Дитина Риби: характер, відповідні імена та поради по вихованню

Діти, народжені в кінці лютого – початку березня – щирі, добрі та чутливі, володіють дивовижною фантазією і з дитинства мають гарну інтуїцію. Познайомимося ближче з їх рисами характеру і дізнаємося, як виховувати маленьку Рибу.

Загальна характеристика

Найкомфортніше діти Риби почувають себе на самоті, але при цьому оточені улюбленими іграшками, книгами. Вони не плаксиві і не примхливі, непокірність зустрічається дуже рідко. Риби – тихі замкнуті мрійники, дуже прив'язані до мами, яка довгі роки залишається для них центром Всесвіту.

Дівчатка зазвичай мають витонченою красою, миловидної зовнішністю, люди часто звертають на них увагу. Хлопчики теж відрізняються від інших своєю невловимою привабливістю, тому їх часто, порівняно з іншими знаками, запрошують для зйомок в рекламі.

Дуже рано проявляється любов до музики і танців, важливо не упустити цей момент і відвести дитину на відповідні заняття. Завдання батьків – підтримати нерішучу і невпевнений у собі Рибу, щоб вона зважилася на заняття в незнайомому колективі.

Риби дуже люблять, коли батьки читають вголос казки. Зазвичай вони рано починають читати самостійно, після чого не розлучаються з улюбленими книгами.

Ці фантазери, схильні витати в хмарах, вигадують дивні історії, які з часом можуть почати записувати на папері.

У дорослому житті більшість Риб – творчі особистості. Батькам важливо пам'ятати, що діти цього знака унікальні в багатьох відносинах, і важливо підтримувати і розвивати їх талант, а не засуджувати за це. Все одно Риби ніколи не стануть приземленими і звичайними.

В школі вчаться добре, в них проявляється відмінна здатність до гуманітарних і творчим предметів. Втім, іноді зустрічаються діти цього знака і з відмінними математичними здібностями. Риби володіють легким хорошим складом і природними здібностями до вивчення мов, тому вчителі зачитуються їх творами, а однокласники слухають неймовірні історії, які Риби можуть придумувати на ходу.

Постарайтеся знайти для дитини цього знака школу і клас з доброзичливою атмосферою, оскільки ці діти не терплять конфліктів, бійок і агресивного ставлення до себе. Хлопчики і дівчатка рідко стають відмінниками – заважає вроджена любов до витанию в хмарах, але вони завжди будуть добрими і слухняними учнями, улюбленцем вчителів.

На жаль, Риби не наділені хорошим здоров'ям, у дитинстві болючі, часто алергіки. Не нехтуйте профілактичними заходами, щоб не допустити захворювань, завжди носіть дитину на море або на природу під час канікул. Не хвилюйтеся, з віком організм зміцніє і дитина набереться сил. Цілком можливо, дитина почне займатися спортом.

Виховувати Риб потрібно м'яко, без крику і агресії. На них дуже добре впливає апеляція до природного доброті, чуйності та прихильності до улюблених людей і речей. В іншому випадку батьки отримають зворотний ефект – дитина не стане вас слухати, замкнеться в собі, може навіть впасти в апатію та депресію.

Як вже було сказано, це дуже цікаві особистості з видатними здібностями. У них чутливий характер, вони схильні драматизувати. Але не потрібно лаяти за це своє чадо – така їхня тонка натура.

Це дуже співчуваюча знак зодіаку, багато Риби з самого дитинства володіють підвищеною емпатією. Добре відчувають настрій інших людей, можуть щиро розділити печалі і радості, причому це стосується не тільки реальних людей, але і персонажів з фільмів або книг.

Рибам завжди складно зважитися на щось, з-за цього вони страждають все своє життя. Тому діти цього знаку люблять все відкладати «на завтра», з-за чого часто залишаються ні з чим.

Якщо ви помітили нерішучість свою дитину в якійсь важливій справі, постарайтеся допомогти йому зробити перший крок, і якщо він буде успішним, подальша допомога йому не потрібна.

Багато з них – візуали, їм легше запам'ятати щось, представивши це у вигляді картинки. Тому вони дуже люблять дивитися документальні фільми і наукові передачі – подану в такому вигляді інформацію Риби добре сприймають.

Багато можуть засмучуватися без причини і перебувати в стані смутку. Ці дітки дуже ранимі, з-за найменшої образи починають плакати. Вони нерідко живуть у світі вигаданих ілюзій. Рибам потрібні схожі на них друзі, які будуть розуміти їх внутрішній світ.

Недоліки

Схильність впадати в апатію та відчай – головний недолік характеру Риб. З часом це починає дратувати оточуючих, і Риб починають вважати надто примхливими. Біда в тому, що Риби нічого не можуть з цим вдіяти, і тільки з віком, можливо, загартують свій характер після наполегливої роботи над собою.

Другий недолік – це невміння приймати рішення. Ці діти часто не можуть зробити вибір на користь чогось одного, в результаті залишаються ні з чим.

Пам'ятайте, що маленькі Риби сильно піддаються впливу інших людей, яке не завжди може бути хорошим. Завдання батьків – стежити за своєю дитиною, не допускаючи спілкування з тими, хто може вплинути на них з негативної сторони.

