Тема «Цифри, числа» англійською мовою для дітей: необхідні слова рахунку, вправи, діалог, фрази, пісеньки, картки, ігри, завдання, загадки, мультики для дітей на англійській мові з транскрипцією та перекладом для самостійного вивчення з нуля

Стаття пропонує вам матеріал та ідеї для організації уроку з англійської мови до теми «Числа і цифри».

Зміст

Необхідні англійські слова по темі «Цифри, числа» для початківців, дітей: список з транскрипцією та перекладом

Тематичну лексику (слова) бажано не тільки виписати у словничок, але і завчити шляхом повторення кілька разів. Корисно записувати англійська та російська еквівалент слова, а також транскрипцію (систему знаків, яка допомагає читати звуки правильно).

Вокабуляр теми:

Основні числівники: від 1 до 10
Всі числівники: від 11 до 1000

Вправи і завдання на англійській мові для дітей з теми «Цифри, числа»

Правильно підібрані письмові та усні вправи допоможуть не тільки отримати нові знання, але й закріпити вже отримані. Більшість вправ розраховане на те, щоб дитина зміг пригадати назви числівників і розпізнати їх в завданнях.

Вправи:

 • Завдання № 1: Розгадайте кросворд, вписуючи словами числівники (нижче вам запропоновано підказка які саме цифри знаходяться по вертикалі, а які по горизонталі).
 • Завдання № 2: Спочатку впишіть потрібні літери назви числівників, а потім вирішите приклади, записавши відповідь (числівник) словом англійською.
 • Завдання № 3: Це завдання на уважність. Вам необхідно знайти слова, які не відповідають зображень цифр.
 • Завдання № 4: У першій частині завдання вам слід виділити числівники, які заховані в таблиці (просто обвести), а у другій вписати потрібне слово (теж числівник), яке підходить.
Кросворд
Вписати числівники
Вправи на англійські числівники
Логічні вправи

Діалог на англійській мові для дітей з теми «Цифри, числа» з перекладом

Щоб навчитися вводити в мову нові слова (числівники), необхідно навчитися складати діалоги з тематичною лексикою. Діалоги допоможуть учням розвивати не тільки мислення, але також і вправлятися в граматиці.

Діалог

Фрази англійською мовою для дітей з теми «Цифри, числа» з перекладом

Фрази і словосполучення англійською мовою по темі «числівники» допоможуть вам з легкістю складати речення, діалоги і писати твори. Прочитайте запропоновані фрази і вимовте їх кілька разів, намагаючись запам'ятати і зрозуміти сенс сказаного.

English Переклад
A lot of numbers Багато цифр (чисел)
Numerals Числівники
To count Вважати
Counting Рахунок
At the fifth floor На п'ятому поверсі
My telephone number is ... Мій телефонний номер ...
Three classes of ... Три класу ... (три рівні)
The first class Перший клас (вищий рівень)
Five times a day П'ять разів на день
Nineteen hundred and seventeen 1917-й
I am 20 Мені 20 років
How much? Скільки?

Пісеньки для дітей на англійській мові по темі «Цифри, числа» з перекладом

Якщо числа не вдається запам'ятати швидко і якісно, ви можете попросити свого дитини заспівати разом з вами пісеньки про числівники.

Пісеньки:

Пісенька № 1
Пісенька № 2
Пісенька № 3

Картки англійською мовою по темі «Цифри, числа» з перекладом

Яскраві і барвисті картки з написаними словами (позначеннями чисел) обов'язково стануть в нагоді на уроці. Намагайтеся приготувати саме наочності, а не писати числа на дошці, так як вони мають зовсім інше враження для дітей і завжди привертають увагу.

Картки:

Картки для уроку
Наочність на урок

Ігри на англійській мові по темі «Цифри, числа»

Гра – одна з найефективніших форм роботи, яка допоможе з легкістю і дуже швидко запам'ятати весь необхідний матеріал.

У що можна пограти:

 • Пазли. Для цього заздалегідь роздрукуйте кілька картинок з цифрами і розріжте їх на шматочки. Потім дайте скласти їх і після цього назвати число.
 • Рішення прикладів. Для цього заздалегідь напишіть на дошці прості приклади Завдання учнів – це розв'язати приклади і озвучити їх (всі числа і знаки).
 • Підрахунок. Для цього слід звернути увагу на предмети, які вас оточують. Завдання – перерахувати їх, починаючи свою фразу зі слів "I can see...(four chairs, two tables)".

Загадки і вірші на англійській мові по темі «Цифри, числа» з перекладом

Такі завдання здатні не тільки урізноманітнити заняття, але і допомогти дітям легше запам'ятати назви чисел. Вірші і загадки можна вчити заздалегідь або читати їх відразу ж на уроці.

Вірші і загадки до англійської мови
Додаток до уроку англійської мови
Вірші та загадки англійською
Вірші і загадки

Мультики для дітей з теми «Цифри, числа»

Мультфільми і відео уроки дуже допоможуть вам на заняттях англійської мови, коли в цікавій і незвичайній формі учням подається важлива інформація. Такі мультики обов'язково зацікавлять дитину і «відкладуть в його пам'яті» важливу інформацію.

На які мультфільми звернути увагу:

 • Рахуємо від 1 до 20
 • Цифри англійською
 • Цифри і числа: уроки для початківців
 • Числівники

Поради для самостійного вивчення теми англійською мовою «Цифри, числа» для дітей і батьків

Поради та рекомендації:

 • Добре запам'ятати нові слова і раніше незнайому лексику зможе тільки той дитина, що вміє добре рахувати рідною мовою.
 • Важливо провести порівняння для дитини між числами (особливо подвійними), розповівши, що їх назви схожі і тому деякі числа буде легко запам'ятовувати.
 • Навчіть дитину також важливим математичних знаків, як «плюс» і «мінус» (plus and minus). Так ви зможете легко писати, вирішувати і озвучувати приклади.
 • Якщо тема нудна дитині, перекладайте її в гру чи пісеньку, намагайтеся насичувати заняття цікавими завданнями і творчими вправами.
 • Важливо навчити дитину основним фразам і відповідати на питання, наприклад, «мені 9 років», «я живу на 2 поверсі», «номер мого будинку 7», «у мене 3 сестри».
 • Приділіть трохи часу до того, як слід читати номер телефону (всі цифри окремо).
 • Більш старшим дітям не зайвим буде пояснити правила читання складних чисел (року), які розбиваються на пару двозначних.
 • Пам'ятайте, що перш за все вам слід домогтися того, що дитина запам'ятає слова і правильно називати числа і тільки потім граматично вірно писати.

Відео: «Англійська мова: числа»