Як подякувати батьківський комітет за участь у житті групи, класу? Подяку голові батьківського комітету: приклади

Напередодні випускних або на святах, у педагогів часто постає питання про те, щоб подякувати батькам за їх участь в житті садка, школи і так далі. Зробити це можна з допомогою подяки і в нашій статті ми розберемося, як її правильно писати.

Батьківський комітет займається дуже корисними речами, і нерідко педагоги освітніх установ намагаються якось висловити подяку за допомогою вручення грамот. По самій назві вже можна зрозуміти, що це просте «Дякую», але воно виражено у більш приємній формі. Сьогоднішні школи та дитячі садочки також слідують старим традиціям і в них створюються батьківські активи, які займаються важливими справами в плані організації різних заходів.

Сьогодні батьки не тільки водять дітей в школу або дитячий сад, але і є самими справжніми партнерами та помічниками педагогів. Багато чого коштує участь у житті групи або класу і само собою, хочеться віддячити за допомогу, хоч навіть і чисто символічно. Порожній подяку і неофіційний документ, але кожному було б приємно отримати його.

Складається подяку не тільки від імені педагога, але й адміністрації освітнього закладу. У ній вказується, за що саме вона видається, а також кому призначена.

Коли видається подяку за участь в житті класу, групи батькам?

Вдячність

Зазвичай подяки видаються у випускних класах чи групах, але буває і таке, що їх вручають ще під час навчання дитини. Причини, по яким видаються подяки можуть відрізнятися, але в основному вони наступні:

  • Найчастіше висловлюють подяку батькам за гарне виховання дітей. Не обов'язково тільки тим, хто знаходиться в батьківському активі, але і батькам медалістів, відмінників, творчих дітей і так далі.
  • У тексті подячного листа завжди має бути чітко описано, за що конкретно батькам висловлюють «спасибі». Знову ж таки, це виховання дітей або надання допомоги в якихось хозработах, можливо, у ремонті класу.
  • У деяких випадках подяку пишеться в якості відповіді, коли школа або дитячий садок отримує запрошення на захід. Вона виражається як батькам, так і організаціям.

Як написати подяку батькам: приклади, зразок

Грамота батькам

Подяка батькам складається за певними правилами і про них ми розповімо далі. Насамперед, ви повинні врахувати, що лист подяки вважається діловим документом, але при цьому неофіційними. Його можна скласти в будь-якій зручній формі, але при цьому воно повинно бути в деякій мірі складено в діловому стилі. Тому в ньому обов'язково повинні бути присутніми елементи, властиві для відповідних листів.

Таким чином, у тексті листа обов'язково вказується:

  • Насамперед, документ пишеться на офіційному бланку школи або дитячого садка.
  • Спочатку тексту робиться шапка", де вказується для кого призначена подяку. Тут можна вказати конкретних людей або батьків загалом.
  • Далі пишеться вже безпосередньо текст, де спочатку вказується причина подяки, а в кінці виражається надія на подальшу роботу.
  • У самому низу ставиться підпис того, ким був складений документ, а також офіційна печатка школи.

Які конкретно слова написати, кожен вирішує сам. Але тільки пам'ятайте, що текст не повинен бути дуже довгим. Зазвичай дякують за виховання дітей, пишуть стандартні побажання і так далі. Можна докладно розповісти про результати сімейного виховання та їх важливості для навчання.

Подяку від дитячого садка

Окремо в подячному листі можна розповісти про досягнення дитини. Кожному батькові буде приємно дізнатися, що їхні діти ростуть розумними і гарними. Це допомагає підвищувати власну самооцінку і пишатися за дитину. Що стосується безпосередньо тексту, написати його потрібно не занадто довгим і обов'язково згадати, за яку роботу йдеться «спасибі». Наприклад, можна написати «Дозвольте висловити щиру подяку за допомогу у ремонті класу» .

Подяка батькам у школі, дитячому садку — як написати: приклади, зразок

Приклад 1
Приклад 2
Приклад 3

Відео: Побажання батькам і від батьківського комітету