Дівчатка

Навколишні характеризують цих дівчаток як дуже гарних і милих. Зазвичай вони володіють природною красою, жіночністю, яка проявляється з самого дитинства.

Дівчинка любить привертати до себе увагу, багато хто хоче з нею дружити, особливо представники протилежної статі. З-за цього у неї часто багато друзів серед хлопців, а на подруг не залишається часу. Внаслідок цього багато подружки недолюблюють Рибу, нікому не сподобається, коли хлопчики приділяють увагу тільки одній дівчинці. На жаль, це може обернутися для Риби негативно – в підлітковому віці хлопчики продовжують бачити в ній тільки одного, але не звертають увагу як на дівчину.

Головна негативна риса юних Риб – надмірна лінь, але з віком, при правильному вихованні, вона може зникнути. Якщо вона зуміє чимось захопитися, то буде віддаватися цьому з працьовитістю та цілеспрямованістю. Саме тому успіхів у кар'єрі досягає в досить зрілому віці.

Пам'ятайте, що природна лінь для Риб – це нормально, іноді їм потрібно день нічого не робити, щоб набратися сил і енергії.

Не варто в такі моменти засуджувати дитину, але і не потрібно дозволяти затягнутися цього уїк-енду.

Дівчатка особливо схильні занурюватися у свій внутрішній світ, нерідко заводять уявних друзів. Їм важко зосередитися на реальності, приймати самостійні рішення.

Риби – всебічно розвинені дітки, тому батькам буває складно зрозуміти, який талант ховається у їх дочки. Дозвольте їй займатися всім, чим подобається, з часом донька вибере щось одне. Звичайно, будь-які заняття повинні бути пов'язані з мистецтвом – танцями, співом, музикою, малюванням.

Найбільше дівчатам підходять м'які, ніжні імена, з яким витончена Риба буде перебувати в гармонії.

Імена Риб повинні асоціюватися з теплим світлом, зануренням у теплу воду. Наприклад, ідеальним вибором стане ім'я Анна або Аліна.

Також підійде Віра, Єва, Валерія, Ірина, Лада, Лілія, Марія, Марта, Поліна, Еліна і інші м'які, витончені імена.

Один з найбільш підходящих варіантів – імена, пов'язані з морем. Батьки не помиляться, якщо назвуть дівчинку Марина або Маріанна.

Хлопчики

Це м'які, чутливі, ранимі юнаки, батькам часто це не подобається, вони переживають, що такі риси більше підійшли б дівчинці. Але потрібно бути обережними і не тиснути на сина, інакше у нього може проявитися егоїзм і навіть жорстокість.

Це закритий і складний дитина, який важко йде на контакт з оточуючими. Заведіть хлопчикові домашнього вихованця, щоб він навчився піклуватися про інших, виявилася природна емпатія і жалість до оточуючих.

При цьому важливо не забувати розвивати в сина рішучість і твердість. Пам'ятайте, що хлопця легко образити, навчіть його не проявляти слабкість перед оточуючими і вміти постояти за себе.

Великим стресом будуть сварки та конфлікти в родині, тому ви повинні підтримувати сина в таких ситуаціях. Хлопчики Риби дорослішають пізніше інших знаків, але з них виростають чуйні і турботливі чоловіки. Користуються успіхом у протилежної статі, але рідко кому можуть відкрити свою душу.

Хлопчикам підходять імена, які розкриють їх енергію і посилять позитивні риси характеру. Наприклад, Арсеній, Василь, Вадим, Владислав, Ілля, Микита, Тимофій, Валентин.

Як правильно виховувати?

Батьки повинні постійно допомагати своїй дитині з прийняттям вірних рішень. Будьте готові, що доведеться підштовхувати дитину до того, щоб він зміг зважитися на якусь нову справу, допомагати в розвитку позитивних якостей. Інакше його зможуть збити з правильного шляху, і є ризик, що підростаюча дитина стане на невірну злочинну дорогу.

Навчіть дитину об'єктивно дивитися на речі. Це необхідно для того, щоб він перестав бути страждальцем і почав менше залежати від навколишніх обставин.

Не давайте маленьким Рибам занурюватися у проблеми оточуючих. Оточіть дітей позитивними емоціями та враженнями, вони повинні отримувати якомога більше.

Риб досить легко підштовхнути до досягнення потрібних цілей. Щоб чадо перестало просто мріяти, навчіть його реалізовувати задумане. Допоможіть Рибам подолати негативні риси в дитинстві, щоб виховати в них наполегливість і стійкість.

Ви повинні розуміти, що маленьким Рибам іноді потрібно залишатися наодинці, щоб просто помріяти, в цьому немає нічого поганого. Однак не давайте дітям надовго поринати у віртуальний світ комп'ютерних ігор, які можуть викликати залежність. Навчіть дитину у всьому помічати позитивні моменти і довіряти своїй інтуїції, щоб він міг безперешкодно пізнавати навколишній світ.

Дивіться поради психолога про тонкощі виховання дитини Риби.