Можна стригтися в день свого народження, перед днем народження?

У даному матеріалі ми поговоримо про правила стрижки іменинника.

Споконвіку люди ставилися до волосся з повагою, вважаючи їх сполучною ланкою між людиною і Всесвіту. Адже локони виступають своєрідним порталом, що відкриває зв'язок з космосом. А стрижку вважали не тільки гігієнічною і косметичною процедурою, але і магічним ритуалом, пов'язаним з енергетикою людини, що несе або забирающей у нього удачу. І особливі правила криються, якщо стригтися день народження.

Можна стригтися в день свого народження або перед ним?

 • Наші давні предки знали, що волосся слід відрізати тільки «правильні» дні. Інакше можна легко «відрізати крила удачі», накликати біду та нещастя. Одним з «неправильних» днів для будь-яких косметичних процедур завжди вважалося неділю – саме в цей день велика ймовірність злякати удачу. Але тут є одне виключення — до народженим у вівторок це не відноситься! Хоча до цього питання ми ще повернемося.
 • Підвищений ставлення завжди було до дня народження, як до особливого дня, в який відкривається небесний портал. А людині в цей період через волосся підносяться небесні дари і удача. А згідно з повір'ям, якщо у цей день позбавлятися від волосся, то з кожної зрізаної пасмом ми втратимо ці самі дарування, послані нам згори. І весь наступний рік фортуна буде до нас не особливо прихильна.
Стрижка блокує небесні дарування
 • Багато хто з нас поставляться до цього скептично, немов свій «Новий рік» кожен рік ми проживаємо, щоб почати життя заново. Але давайте трохи підійдемо до цього питання з іншого боку. Як правило, це важливий день нам слід приділяти увагу своїм гостям, а стрижка займає час. Особливо, якщо потрібно не тільки «підстригти кінчики».
 • Чоловікам бажано і зовсім стригтися за кілька днів, щоб зачіска трохи відросла і добре «села», щоб виглядала природно. Те ж саме стосується і жіночих стрижок. Невимушеність, до речі, дарує нам візуальне омолодження.
  • Нерідко ми помічали, що напередодні важливого дня спрацьовує закон підлості і локони лежать не в ту сторону, а чубчик підскакує значно вище за норму. А за кілька днів до дня народження стрижка, якщо і має якісь вади, то встигне відрости. До речі, у зв'язку з цим завжди перед таким подіями відвідуйте знайомого і перевіреного перукаря.
 • Наші ж предки також наполегливо не рекомендували проводити стрижку перед днем народження. Мабуть, вищенаведені причини вони також враховували. Але вважається за народним повір'ями, що в цей часовий відрізок людина стає енергетично слабким. Тому будь невдач і навіть хвороб складніше стає протистояти.
  • І запам'ятайте – перукар впливає на нашу карму, особливо в день народження. Тому варто вибирати майстра одного підлоги, з хорошою енергетикою і настроєм.

Важливо: Навіть лікарі не рекомендують займатися стрижкою напередодні поїздки. Адже зміна клімату і так робить удар по нашій імунній системі, а особливо страждають локони. Причому зовсім не важливо – від палючого сонця або сильних морозів.

Відштовхуйтеся від дня свого народження
 • Тому подбати про стрижку краще заздалегідь, вибравши один із сприятливих днів, відштовхуючись від дня свого народження:
  • народився в понеділок краще відвідувати перукаря з четверга по суботу. А в неділю утриматися від будь-яких маніпуляцій з локонами;
  • народженим у вівторок радять навпаки – стригти волосся в неділю або ж у перший вихідний. Але ні в якому разі не в п'ятницю;
  • народженим у середу краще влаштувати похід до майстра в суботу і в жодному разі не в четвер;
  • ті, хто народився у четвер, можуть сміливо вирушати на стрижку в п'ятницю або понеділок. Від походів у середу з перукарським краще утриматися;
  • п'ятничні іменинники довіряти свої локони можуть у понеділок, четвер і суботу. Але на вівторок падає табу;
  • суботні особистості середу і п'ятницю мають як прихильних днів для стрижки. Неділю ж — не найкращий день;
  • а тих, хто народжений в неділю, удача від відвідин перукаря чекає в четвер і у вівторок. І, як від важкого дня, варто берегти локони від понеділка.

Вірити цим прикметам чи ні – ваше право! Але наші далекі предки знали про устрій цього світу багато такого, що нам вже недоступне. Тому прислухатися до порад старших все ж не завадить!

Відео: Забобони та стрижка на день народження