

Шлюб, який складається з Овна жінки і чоловіка Козерога, не обіцяє нічого хорошого. Партнери будуть постійно сваритися і битись лобами, кожен з яких не буде поступатися і прислухатися до іншого. Небажання йти на компроміси буде у відносинах постійним, слідом за яким підуть розчарування, докори і звинувачення один одного. Але при сильних почуттях можливо, що відносини будуть триматися.

Овен може внести в життя Козерога легку експресію, а той обдарує його у відповідь своєю дисциплінованістю. Чоловік знака Овен і жінка Козеріг можуть вирішити створити шлюб, але з-за низького рівня довіри він не принесе нічого хорошого.

Жінці Козерогові потрібна стабільність, а чоловікові Овну – різноманітність. Якщо говорити про жінку Овна, то вона яскрава і динамічна, тому людям не буде один з одним комфортно: один хоче розпланованому програми на найближче майбутнє, а інший прагне до пошуку нових вражень.

Лев

Люди знаків зодіаку надто різні, але якщо вони опинилися разом, щось їх притягло один до одного. Але, як правило, союз, що складається з Козерога і Лева, також легко і швидко розпадається, як і утворився. Козерогові властива стійкість у переконаннях і спокій, і його кілька засмучує надмірна напористість Лева.

До того ж Лев звик до похвали. Козеріг не здатний дати йому захоплення і захоплених поглядів, тому відносини незабаром припиняться. Жінка Лев постійно потребує компліментів і доказах любові з боку партнера, любить бути в центрі уваги.

Їй може бути нудно з земним знаком зодіаку Козерогом, вона живе миттю, а чоловік будує плани на майбутнє. Те ж саме можна сказати і про чоловіка Лева – він вибирає собі яскраву жінку і «вихід у світ», а Козеріг жінка віддає перевагу домашній затишок.

Стрілець

Союз з таких знаків досить невдалий. Відносини можуть здаватися щасливими тільки на перших порах, коли ще присутній опьяненность і ейфорія від закоханості. Як тільки вона проходить, в очах Козерога його партнер Стрілець виглядає легковажним.

Будь-які спроби контролювати у знаку Стрільця земної стихії закінчуються провалом – вона не терпить до себе такого ставлення і, швидше за все, піде, навіть не повідомивши причину. Жінка Стрілець може з легкістю завоювати увагу чоловіка Козерога.

Йому буде з нею весело, цікаво, завжди знайдеться тема для розмови.

Складність в тому, що жінка Стрілець не дозволить над собою панувати, а Козеріг чоловік прагне до домінуючої позиції. Якщо говорити про чоловіка, то жінка Козеріг буде залишатися для нього загадкою, адже почуття і переживання вона стримує в собі.

Якщо союз з цих знаків утворився, то це ненадовго – до того часу, поки жінка Козеріг не поставила умову – вона або його друзі, і, швидше за все, вибір буде не на її користь.

З ким буде напружений союз?

Гороскоп обіцяє, що пара, яка складається з представників одного знака зодіаку Козеріг, принесе людям довгі і стабільні відносини, в яких буде присутня підтримка, порозуміння і спільне прагнення до досягнення бажаного.

Так, все так і є, але може статися одна річ – партнерам просто з часом стане один з одним нудно. Чоловік цього знака більш стриманий, а жінці може захотітися чогось нового, на цьому ґрунті можуть виникати недомовки і сварки.

Раки і Козероги підходять один одному, але в відносинах можуть виникати конфліктні ситуації. Останнім можуть набриднути емоційні пориви і образи Раку. Більш того, Раку може бути незрозуміла холодність і стриманість свого партнера.

У Козерога може виникнути прагнення до лідерства, це змусить ранимого Раку замкнутися в собі. Напруження у відносинах можна уникнути і їх сумісність буде ідеальною, якщо партнери будуть більш уважні і прислухатися до вимог іншого.

Додатково про сумісність Козерога з представниками інших знаків зодіаку дивіться у наступному відео.