Як зрозуміти, що пороблено: що відбувається з людиною, коли на неї навели порчу? Можна зняти самому з себе порчу в домашніх умовах: викочування псування яйцем, зняття порчі на смерть самостійно, четверговая сіль для зняття псування в домашніх умо

Якщо з людиною коїться щось незвідане, він став не таким, як звичайно, значить, не виключено, що на ній порча. А як виявити і позбутися — з'ясуємо в статті.

Всі знають, що коли людина захворює яким-небудь захворюванням його потрібно лікувати в медичному закладі, здавати аналізи і отримати консультацію лікаря. А, що ж робити в тому випадку, коли людина лікується, але поліпшення стану здоров'я не настає?

Як зрозуміти, що пороблено?

Тоді, як правило, люди вирішують звернутися до нетрадиційної медицини або до бабусі-ведунье. Часто відбувається так, що ця сама бабуся-відьма і знімає наклеп або псування з людини.

 • Така людина стає життєрадісним, у нього з'являються сили на багато справи, особа сяє здоровим рум'янцем, а ноги міцно стоять на землі. Все це відбувається не випадково, а саме тому, що був знятий клубок негативу, який виплеснули на людину.
На людину можуть навести порчу
 • Якщо ви не довіряєте своє здоров'я кому-небудь, а вірите в те, що зможете самі собі допомогти, тоді можете зняти порчу самостійно в домашніх умовах. Головне правильно підготуватися, і усамітнитися, щоб вам не заважали сторонні або ваші рідні.
 • У сучасному книжковому магазині або ж на просторах інтернету ви знайдете безліч способів як це зробити самостійно, і в цій статті ми розглянемо деякі з них.

Що відбувається з людиною, коли на неї навели порчу?

Як виражається в дійсності псування, наведена на людину? Всі люди в процесі життя, мають більш слабкі місця, у фізичному тілі, або ментальному. Іноді вразливою може бути психіка людини.

 • Ви звертали увагу, що деякі діти і дорослі люди приходять в церкву, а перебувати там не можуть. Кричать, лаються, ведуть себе не зовсім адекватно. На таких людей точно була наведена псування або пристріт.
 • Раптом чоловік, якого ви знали як веселого, життєрадісного, приємного в спілкуванні, втрачає інтерес до всього в житті, кажуть: «настала депресія»). Це теж може бути прояв псування.
 • Якщо людина ніколи не зловживав спиртним, і раптом почав пити, а може бути ще йти в запої. Це теж прояв псування.
Він стає депресивним
 • Яким чином допомогти людині у будь-якій ситуації наведення псування найкраще розбереться спеціально підготовлена людина, та сама бабуся-відьма. Вона вам скаже: хто зробив цю порчу, і яким саме чином вона робилася.

Можна зняти самому з себе порчу в домашніх умовах?

 • По-перше, потрібно обов'язково визначити, псування чи наведена на людину чи ні. Адже дуже часто люди схильні, всі свої проблеми, списувати на чиєсь вплив.
 • По-друге, перед тим як починати знімати псування або пристріт, потрібно точно переконатися, що це вона і є.
 • Запам'ятовуйте: визначається псування починаючи з того моменту, коли почалися суттєві зміни з людиною і тривають вони не менше шести-семи місяців, якщо все відбувається довше, це точно псування.
 • Буває, що діагностувати захворювання лікарі категорично не можуть, це теж прояв руйнівного властивості псування. Найскладніші моменти — це коли псування передається у спадок. В цьому випадку все ж рекомендуємо звернутися до фахівця.
Допомогти собі можна самостійно

Велика кількість людей знають, що зняти порчу досить важко. І цей процес може зайняти кілька днів, а то і тижнів. Для нього потрібні спеціальні приналежності, а людина, що проводить ритуал, витрачає досить багато енергетичного потенціалу. Всі ці застереження стосуються того моменту, коли псування наводив чорний маг. У тому разі, коли це робив простий чоловік, який вам заздрить, і не має спеціальних знань і умінь у справі магії, можете спробувати зняти порчу самостійно.

