Ім'я Настя, Ася, Анастасія, Настасья: походження імен, це різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Настя, Ася Анастасія, Настасья? Настя, Ася, Анастасія, Настасья: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

Походження імені Анастасія і Настасья.

Зараз ім'я Анастасія не користується дуже великою популярністю. Зараз в моді старовинні імена і ті, які прийшли до нас з європейських країн. Але тим не менше серед жіночих імен можна зустріти і Настя.

Ім'я Настя, Ася, Анастасія, Настасья: це різні імена чи ні їх схожість і відмінність?

Анастасія — саме так звучить повна версія імені. Відбувається це ім'я від грецького і означає «відроджена». Зараз дівчаток називають цим іменем не так часто. Але коли-то воно було досить популярним.

Спочатку ім'я звучало як Анастасія, але в народі пізніше з'явилися форми Настасья. Настя і Ася — скорочені форми від імені Анастасія. Вони з'явилися з-за словесною втоми.

Ім'я Настя, Ася, Анастасія, Настасья: походження імен

Взагалі спочатку імені Анастасія не існувало. Самим першим з'явилося ім'я Анастасій або Анастас. Тільки після цього виникла жіноча форма Анастасія. Спочатку ім'ям називали королівських осіб і дворянок, але пізніше ім'я пішло в народ. Так воно трансформувалося в Настасію. З-за словесною втоми Анастасію стали називати Настею або Асею. Це скорочені варіанти. У церковному варіанті існує ім'я Анастасія.

Ім'я Настя, Ася, Анастасія, Настасья: походження імен

Настя, Ася, Анастасія, Настасья: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

З документами завжди виникає дуже багато турбот і проблем. Одна невірна буква може призвести до маси проблем і неприємностей. Тому варто уважно заповнювати бланки для отримання документів. Зараз в документах можна зустріти масу варіантів написання імені Анастасія. Нерідкі випадки заміни на народний варіант Настасья. Звичайно, ваша справа, як ви напишете свою дитину, але варто весь час робити це однаково. Адже імена Анастасія та Настасья в юридичному контексті різні. Тому це різні особи.

Настя, Ася, Анастасія, Настасья: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

Якщо рахувати з самого початку виникнення імені, то повний варіант Анастасія. Пізніше виникло на Русі Настасья. Зараз у документах фіксують Анастасія, дуже рідко Настасья. Скороченими варіантами імен є Настя і Ася.

Повне та скорочене ім'я, як від імені Настя, Ася, Анастасія, Настасья?

Можна Настю, Асю називати Анастасією, Настасьєю і навпаки?

Як називати дівчину, варто з нею обговорити. Справа в тому, що багато хто не люблять скорочень або ділового стилю. Підліткам дуже подобається скорочений варіант Ася, а от жінкам старше подобається, що їх називають Анастасією. Якщо судити з точки зору виникнення імені, то Анастасію можна називати Асею або Настею, або навпаки. Але все ж варто запитати у дівчини.

Як бачите, ім'я Анастасія і Настасья це одне і те ж. Настасьєю називали на Русі, цей варіант є народним або скороченим Анастасія.

ВІДЕО: Ім'я Анастасія