Як і коли фарбувати волосся, в який день тижня, за місячним календарем? Які волосся краще фарбувати, чисті або брудні?

Строки і особливості фарбування волосся.

Фарбування волосся для багатьох жінок здається досить клопіткою процедурою, з якою важко впоратись самій. Все досить просто, якщо у вас не дуже густе волосся і не потрібно робити подвійні або переходів кольорів, ви цілком зможете впоратися самостійно. Існує кілька етапів, при яких проводиться фарбування. У цій статті ми розповімо коли і як фарбувати волосся.

Які волосся краще фарбувати, чисті або брудні?

Багато дівчат вважають, що не варто приходити до перукаря з брудним волоссям. Тому перед фарбуванням обов'язково миють волосся. Насправді цього робити не варто. Якщо у вас на волоссі немає шару лаку, пінки, а також інших засобів для стайлінгу, то цілком можете вирушати до вашого перукаря для здійснення фарбування, або ж здійснити роботу самостійно.

Справа в тому, що фарби зазвичай містять дуже агресивні речовини, які можуть викликати алергічні реакції і зашкодять вашій шкірі. Тому краще всього проводити фарбування через 2-3 дні після миття голови. Таким чином на поверхні шкіри з'явиться тонка жирна плівка, яка буде перешкоджати руйнуванню шкіри, а також виникнення алергічних реакцій.

Перед фарбуванням рекомендуємо провести тест на чутливість. Це необхідно робити в перший раз, коли ви використовуєте фарбу виробника, яку не використовували до цього.

Інструкція:

 • Необхідно видавити горошинку фарбувального складу, а також додати пару крапель окислювача, перемішати все за допомогою зубочистки і нанести на шкіру.
 • Це може бути згин ліктя. Подивіться, потримайте 10 хвилин, змийте і протягом 24 годин спостерігаєте за цим місцем.
 • Якщо не з'явилося ніяких алергічних реакцій, можна проводити фарбування.
 • Справа в тому, що багато фарби, особливо недорогі, які ви купуєте, на кілька тонів темніше, ніж зазначено на упаковці.
Фарбування волосся

Особливості вибору фарби і процедури фарбування

Особливості:

 • Якщо ви фарбу купуєте в перший раз, і не знаєте який буде результат фарбування, можете взяти невелику пасмо на потилиці, нанести на неї фарбувальний склад і подивитися, що вийде.
 • Для того щоб фарба не потрапила на інші локони, необхідно загорнути цю пасмо на фольгу. Це прискорить хімічну реакцію. Фарбу потрібно буде тримати не 30 хвилин, а трохи менше. Після цього фарба змивається, локон вислуховується, ви зможете оцінити результат.
 • Ні в якому разі не робіть цього при штучному освітленні. Ідеально підійде природне. Таким чином ви зможете побачити відлив, якими володіє дана фарба. Адже багатьом дівчатам колір складу може сподобатися, але відлив невідповідний.
 • Особливо баклажанового, червоного або рожевого відтінку. Якщо ви не хочете отримати подібний відтінок, необхідно подивитися, що вийшло в результаті фарбування.
 • Існує ще один спосіб. Можете зрізати невелику прядку, пофарбувати її. Цей варіант підходить, якщо не хочете проводити фарбування на волоссі. Таким чином точно будете знати, який колір вийде в підсумку саме на ваших волоссі.
 • Врахуйте, що результат фарбування біля коріння, на кінчиках, може трохи відрізнятися. Особливо це актуально в тому випадку, якщо у вас волосся неодноразово піддавалися фарбуванню, при цьому відросло коріння, а на решті довжині волосся є кілька шарів фарби.
 • Таким чином, краще всього проводити фарбування посередньо в області потилиці, щоб оцінити результат у коренів і на кінчиках. Колір в цих областях може відрізнятися. Деякі фарби добре беруться на натуральні волосся, але погано на фарбовані.
 • Особливо це стосується складів з червоним пігментом, виходить біля коренів яскраво червоний відтінок, а на кінцях дуже темний. Що додає дешевизни зачісці.
Процедура фарбування

В який день тижня найкраще фарбувати волосся?

Існує місячний календар фарбування волосся. Можете скористатися ним при бажанні експериментувати із зовнішністю.

Ідеальні дні для фарбування за місячним календарем:

 • 7 день — найкращий для фарбування
 • 10 день — проводите зміну іміджу за допомогою хни
 • 14 день — краще здійснювати зміну образу за допомогою м'якого барвника
 • 15 і 16 день — ідеальні дні, щоб перетворитися в шатенку або брюнетку

Ідеальним днем тижня для фарбування є середовище.

Стрижка і фарбування

Як і коли краще фарбувати волосся: дні циклу

Зверніть увагу, що не варто проводити фарбування під час місячних. Тому що в цей період виробляється величезна кількість гормонів, що може негативно позначитися на стані вашого волосся і привести до несподіваного результату. Звичайно, існує історія про те, що волосся стануть зеленими. Насправді це невірно, але ви можете отримати дещо інший результат фарбування, ніж очікуєте. Не варто експериментувати в цей період.

Як і коли фарбувати волосся: поради

Особливості:

 • Крім того, необхідно проводити фарбування за спеціальною схемою. Краще всього починати фарбування з потилиці, поступово просуваючись наперед. Спочатку фарба наноситься безпосередньо біля коріння, а на всю довжину наноситься після того, як ви по всій голові розподіліть фарбу.
 • В кінці вам необхідно буде залишки фарбувального засобу нанесіть на всю довжину локонів, рівномірно розподіляючи пензлем. Так як практично всі склади наносяться на висохлі локони, фарби може не вистачити. Або вона буде погано розподілятися за сухим волоссям.
 • В такому випадку вам необхідно всю довжину збризнути водою з розпилювача. Намагайтеся, щоб її було небагато. Після цього надіньте рукавички і добре промасажувати легкими, спрямованими угору фарбувальний склад в корені. Це допоможе рівномірно розподілити речовина і зробити процес більш стрімким, а також однорідним.
 • Після цього надівається на голову поліетиленова шапочка, засікається час. Такий підхід до фарбування ідеальний тим, що волосся у коренів можуть бути світліше, а на кінцях темніше. Таким чином вдасться вирівняти колір за рахунок тривалості перебування фарбувального складу на локонах. Таким чином фарба біля коренів буде перебувати на кілька хвилин довше, ніж на кінчиках, і на решті всієї довжині локонів.
Перевіряємо фарбу

Для того щоб продовжити ефект фарби і надовго зберегти колір, необхідно користуватися шампунями, бальзами, спеціально для фарбованого волосся. Вони містять речовини, які перешкоджають змивання кольорового пігменту. Це зробить забарвлення більш тривалим, і можна буде рідше вдаватися до використання фарби для волосся.

ВІДЕО: Коли фарбувати волосся?