Викочування псування яйцем

Для виконання ритуалу вам знадобиться свіже куряче яйце. Перш ніж проводити ритуал потрібно попросити допомоги у Господа Бога і Божої матері. Прочитайте молитву «Отче наш» три рази. І молитву до Святої Богородиці. Побудьте в кімнаті і повністю зніміть з себе будь-який одяг. Сядьте на стілець і візьміть яйце. Важливо пам'ятати, що катати яйце по тілу потрібно за годинниковою стрілкою, починаючи з голови, і ні в якому разі не відривати яйце від тіла.

Під час обряду читається молитва:

Слова

Потім береться стакан з водою і, попросивши допомоги у Господа Бога, розбивається туди яйце. Шкаралупа мнеться і загортається в білий аркуш паперу. Потім її треба спалити і розвіяти попіл за вітром на вулиці або спустити в унітаз, читаючи «Отче наш».

Разгадывается все гранично просто:

 • Якщо яйце впало на дно склянки, а білок його покрив, значить все добре. А от наявність білих стовпчиків, бульбашок, червоних або чорних крапок говорить про псування тієї чи іншої сили.
Трактування
 • Коли ви закінчите, вміст вилити в унітаз, читаючи заклинання обов'язково вголос. Добре вимийте склянку і руки холодною водою з дігтярним милом. Цю процедуру важливо проводити від трьох раз до дев'яти. Коли з'являться поліпшення, можна закінчити, псування знята. І обов'язково зробіть собі оберіг з червоної нитки на руку від лихого ока.

 

Важливі слова

Як знімається порча на смерть самостійно?

Прецедент такий псування трапляється не дуже часто. Проте краще всього звернутися до серйозного магу, який допоможе вам впоратися з бідою. Поговоріть зі знайомими людьми, обов'язково хто-то вам допоможе і порадить грамотного людини. Але буває людям не доступно звернутися за допомогою. Можливо, цю процедуру провести самостійно?

 • Від вас буде потрібно сила волі. Потрібно обряд проводити тоді, коли місяць знаходиться в третій чверті убування. Т. к. псування найчастіше робиться на цвинтар, то вам, щоб її зупинити треба піти на цвинтар опівночі на 16-19 місячний день.
 • Знайти три могили з ім'ям як у вас і поставити у них церковну свічку, покласти частування і монетки. Попросіть у покійних вибачення за турботу.
 • І прочитайте молитву про поховання своєї смерті до Божого терміну (текст вам дадуть в будь православної церкви). Вже перед самими воротами виходу потрібно вимовити: «Откупаюсь».
Знімати на кладовищі

Коли ви повертаєтеся додому, ні з ким не розмовляйте. Вам здалося, що вас звуть — ні в якому разі не оборачивайтесь. Після цього 3 дні поспіль вам потрібно ходити до церкви, сповідатися і обов'язково ставити кожен день по 3 свічки біля Святого Образу.

Четверговая сіль для зняття порчі

Буває, люди виявляють що-небудь дивне під своїми дверима або порогом. Це відьомський підклад. Як тільки ви це виявили потрібно якомога раніше зробити чистку енергії будинку. Як це можна зробити самостійно? Як правило, це питання цікавить всіх, хто виявив підклад. Для цього підійде кухонна сіль.

 • Обряд потрібно виконувати на що минає сонце (захід). Берете сіль, яка готується заздалегідь (висвітлюється разом з пасками на Великдень) кладете її в блюдце і запалюєте церковну свічку.
 • Перехрестіть сіль тричі і вимовляєте слова прохання очистити будинок від негативної енергії.
 • Потім ви берете блюдце в ліву руку і обходьте будинок за годинниковою стрілкою, підходячи до кожного кутку, і правою рукою кидаєте по щіпки солі в кут. Всю ніч сіль повинна лежати в кутах і вбирати негатив.
 • Вранці ви збираєте з усіх кутів сіль і забираєте її з дому. Можна висипати під дерево або кинути в проточну воду.
 • Потім у всьому будинку потрібно провести генеральне прибирання, а після повісити над вхідними дверима ікону Божої Матері «Нерушима стіна». Вона буде захищати ваш будинок від недругів.
Вбирає негатив

Сила псування може бути різною, це залежить від того, хто її робив. Звичайно, краще всього з цим впорається навчена людина або бабуся-відьма. Але якщо псування направляв людина не дуже досвідчений у таких справах, і ви впораєтеся самостійно з таким завданням.

Відео: Зняття порчі самостійно