Препарат Віардо форте: склад, показання, інструкція по застосуванню для жінок і чоловіків, протипоказання, побічні дії, аналоги, відгуки лікарів, при плануванні вагітності. Що краще Віардо форте або Трибестан, Імпаза?

Інструкція та показання до застосування Віардо.

Зміст

Зараз дуже багато хвороб виникає через нервових зривів і нестачі мікроелементів. Саме тому лікарі рекомендують зміцнювати нервову систему і приймати вітамінні комплекси. Крім цього, корисні препарати з високим вмістом ненасичених жирних кислот. Завдяки цьому вдається знизити ризик розвитку хронічних недуг і поліпшити стан здоров'я.

Препарат Віардо форте: склад, показання

Віардо – це не лікарський препарат, а біодобавка. Він складається з олії пшеничних зародків, сполук селену і цинку. Завдяки регулярному прийому, вдасться заповнити недолік мікроелементів і поліпшити опірність організму до різноманітних інфекцій.

Показання до застосування:

 • Еректильна дисфункція
 • Синдром менеджера
 • Слабке лібідо
 • Низьке сексуальне бажання
 • Швидка стомлюваність
 • Зниження уваги
Препарат Віардо форте: склад, показання

Препарат Віардо форте: інструкція по застосуванню для чоловіків

Цей препарат – відмінний засіб для чоловіків. Він підвищує рівень тестостерону. У зв'язку з цим нормалізується ерекція. У чоловіка прокидається бажання і нормалізується інтимне життя. Застосовувати препарат необхідно по 3 капсули в день. Тобто по одній під час прийому їжі. Курс лікування становить 14-30 днів.

Препарат Віардо форте: інструкція по застосуванню для чоловіків

Препарат Віардо форте: інструкція по застосуванню для жінок

Препарат Віардо допоможе жінкам поліпшити стан здоров'я і налагодити репродуктивну функцію. Приймати слід по 1 капсулі тричі на добу. Все залежить від кількості прийомів їжі. Якщо їсте 4 рази, то і капсул варто випити за день 4 штуки.

Препарат Віардо форте при плануванні вагітності: як приймати, результати

Цей препарат містить ненасичені жирні кислоти. Вони допомагають підготувати ендометрію до імплантації заплідненої яйцеклітини. Завдяки цьому зменшуються ризики мимовільних абортів. Крім того, підвищується ймовірність завагітніти. Особливо це актуально серед жінок з тонким ендометрієм.

Результати:

 • Підвищується фертильність
 • Підвищується сексуальне бажання
 • Товщина ендометрію ідеальна для зачаття
 • Поліпшується еластичність тканин матки

Приймати препарат необхідно по 1 капсулі тричі на добу.

Препарат Віардо форте при плануванні вагітності: як приймати, результати

Препарат Віардо форте: протипоказання, побічні дії

Як у будь-якого вітамінного препарату, у Віардо форте є протипоказання і побічні ефекти. Препарат безпечний і дуже рідко призводить до прояву побічних ефектів.

Побічні ефекти:

 • Сонливість
 • Запаморочення
 • Розлади шлунка
 • Висипання на шкірі

Противопоказания:

 • Індивідуальна непереносимість
 • Вагітність
 • Період лактації
Препарат Віардо форте: протипоказання, побічні дії

Віардо форте з алкоголем: можна?

Всі препарати заборонено приймати разом з алкоголем. Віардо є біологічною добавкою, але незважаючи на це, спільний прийом препарату та алкоголю практично зводить до нуля ефект від ліків.

Віардо форте з алкоголем: можна?

Аналогами препарату є вітамінні комплекси. Це препарати, які містять вітамін А, ненасичені жирні кислоти та мінерали. Зараз на ринку немає ідентичних аналогів з таким же складом, як і у Віардо. Але велика кількість препаратів з подібною дією.

Аналоги:

 • Сиалекс
 • Імпаза
 • Селцинк
 • Вука Вука
 • Трибестан

Всі ці препарати відрізняються натуральним складом є вітамінними препаратами. Вони виготовлені з натуральних трав'яних екстрактів, так і з синтетичних вітамінів.

Віардо форте: аналоги

Що краще Віардо форте або Трибестан, Імпаза?

Дія препаратів дуже схоже. Вони допомагають усунути еректильну дисфункцію, збільшують рухливість сперматозоїдів. Крім того, вдається зменшити симптоми простатиту, а також зменшити аденому передміхурової залози. Варто відзначити, що Імпаза – гомеопатичний препарат.

Антитіла до ендотеліальної NO-синтазе, що вводяться в малій дозі, у відповідності з основним принципом гомеопатії, підвищують активність даного ферменту. Таким чином, відбувається відновлення нормальної вироблення оксиду азоту NO, що в кінцевому підсумку призводить до підвищеного кровонаповненню кавернозних тіл статевого члена при порушенні, і забезпечує сильну та тривалу ерекцію.

Трибестан – фіто препарат, виготовлений з трави сланких якорцев. Завдяки цьому препарату збільшується вироблення сперми і поліпшується її плинність. Крім того, препарат підсилює ерекцію.

Що краще Віардо форте або Трибестан, Імпаза?

Віардо форте: відгуки лікарів, чоловіків

Лікарі досить часто призначають препарат, оскільки він нешкідливий. У нього практично немає протипоказань. Поряд з цим, він покращує загальний стан організму. Після курсу прийому препарату поліпшується ерекція. Багато чоловіків заводять дітей на тлі прийому біологічної добавки.

Відгуки чоловіків:

Євген, Уфа. Ми з дружиною довго не могли завести дітей. Після отримання результатів спермограми засмутилися, оскільки рухливість сперматозоїдів була низькою. Після прийому препарату я помітив поліпшення ерекції. Еякуляту теж стало більше. Можливо, саме Віардо допоміг нам зачати довгоочікуваного малюка.

Олександр, Ростов-на-Дону. Проблем зі здоров'ям у мене не було, але з-за постійної втоми на роботі я помітив зниження ерекції. Після звернення до лікаря, він мені порекомендував Віардо. Дійсно, працездатність збільшилася, а ерекція стала сильнішою. Дуже задоволений препаратом.

Олег, Єкатеринбург. У мене досить серйозні проблеми зі здоров'ям і кілька хронічних захворювань. Тому препарати для поліпшення потенції мені не можна приймати. Ідеальним варіантом став препарат Віардо. Він нешкідливий і допоміг мені налагодити інтимне життя.

Віардо форте: відгуки лікарів, чоловіків

Як бачите, Віардо – чудові ліки для нормалізації чоловічого здоров'я. Препарат не містить небезпечних речовин і відрізняється невеликою кількістю протипоказань.

ВІДЕО: Віардо Форте