Ім'я Яніна і Яна: походження імен, це різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Яніна від Яна? Яніна і Яна: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

Походження імен Яна і Яніна.

Зараз в моді старовинні імена. Саме тому дівчаток часто називають Софіями і Миланами. У нашій країні ім'я Яна не дуже популярний через його походження. Але все ж це енергетично дуже сильне ім'я.

Ім'я Яніна і Яна: це різні імена чи ні їх схожість і відмінність?

Взагалі в самому початку з'явилося ім'я Ян і тільки після цього його жіноча форма — Яна. Фактично ім'я Яна і Яніна це одне ім'я. Але в паспорті може вказуватися як перший, так і другий варіант. Справа в походженні. До кінця не зрозуміло, як з'явилося ім'я, так як існує кілька варіантів походження імені. Але в нашій країні Яніна — мало поширений варіант.

Ім'я Яніна і Яна: це різні імена чи ні їх схожість і відмінність?

Існує кілька варіантів походження імені:

  • Від чоловічого імені Ян
  • Від давньоєврейського чоловічого Іоанн (в перекладі милість Божа)
  • Від давньої міфології. У древній Італії існував бог сонця Янус

Варто зазначити, що в нашій країні Яніна — менш поширений варіант. Це пов'язано з тим, що це звучання більш характерна для скандинавських країн. У нас користується популярністю скорочений варіант Яна.

Ім'я Яніна і Яна: походження імен

Яніна і Яна: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

У нашій країні поширеним варіантом є Яна. Яніна застосовують досить рідко. Тому ваше право записувати в паспорті так, як більше подобається. Тобто Яна або Яніна. Тільки вибравши один з варіантів, постійно його і використовуйте. Інакше можуть виникнути проблеми при оформленні документів. Спадок не дістанеться Яніні, якщо в заповіті вказано Яна.

Повне та скорочене ім'я, як від імені Яніна і Яна?

Це два повних імені. Просто в нашій країні Яніна не прижилося, тому частіше використовується Яна. У країнах Скандинавії навпаки, поширений варіант Яніна. Але ви при бажанні можете писати так, як вам подобається.

Повне та скорочене ім'я, як від імені Яніна і Яна?

Краще запитати у дівчини, так як у багатьох Яніна асоціюється більше з Ніною. Для нас більш звичним є варіант Яна. Його найчастіше використовують. У документах дуже рідко можна зустріти варіант Яніна.

Як бачите, ім'я Яна і Яніна — це одне і те ж. Просто в нашій країні варіант Яніна не прижився.

ВІДЕО: Яна і Яніна